Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milion Zdrowasiek za Benedykta?
Autor Wiadomość
Robi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Milion Zdrowasiek za Benedykta?
Obczajcie ten link:
http://andrzej.ekai.pl/ekai/serwis/?MID=9694

co to ma znaczyc? modlitwa w sztukach? jakies bicie rekordow? co o tym myslicie?
30-05-2005 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Nie wiem... Mnie się wydaje, że i jedna wystarczy. Nie wiem co w tym takiego specjalnego... Żeby się tak na co dzień ludzie modlili to by było dobrze. I nie tylko za papieża. :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-05-2005 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grig Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Bicie rekordu nie, bo nie robiła tego jedna osoba... po prostu ciekawa inicjatywa, która raczej była organizowana w dobrej wierze...
30-05-2005 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Robi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
moze i w dobrej wierze, ale to mi sie kojarzy z rozsylaniem lancuszkow na gg
31-05-2005 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Robi napisał(a):moze i w dobrej wierze, ale to mi sie kojarzy z rozsylaniem lancuszkow na gg

Dokładnie!

Krążyły już nie raz łańcuszki z modlitwami, z dobrym słowem. Ale trzeba sobie uświadomić, co tak na prawdę jest celem takich łańcuszków. Otóż jest nim po prostu przesyłanie tych wiadomości dalej.

Podobnie z tym biciem rekordu. Wydaje mi się, że głównym celem było pobicie rekordu, a nie modlitwa.

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
03-06-2005 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ciekawe i zastanawiające , ale z drugiej strony to jaka jest norma może 1,4 mln to niewiele i trzeba podwoić wydajność - może użyć techniki i puszczać w każdym domu w pętli nagraną modlitwę na CD (dla lepszej jakości) a na odtwarzaczu postawić karteczkę z intencją :diabelek:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
22-10-2005 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów