Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniewinnienie Nergala
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #46
RE: Uniewinnienie Nergala
Grupa już dawno wdepnęła w bagno, znacznie gorsze niż komercja, ale to ich wybór. Szkoda tylko że media robią reklamę osobie, która publicznie niszczy Biblię uderzając nie tylko w Kościół ale nawet samego Boga, bo w końcu Biblia jest Slowem Boga. Rozumim pogoń za sensacją, ale taka pogoń tez powinna miec jakieś granice. Ale taki to już świat: im niżej się upada tym bardziej to boli, Polska upada bardzo nisko i co raz bardziej odczuwa skutki takich upadków. Oby nie upadła zbyt nisko, bo trudno bedzie się wtedy podnieść. Zdrowy rozsądek pomaga unikać wielu błędów a jak wiemy - im większe błędy się popełnia tym trudniej je naprawić i bardziej odczuwa sie ich popełnienie. Ja popełniłem i odczuwam to już ponad 10 lat, ale mam przynajmniej nadzieję, że ta droga którą idę, na która wróciłem po prawie 10 latach jest dobra,
Mam nadzieję, żże wielu zbładzonych ludzi odnajdzie w końcu tą dobrą droge i skieruje sie ku Bogu.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-09-2011 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #47
RE: Uniewinnienie Nergala
(17-09-2011 00:32 )TOMASZ32-SANCTI napisał(a):  Grupa już dawno wdepnęła w bagno, znacznie gorsze niż komercja, ale to ich wybór. Szkoda tylko że media robią reklamę osobie, która publicznie niszczy Biblię uderzając nie tylko w Kościół ale nawet samego Boga, bo w końcu Biblia jest Slowem Boga. Rozumim pogoń za sensacją, ale taka pogoń tez powinna miec jakieś granice.
Tomasz, od dawna media gonią za skandalem - a im większy skandal, tym większa oglądalność i szansa wypromowania nowych twarzy, które się później np. puści na lód coby tańcowały.
Nie ma wyjątku, nawet nasza TVP, która to rzekomo ma szerzyć jakaś bliżej nieustaloną "misję" to praktykuje. Bo dlaczego wzięli Darskiego? Bo się z Dodą trochę powycierał? Jasne.... Oczko Koleś wzbudza emocje, jest osobą kontrowersyjną - no i ten satanizm, wow, niezły smaczek, jakże egzotyczny w porównaniu z tym nudnym i smutnym katolicyzmem, który już chyba wszystkim spowszedniał..... (sarkazm)
I o to chodzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2011 11:21 przez Helmutt.)
19-09-2011 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #48
RE: Uniewinnienie Nergala
Przede wszystkim z tego co wiem, oni proponowali rolę jurora również Dodzie - i pewnie liczyli, że ją przyjmie i będzie możliwość monitorowania ich post-związkowych niesnasek.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
19-09-2011 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #49
RE: Uniewinnienie Nergala
(19-09-2011 19:08 )omyk napisał(a):  Przede wszystkim z tego co wiem, oni proponowali rolę jurora również Dodzie - i pewnie liczyli, że ją przyjmie i będzie możliwość monitorowania ich post-związkowych niesnasek.
Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że w takich programach liczą się jurorzy i tarcia między nimi - a nie jakieś tam mało ważne "odnajdywanie talentów" Duży uśmiech
20-09-2011 07:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #50
RE: Uniewinnienie Nergala
http://niezalezna.pl/16406-ziomale-nergala

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
20-09-2011 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów