Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demoralizacja młodzieży - niewłaściwa ocena czynów?
Autor Wiadomość
Krzysztof332 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Post: #31
RE: Demoralizacja młodzieży - niewłaściwa ocena czynów?
Myślałem że jestem sam ze swoim problemem...ale widzę że nie....Jak dobrze że istnieją takie miejsca gdzie można podzielić sie swoimi doświadczeniami. Możemy się razem połączyć w bólu i współcierpieć. Moja córka ma 22 lata i poszła na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Myślałem że jak bedzie na takiej uczelni to nie będą jej do głowy przychodziły żadne głupoty...jak bardzo się myliłem....U mnie wygladało to trochę inaczej bo podsłuchałem jak mówiła o tej stronie https://www.piekneibogaci.pl/ o ktróej Ty wspomniałes swojej przyjaciółce Oli....mówiła ze z niej korzysta....zaprowadziłem ją do Naszego księdza Jacka by z nim porozmawiała ale wiem że ona nadal się tym zajmuje bo od tej rozmowy minął miesiąc i nic się nie zmieniło. Podobnie jak Ty wiem co robić modlitwy nie wystarczają....Myślę nad tym by dać na msze za nią.
03-11-2015 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #32
RE: Demoralizacja młodzieży - niewłaściwa ocena czynów?
A czy podejmowałeś się poważnej, ale spokojnej rozmowy z córką?
Dobrze jednak, że jesteś ostrożny i że pilnujsze córki, aby nie weszła w jakies bagno, które ją zniszczy lub zniszczy wartości, które zapewne przekazywałeś jej przez lata. To że ona zajmuje się czymś negatywnym studiując na KUL-u nie oznacza, że ta uczelnia lub to, że córka studiuje tam a nie na innej uczelni nie oznacza, że uczelnie są złe. To jest kwestia nastawienia człowieka do danej sytuacji, rzeczywistości - w tym przypadku sa to może wartości chrześcijańskie lub coś innego.
Myślę, że warto z córka spokojnie porozmawiać, bez wypominania jest tego, bardziej w celu dowiedzenia sie czegoś więcej i doradzenia jej. Jesli jest dorosła to zappewne wie co robi, ale kontrola jest oczywiście nad córką wskazana. Nawet sudenci robią jeszcze wiele głupot a potem muszą ponosić poważne konsekwencje.

Módl sie tez za nią i mszę też możesz zamówić - to dobry pomysł.

Ja polecam na koniec bardzo dobrą książkę dla niej. Kup jej w prezencie ksiązkę "Boży wariaci" Aleksandry Polewskiej. Ta książka może jej pomóc zrozumiec kim jest Chrystus w życiu ludzi, którzy dla Niego uczynili tak wiele. Może i ona zrozumie kim jest Jezus w jej życiu.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-11-2015 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Santor Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Post: #33
RE: Demoralizacja młodzieży - niewłaściwa ocena czynów?
Ta demoralizacja chyba indoktrynacja katolicka młodzieży szkoda tego wszystkiego.

Ogłoszenia i informacje w UK
22-12-2015 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alojzmarker Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Post: #34
RE: Demoralizacja młodzieży - niewłaściwa ocena czynów?
Demoralizacja młodzieży złożony i na pewno nieoczywisty temat. W przypadku tych ludzi wiele zależy od tego w jakim środowisku i otoczeniu żyją, w tym na przykład pośród jakich ludzi. Dla niektórych ważniejsza od własnego charakteru i miejsca w świecie, jest przynależność do grupy.

kosztman.pl
02-01-2016 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów