Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marsz niepodległości.
Autor Wiadomość
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Marsz niepodległości.
Mordi się jeszcze pojawia? Dla ilustracji pokazuję metody działania tzw Policji:
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHd...ure=colike

[Obrazek: 302443_289440271078914_117060251650251_9...0910_n.jpg]

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2011 22:19 przez smokeustachy.)
11-11-2011 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Marsz niepodległości.
No, policja się nie popisała. Jak oglądałem ten filmik to aż dziw bierze, że policja do tego stopnia staje się brutalna. Ja rozumiem, że czasami trzeba ostrzej, ale nie do przesady. Gość kopie drugiego prosto w twarz a policja nic nie robi - to jest dla mnie przegięcie. Może ten kopiacy to tez glina? - nie wiem, ale jak dla mnie metody niczym z czasów komunizmu.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2011 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3
RE: Marsz niepodległości.
Ja już się niczemu nie dziwię. Jako kobieta jestem na NIE, ale nikogo nie obchodzi, co pochłaniają uszy dziecięce, kiedy słyszą takie wyzwiska takie przekleństwa... Te dzieciaki, które nie umieją jeszcze czytać są w jakiś sposób zabezpieczone przed złem, ale z kolei co usłyszą, to pochłoną. Bo dziecko ma taką naturę, że słyszy zewsząd - z najdalszego kąta pokoju.
Jak przeczytałam te komentarze pod linkiem, to mi "uszy opadły". Panie Boże widzisz i nie grzmisz!!! Na filmiku biją się jedni, w komentarzach drudzy. Agresja wyzwala agresję. Straszne, Dzień wyzwolenia dla kogo?! Wyzwoleni to się czują ci, co mówią sobie nawzajem takie "piękne" rzeczy, oni czują się naprawdę wyzwoleni. I to święto jest dla nich przyzwoleniem, bo takimi kategoriami myślą ci wyzwoleni młodzi ludzie. A w nich miał tkwić wielki potencjał dla naszej ojczyzny. Tkwi lecz jaki???

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
12-11-2011 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #4
RE: Marsz niepodległości.
Uważam, że tą dyskusję należałoby zacząć od uporządkowania pojęć/
Od zdefiniowania pojęć faszyzm, lewica, prawica, narodowy socjalizm, komunizm.
Wg mojej wiedzy nastąpiło odwrócenie pojęć.
Ci, którzy określają się mianem antyfaszystów, bliżsi są ideałom faszystowskim niż ci którym faszyzm przypisują.
Już tylko wspomnę fakt, że mianem tym (faszyści) moskiewska "Prawda" na zlecenie Stalina nazywała zawsze aktualnych wrogów. Najpierw była to "faszystowska" Polska, - trzeba było wkroczyć i do spółki z przyjaciółmi ideologicznymi: nazistowskimi (narodowy socjalizm - skrajnie lewicowa, socjalistyczna formacja niemiecka - NSDAP - Narodowo Socjalistyczna Partia Niemiec) Niemcami, zlikwidować polski faszyzm, co uczyniono 17 września 1939r. Wg "Prawdy" faszystą był Neville Chamberlain premier Wielkiej Brytanii - po jego nocie krytykującej agresję niemiecką na Polskę. Również jego następca Winston Churchill. Niemców faszystami "Prawda" zaczęła nazywać dopiero po ich ataku w czerwcu 1944r. na Związek Radziecki. Smutne jest, że dziś większość mediów powtarza te głupoty za "Prawdą".
Faszyzm jest formacją lewicową powstałą we Włoszech jako nurt socjalistyczno syndykalistyczny. Naziści niemieccy nie mieli nic wspólnego z faszyzmem.
A już nazywanie formacji prawicowych faszyzmem jest jakąś schizofrenią. To właśnie owi "kolorowi" są prędzej faszystami.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2011 13:58 przez Sant.)
13-11-2011 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Marsz niepodległości.
Cała prawda o tych zajściach:

http://youtu.be/tWCXBoodFTk

Najlepsza jest w tym wszystkim manipulacja jakiej dopuściły się media lewicowe GW czy TVN. Lewaccy działacze jawnie za ich pomocą robią coś czego media nie powinny robić. Kreują rzeczywistość zamiast ją oddawać.
13-11-2011 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Marsz niepodległości.
Eh, to chyba strata czasu. I tak to niczego nie zmieni: jedni na drugich winę zwalają, rząd chce pokazać jak wielce się stara zaprowadzić porządek. Jest po prostu grupa ludzi, którzy chcą niszczyć nasz kraj i posługują się różnymi formami zła, aby swój cel osiagać. Nic nowego. Zwyczajna walka dobra ze złem. Tyle, że narazie zło ma przewagę przez łatwowiernosć wielu ludzi, którzy dla kasy, dla innych przyjemności ida za tymi, którzy sieją to zło. Mnie już chyba nic nie zdziwi, na świecie jest tyle zła, tyle upodlenia, że teraz to tylko na jakąś karę ze strony Boga można tylko czekać i modlić się, aby Bóg przebaczył nam nasze grzechy i dał nam łaskę przebywania z Nim. Tylko na tym mi zależy. Ten świat przeminie a im szybciej tym lepiej, może mniej ludzi zostanie potepionych. A za tych wszystkich, którym to potepienie grozi wypada się tylko modlić.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
13-11-2011 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #7
RE: Marsz niepodległości.
mam nadzieję, że ten kopiący w twarz policjant - nie mam wątpliwości, że jest to policjant po cywilnemu - w poniedziałek zostanie zawieszony a wkrótce wyrzucony z pracy

a 11.11
wstyd na całą Europę
za rok powinien być tylko jeden oficjalny, dla wszystkich, "państwowy" marsz niepodległości - nikt inny nie powinien dostać zgody - przynajmniej na 3 lata aż się sytuacja uspokoi

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
13-11-2011 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #8
RE: Marsz niepodległości.
Widzę TOMASZu, że przemawia przez ciebie b. wielki smutek; dlaczego? Nie pogrążaj się w nim zanadto, bowiem życie jest piękne, trzeba w nim dostrzegać też dobre strony. Tak, jak jedna jaskółka nie czyni wiosny, tak jedna walka zła z dobrem nie uczyni wojny, bo Bóg jest sędzią sprawiedliwym i za dobre wynagradza, a za złe karze. Dobro wróci po wielokroć, zaś zło będzie sprawiedliwie ukarane, taką miejmy nadzieję. To, że tylko trzy osoby zostały osądzone , a resztę wypuszczono do domów nie oznacza dla nich spokojnych dni. Te osoby będą ukarane, nie przez sędziów to przez samego Boga. Bo takiego zła, takiego zniszczenia, jakiego dokonali ci ludzie nie można pozostawić milczeniu. Bo takie zachowanie jest karygodne, kiedy nie myśląc rujnuje się to, co kosztowało nas wszystkich ogromne pieniądze. Czy taki wóz policyjny zdewastowany doszczętnie policja sobie kupi za swoje wypłaty, czy za nasze podatki? Dlaczego ci ludzie nie myślą?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
13-11-2011 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Marsz niepodległości.
Bo maja to gdzieś, i tak ściągną znas ostatnie pieniadze aby za to wszystko zapłacić, ato nie my powinniśmy za to płacić, niech płaca ci, którzy tych ludzi do Warszawy ściągneli, tych wszystkich zadymiarzy. Niech płacą z własnej kieszeni a nie będa okradać ludzi a winni będą bezkarni. I tak ludziom wszystko odbieraja, że nie ma z czego zyć i jeszcze będe płacił za to, że jakaś chołota robiła zadymę na życzenie tych, którzy ich zaprosili. Może mam przy takich sytuacjach mysleć pozytywnie, byc optymistą? Nie mogę dzieci wysłać na rózne wyjazdy, bo brakuje kasy, nie moge dzieciom kupic podstawowych rzeczy a mam płacić za głupotę takich ludzi? To raczej nie daje podstaw aby byc optymistą, aby patrzeć optymistycznie, raczej daje podstawy aby myśleć o tym, by ten świat skończył się jak najszybciej. A przegladając różne zdjęcia czy filmy na fb-ku czy wogól w necie to jeszcze bardziej mnie to upewnia w przekonaniu, że ten świat zmierza do wielkiego upadku.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-11-2011 00:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Marsz niepodległości.
Fanatycy z lewa i z prawa są siebie warci. Żadne pochody nie są miarą działania ale tylko pokazania swoich mniej lub bardziej rozsądnych idei. Ja zdecydowałem tego dnia swój lokalny patriotyzm wyrazić sprzątaniem lasu, pomocą drugiemu człowiekowi, myślę, że to o wiele lepsze.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
14-11-2011 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #11
RE: Marsz niepodległości.
Tak Pafni - tylko że jest problem fałszowania rzeczywistości, również przez nazewnictwo.
Jeżeli przyjeżdżają lewicowi faszyści z Niemiec na zaproszenie jakichś polskich lewaków po to by powstrzymać "marsz faszystów" i biją rekonstruktorów historycznych i tych których spotkają z polską flagą, to coś tu nie gra. I Jeśli są wyraźne prowokacje, to coś tu nie gra. Czemu nazywać rekonstruktorów historycznych fanatykami? Albo środowiska AK, czy zwykłych Polaków chcących świętować ważną dla nich rocznicę? Zauważ, że po stronie owych fanatyków lewicowych z Niemiec, opowiedzieli się uczestnicy kontrmanifestacji kolorowych, wśród nich Biedronie, zwolennicy gender czy feministki. Czyli "Porozumienie 11-go listopada" zwłaszcza środowisko Krytyki Politycznej. Zresztą to oni zaprosili tych barbarzyńskich bandziorów. Osobiście spotkałem się ze stwierdzeniem, że jestem faszystą. Powód? - to że nie ukrywam wstydliwie iż jestem katolikiem. Czyli że faszystami są katolicy, obrońcy krzyża, kombatanci, aktorzy biorący udział w rekonstrukcjach historycznych o podłożu patriotycznym, oraz wszyscy ci dla których wartość stanowi np Biało- Czerwona czy Biały Orzeł. Czyli wszyscy, niepodzielający zachwytu dla ich idei.
Jeżeli utracimy pamięć i cześć dla tych, co doprowadzili do Niepodległości to utracimy naszą tożsamość za rzecz jakiejś zupy gejowsko - genderowsko - anarchistycznej. Stanowcze "non possumus". Zresztą to nie ja to wymysliłem,lecz J.P.II.
Najgorsze jest to, że złodziej wysunał się na czoło goniących i najgłośniej krzyczy: "łapaj złodzieja." Czyli faktyczni faszyści "bronią" Polski przed "faszyzmem" (urojonym). Absurd do kwadratu.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2011 10:23 przez Sant.)
14-11-2011 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Marsz niepodległości.
(14-11-2011 09:28 )pafni napisał(a):  Fanatycy z lewa i z prawa są siebie warci. Żadne pochody nie są miarą działania ale tylko pokazania swoich mniej lub bardziej rozsądnych idei. Ja zdecydowałem tego dnia swój lokalny patriotyzm wyrazić sprzątaniem lasu, pomocą drugiemu człowiekowi, myślę, że to o wiele lepsze.
Pewnie, że o wiele lepsze. A ja powiem tak - w takich chwilach, żal mi, że nie ma już ZOMO ani ORMO. Bo jakby szanowny pan narodowy prawak lub czcigodny pan tęczowy lewak dostali po - z przeproszeniem - dupsku i po plerach pałą tak, żeby nie usiedli przez tydzień, to sądzę, że zastanowiliby się jeden z drugim na drugi raz. Albo potrzymaliby chama przez 48, puścili przez "ścieżkę zdrowia".... Od razu by się lepiej poczuł taki czub. I może by mu rozumu trochę wbili do łba. A tych szwabskich prowokatorów sprać pałami, załadować w ciężarówkę i deportować do Rzeszy. Ścierwo.... Co roku taki sam burdel, i co roku wszyscy ręce rozkładają. Marsze im się zachciewa organizować. DO PRZEDSZKOLA! Ogłady i kultury nabrać a potem wychodzić na ulicę.
Policja jest za mało brutalna w stosunku do takiego bydlactwa, takiego zdziczenia. Idzie dzika banda, demoluje co się da - a policja ich jeszcze ochrania.
A potem lamenty i płacze, dyskusje, Tomasz Lis i piorun wie co.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2011 12:21 przez Helmutt.)
14-11-2011 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #13
RE: Marsz niepodległości.
Tylko czemu policja bije (bardzo brutalnie) spokojnych manifestantów i przechodniów? Przecież nie powiecie, że wszyscy to bandyci? http://blogersek.nowyekran.pl/post/37484...kacje-vide (oglądając ten film przeżyłem swoiste deja-vu)
Albo czemu stosuje takie metody? http://vod.gazetapolska.pl/681-donald-tu...-naruszyli
[/quote]
Cytat:Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta na nagraniu, które można obejrzeć m.in. na portalu Niezalezna.pl - informuje RMF FM.

Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie wyjaśniające. Funkcjonariusz nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ jest na zwolnieniu lekarskim (ma uszkodzoną rękę).
http://niezalezna.pl/18919-policjant-bil...-czlowieka

Nie sądzę, by taka przemoc nie rodziła przemocy w odwecie.
Policja winna zabezpieczyć by obie manifestacje się nie spotkały- to raz, a dwa- na pewno nie w aż tak brutalny sposób interweniować. Trzy - ukarać idiotę, który wydał pozwolenie na dwie manifestacje w tym samym miejscu i o tej samej porze. Cztery - zapobiegać prowokacjom. Zresztą wydaje mi się, że wszystko było reżyserowane, albo przynajmniej aranżowane. W jakim celu? Nie wiem.
Media też zawiniły, rozpętując histerię "o zagrożeniach faszystowskich"-przyzwalając i generując różne środowiska mianem faszystów, rozpętując kampanię nienawiści, do wszystkiego co posiada inną ideologie, dając w końcu przyzwolenie na pomiatanie większością przez mniejszości, walcząc z kościołem. Na relatywizm moralny.


Cytat:Porozumienie 11 Listopada.

„Ona ma w swoim składzie uczestników, którzy odnoszą się, gloryfikują Rewolucję Październikową, skrajne polityczne poglądy. Gloryfikują także organizacje terrorystyczne działające na Bliskim Wschodzie, są w stanie nawoływać do przemocy, do bicia innych ludzi. I to nikomu nie przeszkadza?!”

Cytat:profesor Żaryn bronił polskich narodowców:
-„Polscy narodowcy nigdy nie mieli nic wspólnego z nazistami! Przedwojenny ruch narodowy był antyniemiecki, antynazistowski. Polscy narodowcy byli mordowani w obozach koncentracyjnych.A po wojnie przez komunistów. Nie chodziło tylko o ich uśmiercenie, ale o zgniecenie totalne w pamięci narodowej. To był, nie ulega wątpliwości, ważny i pozytywny nurt naszego dziedzictwa narodowego.”

http://blogersek.nowyekran.pl/post/37221...odleglosci

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2011 16:27 przez Sant.)
14-11-2011 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Marsz niepodległości.
Wybacz, dla mnie był to zwykły skandal. Zasłanianie się Świętem Niepodległości aby porobić z siebie małpy. Policjant kopał w twarz? I dobrze. Niewinnego by nie kopał.
Za dużo się gówniarzerii pozwoliło i teraz zbieramy z tego plony.
Moja rada?
1. Zakazać na 3 lata WSZELKICH marszów, wystąpień itp. w święta narodowe. Jedynie oficjalne, państwowe uroczystości i szlus.
2. Ujawnić dane osobowe i wizerunki WSZYSTKICH bandytów złapanych w związku z wydarzeniami 11.11.2011 oraz nakazać im naprawienie szkód jakie poczynili. I to nie finansowo, ale fizycznie - niech pracują i niech cała Polska to widzi.

Ja tutaj nie rozgraniczam na "lewo" i "prawo" - jak dla mnie obydwie opcje zrobiły z siebie totalnych idiotów i bandziorów.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2011 07:50 przez Helmutt.)
15-11-2011 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #15
RE: Marsz niepodległości.
Cytat:Policjant kopał w twarz? I dobrze. Niewinnego by nie kopał.
Jesteś pewien?

Cytat:Zakazać na 3 lata WSZELKICH marszów, wystąpień itp. w święta narodowe. Jedynie oficjalne, państwowe uroczystości i szlus.
Rozumiem- jesteś wyznawcą teorii, że za winy kowali, należy wieszać cyganów. Ja nie. Zresztą jeszcze trzydzieści lat temu tak było - myślę o jedynych państwowych uroczystościach, tyle że w trochę inne święta.
Helmutt- wylewasz właśnie wraz z kapielą dziecko.
Cytat:Ujawnić dane osobowe i wizerunki WSZYSTKICH bandytów złapanych w związku z wydarzeniami 11.11.2011 oraz nakazać im naprawienie szkód jakie poczynili.
Tu się z tobą mogę zgodzić, tyle że będzie to trudne, ponieważ lewicowych faszystów z Niemiec, (głównych odpowiedzialnych zamieszek) po wylegitymowaniu wypuszczono. No - chyba żeby uczynić to z tymi, którzy ich zaprosili. I z tymi, którzy zgodzili się by oni blokowali legalny spokojny przemarsz. Czyli władze Warszawy.
Zapomniałem o prowokatorach.

Cytat:Ja tutaj nie rozgraniczam na "lewo" i "prawo" - jak dla mnie obydwie opcje zrobiły z siebie totalnych idiotów i bandziorów.
Masz rację, jednakże nazywajmy rzeczy po imieniu. Idiotów to sie robi głównie z szarych ludzi, zakłamując im rzeczywistość; gdy grupy neonazistowskie nazywa sie antyfaszystami, a faszystami i nacjonalistami rekonstruktorów historycznych i patriotów, gdy dziennikarka relacjonująca wydarzenia mówi z przerażeniem, że widzi zbrodnicze faszystowskie transparenty z napisem : Bóg, Honor, Ojczyzna i przeciwko in vitro. Jacy wstrętni ci faszyści, co niosą takie niebezpieczne hasła.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2011 09:14 przez Sant.)
15-11-2011 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów