Ankieta: Moją chęć do współpracy, w skali 1-6 oceniam na:
1-3
4-6
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Servant Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Servant
Witajcie Szczęśliwy <podaje każdemu rękę> xD

Nazywam się Dawid / 21 lat, mieszkam...na śląsku Oczko Trafiłem tu juz dawno, ale zapragnąłem bardziej aktywnie włączyć się, w forum e-sancti, więc jestem Duży uśmiech


Prosiłbym o zadawnie pytań jeśli jakieś są Uśmiech

Pozdrawiam <>< Anioł
20-08-2011 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adamo Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Servant
witaj Uśmiech
Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej, zapraszamy oczywiście do jak najaktywniejszego udziału w życiu forum i składaniu wszelkich propozycji. To forum jest bowiem dla użytkowników i chcemy abyś się tutaj jak najlepiej.
20-08-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3
RE: Servant
Mam pytanie, co zamierzasz robić ze swoim życiem? Z kim przez nie pójdziesz, a jeżeli tym kimś będzie Jezus, to jakie argumenty masz ZA? Jeżeli nie, to też proszę o odpowiedź?Szczęśliwy

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
20-08-2011 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Servant Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Servant
Aktualnie studiuję teologię - jestem na 3-cim roku. Co chcę zrobić ze swoim zyciem? Chce pełnić wolę Boga, będąc aktywnym dzieckiem Bożym, w Kościele Katolickim, który ustanowił Chrystus Duży uśmiech Jeśli chodziło Ci o moje powołanie to rozeznaje, jestem na świeckich studiach i aktualnie nie zapowiada się by było inaczej, potrzebuje więcej czasu by wsłuchać się, w głos Pana. Argumenty za pójściem za Jezusem? Może zacznę najpierw od tego, że nie widzę żadnych przeciw Uśmiech Bóg chce dla nas wszystkiego co najlepsze, to On powołał nas do życia i to On wie co jest dla nas najlepszym. Sęk, w tym aby trwać w Jego łasce, dzięki czemu otwieramy się na wole Pana i zostajemy obdarowywani wszelkimi potrzebnymi błogosławieństami Oczko Nie ma argumentów przeciw...Jutro jadę na rekolekcje Duży uśmiechDuży uśmiech Trzymajcie się Oczko
21-08-2011 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Servant
Ale, trafiłam w 10 ! Servant, życzę ci, aby twoje powołanie było "zjawiskowe". Masz rację; jeżeli Pan Bóg dokłada tryyle starań, by każdy znalazł się na swoim miejscu, to musimy MU to wynagrodzić. Jestem pewna, że zawierzając Jezusowi swoje życie, zrobiłeś dobrze!!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
27-08-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów