Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marsz niepodległości.
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #31
RE: Marsz niepodległości.
Zauważ, że antifa nazywa rekonstruktorów historycznych "faszystami". W tym stwierdzeniu antify , które przytoczyłeś prawdą jest tylko to:
Cytat:nawiasem mówiąc w obecności policji, która nie reagowała

To mi trochę przypomina komunikat policji iż ów policjant po cywilnemu co kopał w twarz przechodnia (co ktoś sfilmowało) przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jego nogę zaatakowała i uszkodziła twarz faszysty?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2011 11:19 przez Sant.)
17-11-2011 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #32
RE: Marsz niepodległości.
Dla antify faszystą jest KAŻDY, kto nie jest z antify lub ma nieco inne poglądy niż "antifowskie". Nic nowego sub sole.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
17-11-2011 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #33
RE: Marsz niepodległości.
(17-11-2011 12:13 )Helmutt napisał(a):  Dla antify faszystą jest KAŻDY, kto nie jest z antify lub ma nieco inne poglądy niż "antifowskie". Nic nowego sub sole.

No tak, tyle że, skąd oni - biedaczkowie mogli wiedzieć, jakie poglądy mają aktorzy biorący udział w spektaklu( rekonstrukcji historycznej)?
A może ten student, którego akurat biją i plują na mundur, akurat chodzi do kawiarni "Nowy Wspaniały Świat"?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
17-11-2011 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #34
RE: Marsz niepodległości.
(16-11-2011 08:57 )sant napisał(a):  
(15-11-2011 21:06 )Dezerter napisał(a):  Jak młodzież nie ma się nawalać między sobą i policją jak nawet na takim forum jak to jest język nienawiści
- szfaby
- pewnego kurwidołka pod tytułem "Le Madame"... histeria i wściekłe wycie.
- Ewidentnych bandytów i neonazistów

Co do do szwabów - to faktycznie ma wydźwiek pejoratywny
Cytat:pewnego kurwidołka pod tytułem "Le Madame"... histeria i wściekłe wycie.
tu mozna jedynie zarzucić że Helmutt używa niecenzuralnego słowa na określenie pewnej rzeczywistości. Nie powinien, ale niekiedy jednym słowem można wyrazić wiele zdań. I to usprawiedliwia użycie tego słowa. Inaczej bym interweniował. Natomiast nie ma tu jak to sugerujesz: "języka nienawiści". Może i dosadnie, ale przedstawiona została prawda.
Jak dla ciebie to nie jest język nienawiści to co? miłości "wściekłe wycie" - kto wyje? drogi bracie ? człowiek, bliźni czy...
a jak się poczują kobiety, które chodziły na kawę do tego "kurwidołka" ?
Nazywanie młodzieży niemieckiej szwabami - jakie uczucia rodzi w czytających? miłości, przyjaźni, czy nienawiści przez skojarzenia okupacyjne ?
Nie wiedziałem, że Helmut nie jest chrześcijaninem.
Jestem zbyt "poprawny politycznie" wiec nie przepraszam.


Cytat:- Ewidentnych bandytów i neonazistów
Gdyby to byli bandyci - to by ich po aresztowaniu i wylegitymowaniu zamknięto a nie wyposzczono.
Neonaziści niemieccy odwołują się do spuścizny Hitlea i NSDAP a antifa niemiecka jest anarchistyczna i anty nazistowska (hitler i NDSDAP
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo z twoich uogólnień wynika, że w wojnie domowej w Hiszpanii faszyści walczyli z faszystami Diabeł
Oprzyjmy się na pewnych definicjach - np wiki podaj inna jeśli chcesz
antifa to Anarchizm (od stgr. ἀναρχία anarchia – "bez władcy") lub wolnościowy socjalizm – doktryna postulująca model społeczeństwa opartego na dobrowolnej współpracy, równości społecznej, solidarności międzyludzkiej i poszanowaniu wolności jednostki, odrzucająca potrzebę istnienia instytucji państwa, kapitalizmu oraz innych form władzy, wyzysku, przymusu i hierarchii, a także ruch społeczny dążący do realizacji tych celów.

skrajne często prawicowe, narodowe, katolickie, kibolskie grupy w wąskiej części odwołują się do nazizmu
Cytat:Narodowy socjalizm (niem. Nationalsozialismus), nazizm (skrót od Nationalsozialismus), hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – totalitarna, rasistowska, nacjonalistyczna, antykomunistyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu[1]. Ideologia państwowa w czasie sprawowania władzy w Niemczech przez NSDAP w latach 1933-1945. Ideologami narodowego socjalizmu byli: Adolf Hitler (Mein Kampf) oraz Alfred Rosenberg i Joseph Goebbels.
Nazizm jest skrajną ideologią powstałą jako wynik rozwoju społeczeństwa masowego, opartą o pierwiastki szowinistyczne i rasistowskie.

Już w latach 80 punki (anarchiści) byli atakowani przez skinów (nazi skinów), którzy, ku mojemu zdumieniu twierdzili, że są gorącymi patriotami i katolikami, co żadnemu szanującemu punowi, przez gardło nie przeszło
Tak mówi wiki, takie jest moje doświadczenie życiowe i wiedza, ale można na białe mówić białe Oczko
Podeprzyj swoje widzenie sprawy jakimiś konkretnymi argumentami, definicjami ogólnie uznanymi a nie tylko twoim zdaniem - do , którego oczywiście masz prawo.

Żołnierza zaczepił jeden z antify niemieckiej - reszta się przyglądała, a nasi żołnierze dali mu skuteczny odpór to po pierwsze
czemu zaczepił żołnierzy i myślał, że to faszyści?, bo zgodnie z moją wiedzą i tym co pisze o antifie, to są oni uczuleni na wszelakie mundury, bo im się kojarzą z wojskiem, wojną, przemocą, militaryzmem, nazizmem, Hitlerem - wiem, że głupie skojarzenie, ale potwierdza to ich antymilitaryzm. Czy wróg munduru może być neonazistą?

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
18-11-2011 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #35
RE: Marsz niepodległości.
Widzę Drogi Dezerterze, że faktycznie wiedzę czerpiesz z Krytyki Politycznej - szkoda.
Może zapamiętsz przynajmniej jedno, że ktoś pisał iż skrajny socjalizm (czyli lewica) to: nazizm, komunizm, faszyzm. (Równo siebie warte)
Koniec dyskusji z mojej strony.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2011 10:28 przez Sant.)
18-11-2011 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #36
RE: Marsz niepodległości.
a tak na marginesie:
Pisałem wcześniej
Cytat:To mi trochę przypomina komunikat policji iż ów policjant po cywilnemu co kopał w twarz przechodnia (co ktoś sfilmowało) przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jego nogę zaatakowała i uszkodziła twarz faszysty?
Dzisiaj czytałem że ów "faszysta" dostał 3 miesiące z czynna napaść na funkcjonariusza policji.
Czyli że jednak można "twarzoczaszką" zaatakować czynnie nogę policjanta.
Cóż - przypomina mi się Kafka (Proces) u Orwella (rok 1989) występujący w filmie Szulkina (Wojna Światów).

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2011 15:12 przez Sant.)
18-11-2011 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #37
RE: Marsz niepodległości.
(18-11-2011 10:26 )sant napisał(a):  Widzę Drogi Dezerterze, że faktycznie wiedzę czerpiesz z Krytyki Politycznej - szkoda.
Może zapamiętsz przynajmniej jedno, że ktoś pisał iż skrajny socjalizm (czyli lewica) to: nazizm, komunizm, faszyzm. (Równo siebie warte)
Koniec dyskusji z mojej strony.
o Krytyce Politycznej u słyszałem 11.11 - nigdy tej gazety? czy co to jest na oczy nie widziałem i nie zamierzam.
nigdy nie głosowałem na lewice, zawsze byłem antykomunistą (lekkim), i antyfaszystą (mocnym)

lewica w Niemczech to SPD - co oni mają wspólnego z neonazistami?!?
podpowiem - nic, ale byłych anarchistów na pewno tam kilku znajdziesz

neonaziści, których właśnie w Niemczech zamknięto za zamordowanie kilku obcokrajowców należeli do NPD a im bardzo daleko do SPD, zielonych itp lewicowych partii, z których wywodzą się anarchiści z antify
Narodowodemokratyczna Partia Niemiec - Unia Ludowa – niemiecka partia o programie nacjonalistycznym, jest kontynuatorką istniejącej w latach 1950-1964 Niemieckiej Partii Rzeszy. W swoim programie postuluje m.in. rewizje granic międzypaństwowych, m.in. z Polską oraz docenienie socjalnego dorobku narodowo socjalistycznej III Rzeszy.

Zgodzę się z tobą, że faszyzm i nazizm, pod wieloma gospodarczymi poglądami i ustrojowymi blisko im do lewicy, a daleko do prawicy w stylu Konserwatyści ale w innych diametralnie się różnią. Nazizm i Faszyzm zawsze były antykomunistyczne.
ale
przecież tobie nie chce się ze mną gadać Uśmiech

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
19-11-2011 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #38
RE: Marsz niepodległości.
Ech nie śledziłem forum - zrobiłem akcję na forum policji - ale proszę bardzo:
Cały czas napływają nowe materiały w sprawie Marszu. Dopiero tera w czwartek 17 późnym wieczorem Pospieszalski w reżimowej TV puścił prawdziwe filmiki. Cóż, kretyni z pyta.pl byli w stanie wierniej oddać rzeczywistość niż wielkie stacja z milionowymi budżetami.
Niemniej w programie Pospieszalskiego:
http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/...30/5639265
rzecznik Policji insp Maciej Karczyński wciska społeczeństwu ściemę na temat Policji i jej metod. Ja tutaj pragnę przeanalizować jeden filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=GtmT-QNL164

Otóż wbrew temu co powiada rzecznik, a zgodnie z tym, co ja twierdziłem, m. i. na forum Policji jest to przykład standardowego, typowego zachowania policjantów. Rozmawiamy na ten temat tylko dlatego, że doszło do pobicia jakiegoś leszcza na Marszu Niepodległości. Przy okazji widowisk piłkarskich dochodzi do takich zachowań regularnie i należą do ogólnie przyjętych obyczajów. Jest znanych wiele przekazów, no ale kibol niewiarygodny. Nastawienie na walkę z kibolią spowodowało więc pewne rozwydrzenie funkcjonariuszy, którzy wiedzą, że im ujdzie. Np. W ramach walki z przemocą na stadionach sklepali na parkingu policyjnym gościa, który dobrowolnie zgłaszał się na Policję! To jedna przyczyna, a inne:
2. Gościu był niewinny (w sensie prawnym) i nie było podstaw do zatrzymania.
3. Nie uciekał, nie walczył nie atakował. Stwierdził, idiota, że skoro nie jest agresywny to go nie spałują. Ma taka postawa podstawy w prawie i regulaminie Policji, bo ni ma szans żeby niestawiającego oporu gostka legalnie skasować.
4. Policja nie bardzo sobie radzi z zatrzymywaniem i odprowadzaniem na linii frontu, więc woli zdzielić pałą i cześć.
5. Przekroczenie uprawnień na wyższym szczeblu, który nakazał rzekomą delegalizację Marszu, policjanci nie mogli podać żadnej sensownej przyczyny podjętych przez siebie działań.
Na forum ktoś wykoncypował, że Policja se może robić co chce a obywatele niech se piszą zażalenie. W demokratycznym państwie prawa na to zgody nie ma.

Celowo nie analizuję tu sprawę skopania po główce przez policjanta, bo to już efekt działąń o charakterze politycznym.

http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/naz...alny_31636

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
19-11-2011 01:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #39
RE: Marsz niepodległości.
Cytat:antyfaszystą (mocnym)
Trochę mi ręce zaczynają opadać- dobrze - inaczej.
Dezerter- odpowiedz proszę:
co to jest wg ciebie:
-faszyzm i gdzie występuje. Jakiego typu jest formacją?
-co to jest nazizm i gdzie występuje. Jakiego typu jest formacją?
-co to jest komunizm i gdzie występuje. Jakiego typu jest formacją?
Która z tych formacji jest najgorsza i dlaczego?
Inaczej się nie dogadamy.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
19-11-2011 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #40
RE: Marsz niepodległości.
O matko. Jak tak dalej pójdzie to wejdziecie na Hitlera, Stalina i jeszcze nie wiadomo kogo. NIe wiedziałem, że ten temat dotknie aż tak głębokich spraw. Tylko uważajcie aby Hitler i Stalin nie zaczęli was straszyć po nocach.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-11-2011 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #41
RE: Marsz niepodległości.
(19-11-2011 19:13 )sant napisał(a):  
Cytat:antyfaszystą (mocnym)
Trochę mi ręce zaczynają opadać- dobrze - inaczej.
Dezerter- odpowiedz proszę:
co to jest wg ciebie:
-faszyzm i gdzie występuje. Jakiego typu jest formacją?
-co to jest nazizm i gdzie występuje. Jakiego typu jest formacją?
-co to jest komunizm i gdzie występuje. Jakiego typu jest formacją?
Która z tych formacji jest najgorsza i dlaczego?
Inaczej się nie dogadamy.
czy my jeszcze rozmawiamy o 11.11.2011 i polskich realiach, czy o historii idei politycznych
jeśli o historii idei to
faszyzm- włoski - już nie występuje nigdzie - Faszyzm za wiki– doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny). Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu. {Dez - przypomnijcie sobie hasła z demonstracji 11.11}
Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: nacjonalizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu Faszyzm to radykalny ruch łączący elementy prawicowe i lewicowe. Lewicowe gospodarczo, natomiast prawicowe ideologicznie

- nazizm - Niemcy Hitlerowskie - występuje czesto jako neonazizm wielu krajach w tym w Polsce Narodowy socjalizm, hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – totalitarna, rasistowska, nacjonalistyczna, antykomunistyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu[1]. Ideologia państwowa w czasie sprawowania władzy w Niemczech przez NSDAP w latach 1933-1945. Ideologami narodowego socjalizmu byli: Adolf Hitler (Mein Kampf) oraz Alfred Rosenberg i Joseph Goebbels.
Nazizm jest skrajną ideologią powstałą jako wynik rozwoju społeczeństwa masowego, opartą o pierwiastki szowinistyczne i rasistowskie.Za swego głównego przeciwnika politycznego NSDAP uznała partie robotnicze, a zwłaszcza powstałą w 1918/1919 r. Komunistyczną Partię Niemiec; zwalczała także aktywnie socjaldemokratów i liberalne stronnictwa mieszczańskie

komuniści - Rosja itd - Kuba, Chiny i cały świat - Komunizm (łac. communis – wspólny, powszechny) – radykalny, lewicowy system ideologiczny, wywodzący się z socjalizmu, postulujący uspołecznienie własności prywatnej, głównie środków produkcji oraz nastawienie gospodarki na zaspokojenie potrzeb obywateli[1]. Komuniści jako końcowy efekt swojej rewolucji postulowali zbudowanie na zasadzie "od każdego według jego zdolności, każdemu według potrzeb" egalitarnego społeczeństwa i państwa bez aparatu przymusu, które miałoby z czasem zanikać wraz z podziałami klasowymi[2].

Komunizm oparty był na idei walki klas, mającej doprowadzić do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej poprzez stworzenie społeczeństwa pozbawionego wewnętrznych podziałów ekonomicznych (bezklasowego) i etnicznych (bezpaństwowego), w którym wszystkie środki produkcji znajdą się w posiadaniu wspólnot. Ważnymi elementami ideologii komunizmu było promowanie internacjonalizmu i ateizmu, ponieważ komuniści uważali, że wszyscy ludzie są równi bez względu na narodowość, rasę czy religię, a podziały te uważają za szkodliwe i prowadzące do konfliktów.

anarchizm - próby na Ukrainie, Meksyku, Hiszpanii - obecnie na całym świecie wśród młodzieży - bo z anarchizmu się wyrasta Oczko anarchia – "bez władcy") lub wolnościowy socjalizm – doktryna postulująca model społeczeństwa opartego na dobrowolnej współpracy, równości społecznej, solidarności międzyludzkiej i poszanowaniu wolności jednostki, odrzucająca potrzebę istnienia instytucji państwa, kapitalizmu oraz innych form władzy, wyzysku, przymusu i hierarchii, a także ruch społeczny dążący do realizacji tych celów.

Jak ty nie widzisz różnic - to może dajmy sobie spokój...

Najgorszy jest nazizm, bo jest skrajnie rasistowski i militarystyczny + liczba ofiar
na równi - komunizm - ideologia jeszcze nie najgorsza, ale praktyka fatalna i zbrodnicza
3 miejsce faszyzm włoski - nacjonalistyczny i militarystyczny, ale nie rasistowski
najmniej szkodliwy wydaje się anarchizm idee nawet piękne, ale ludzie jeszcze do nich nie dorośli moralnie, wiele odmian - wada organizacje terrorystyczne odwołujące się do nich

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2011 21:18 przez Dezerter.)
19-11-2011 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #42
RE: Marsz niepodległości.
Dezerter, jeśli czytałeś mój pierwszy post w tym temacie- to powineneś zrozumieć. Wiesz, ja cię traktuję serio, czemu ty mnie nie?
Ja prosiłem o TWOJE zdanie na temat tych formacji, a nie ściągnięcie z wikipedii. Nie masz własnej wiedzy w tym temacie, że musisz posiłkować się wikipedią?
Od kiedy wiki jest autorytetem?- ale niech tam.
Proponuje jednak trochę samodzielności w myśleniu, a nie operowaniu utartymi (niesłusznie) schematami. W dodatku jako uważający się za inteligentnego i dużo wiedzącego świadomego katolika, - co jednoznacznie wynika z twoich postów- wineneś znać choćby nauczanie Kościoła w tym temacie.- Obowiązujące katolika. Poczytaj jednak sobie Magisterium. W wolnej chwili jak chcesz mogę ci pomóc i podać tytuły.
Zresztą nawet zgodnie z tym co napisałeś- odpowiedz - przeciwko komu przyjechali występować bojówkarze z Niemiec? - przeciwko faszystom - tak? Jakim faszystom? Gdzie ich w Polsce uświadczysz? Czy nie wydaje ci się dziwne, że sama nazwa -Antifa- jest fałszerstwem? (Powtarzam za Helmuttem - czy jak gówno owiniesz w sreberko i nazwiesz czekoladą, to zmieni zapach?)
I uleganiem komunistycznej propagandzie? Trzeci raz powtarzam to moskiewska "Prawda" na zlecenie Stalina i bolszewickich manipulatorów przypisała swoim wrogom gębę faszystów. I do dziś wielu dziennikarzy, ba - nawet polityków używa bolszewickiej terminologii.
A już absurdem jest nazywanie tym skrajnie lewicowym określeniem grup prawicowych czy niepodległościowych jak to u nas zaistniało.
Metody i ideologia Antify jest o wiele bliższa faszyzmowi niż antyfaszyzmowi - cokolwiek by rozumiano pod tym względem.
Cytat:najmniej szkodliwy wydaje się anarchizm idee nawet piękne, ale ludzie jeszcze do nich nie dorośli moralnie,
Hmm...Rozumiem, że tylko Dezerterzy są dzisiaj zdolni pojąć owo piękno, kudy do nich ciemnogrodowi i średniowiecznym moherom - sorry - mocherom. Rozumiem, że ja jestem karzeł moralny. Serdeczne dzięki za komplement.
Cytat:przypomnijcie sobie hasła z demonstracji 11.11
Piszesz trochę tak jak ta kretynka z TVN-u co była przerażona takimi nacjonalistycznymi, ksenofobicznymi i faszystowskimi hasłami typu: "Bóg, Honor, Ojczyzna", czy tymi w obronie życia. Daj sobie na wstrzymanie.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2011 23:59 przez Sant.)
19-11-2011 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #43
RE: Marsz niepodległości.
Ja, ja General-Gubernetor Hans Frank zakazał zgromadzeń powyżej 7 osób a ci se zrobili trzydzieści tysięcy. Takie lekceważenie porządku w distrikt Galicja? Być nie może.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
20-11-2011 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #44
RE: Marsz niepodległości.
(19-11-2011 23:57 )sant napisał(a):  Dezerter, jeśli czytałeś mój pierwszy post w tym temacie- to powineneś zrozumieć. Wiesz, ja cię traktuję serio, czemu ty mnie nie?
Ja prosiłem o TWOJE zdanie
To ty mnie nie traktujesz poważnie – po raz drugi nie ustosunkowujesz się do moich postów, nie odpowiadasz na pytania- co to ma być? – po co ja to wszystko pisze, po co te argumenty?
Masz moje zdanie w dwóch postach, a że do wyrażenia go użyłem fachowej pomocy- co ci to przeszkadza? To nie jest bezmyślne kopiuj wklej ale zredagowany tekst

Cytat:Zresztą nawet zgodnie z tym co napisałeś- odpowiedz - przeciwko komu przyjechali występować bojówkarze z Niemiec? - przeciwko faszystom - tak? Jakim faszystom? Gdzie ich w Polsce uświadczysz?
Czy nie wydaje ci
http://www.youtube.com/watch?v=0UyLHtKBg...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=RDYXtwsWJ...re=related
http://metapedia.konserwatyzm.pl/wiki/Hi...u_w_Polsce


Cytat:
Cytat:najmniej szkodliwy wydaje się anarchizm idee nawet piękne, ale ludzie jeszcze do nich nie dorośli moralnie,
Hmm...Rozumiem, że tylko Dezerterzy są dzisiaj zdolni pojąć owo piękno, kudy do nich ciemnogrodowi i średniowiecznym moherom - sorry - mocherom. Rozumiem, że ja jestem karzeł moralny. Serdeczne dzięki za komplement.

nic nie zrozumiałeś Smutny czemu to bierzesz do siebie?, ja pisałem, że jako ludzkość nie dorośliśmy moralnie do tego aby żyć bez aparatu przymusu, władzy itd
Cytat:
Cytat:przypomnijcie sobie hasła z demonstracji 11.11
Piszesz trochę tak jak ta kretynka z TVN-u co była przerażona takimi nacjonalistycznymi, ksenofobicznymi i faszystowskimi hasłami typu: "Bóg, Honor, Ojczyzna", czy tymi w obronie życia. Daj sobie na wstrzymanie.
znów nic nie zrozumiałeś- czytaj z kontekstem i zrozumieniem:
Cytat:Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu. {Dez - przypomnijcie sobie hasła z demonstracji 11.11}
czy na marszu niepodległości nie było pełno haseł " wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu" - ty byłeś w ogóle na marszu? jak nie to chodziarz pooglądaj, to będziesz wiedział i rozumiał co się do ciebie pisze
bo czuje się jak byśmy rozmawiali w dwu różnych językach
ale
szalom

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
20-11-2011 01:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #45
RE: Marsz niepodległości.
Cytat:najmniej szkodliwy wydaje się anarchizm idee nawet piękne, ale ludzie jeszcze do nich nie dorośli moralnie,

Hmm...Rozumiem, że tylko Dezerterzy są dzisiaj zdolni pojąć owo piękno, kudy do nich ciemnogrodowi i średniowiecznym moherom - sorry - mocherom. Rozumiem, że ja jestem karzeł moralny. Serdeczne dzięki za komplement.[/quote]

Cytat:[b]nic nie zrozumiałeś Smutny czemu to bierzesz do siebie?, ja pisałem, że jako ludzkość nie dorośliśmy moralnie do tego aby żyć bez aparatu przymusu, władzy itd

Rozumiem, że nie jestem elementem ludzkości. Nie jestem człowiekiem?
A, jeśli jednak przypadkiem jestem, to jako karzeł moralny nie rozumiem wzniosłości anarchizmu. No cóż nie dorosłem
W dodatku jestem imbecylem, który nie rozumie, co się do niego pisze, który nie potrafi nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Dzięki.
Cytat:przypomnijcie sobie hasła z demonstracji 11.11
Piszesz trochę tak jak ta kretynka z TVN-u co była przerażona takimi nacjonalistycznymi, ksenofobicznymi i faszystowskimi hasłami typu: "Bóg, Honor, Ojczyzna", czy tymi w obronie życia. Daj sobie na wstrzymanie. [/quote]
Cytat:znów nic nie zrozumiałeś- czytaj z kontekstem i zrozumieniem
Nie jestem jako kretyn, oczywiście, zrozumieć kontekstu. Co się dziwisz?
Cytat:Faszyzm podkreślał wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu. {Dez - przypomnijcie sobie hasła z demonstracji 11.11}
Cytat:czy na marszu niepodległości nie było pełno haseł " [i]wrogość wobec zarówno liberalizmu, jak i komunizmu
No tak - jako zadeklarowany faszysta (za komuny ośmieliłem się konspirować przeciw, a do liberalizmu podchodzę z dystansem - zgodnie zresztą z Magisterium) faktycznie zasługuję na unicestwienie. Jak dobrze że przynajmniej w dobrym towarzystwie: Leon XIII, Paweł VI, JPII, BXVI.
Tzn. wróć , źle, bo w towarzystwie innych "faszystów", za którymi powtarzam wraże faszystowskie tezy.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2011 14:02 przez Sant.)
20-11-2011 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów