Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacyjna formacja
Autor Wiadomość
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Gonzo napisał(a):a czy Ty kiedys przestajesz mowic
Radziu, pewnie, że przestaję :!: Zdziwiłbyś się... :wink:
05-06-2005 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grig Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
baranka napisał(a):Harpoon, dla mlodziezy tez są ignacki, tylko takie moze bardziej wprowadzające, ale akuratne na dany moment w zyciu, to na pewno
Mozna luknąc na http://www.jezuci.pl/icfd albo http://www.jezuici.pl/dr i tam na "terminy"
Polecam. Pozdrawiam

Jest jeszcze http://www.jezuici.pl/szkola/ - co o tym sądzicie?
05-06-2005 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Daidoss napisał(a):No ignacjańskie fajna sprawa tylko bardzo droga
A ile kosztują :?:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-06-2005 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
POszperaj na tych stronach co podali.
05-06-2005 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ta cena, która widziałam, nie jest wcale taka duża :|

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-06-2005 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Byście się rekolekcje Eucharystyczne wybrali, bo toż to Rok Eucharystii... Sama bym się wybrała, ale najlepiej we wrześniu a u mnie we wrześniu nie ma Smutny

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
05-06-2005 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Wiesz zależy pewnie w jakich ośrodkach, ja troche cos pogrzebie i cos tu Ci napiszę.
05-06-2005 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Harpoon napisał(a):Nad rekolekcjami ignacjańskimi się właśnie zastanawiałam, ale nie wiedziałam, czy też są tam jakieś ograniczenia wiekowe, czy coś.
I wogóle nin jescze nie wiem na tren temat, więc ..... :diabelek:
Niestety są ... Da Ciecie w tym wieku polecam Szkołę kontaktu z Bogiemto taki przdsionek rekolekcji ignacjańskich ale naprawde bardzo owocny i skierowany właśnie dla ludzi w Twoim wieku.
Daidoss napisał(a):No ignacjańskie fajna sprawa tylko bardzo droga
Są ośrodki które organizują te rekolekcje za "co łaska" w dosłowm tego słowa znaczeniu. No ale w wakacje raczej trudno tam się dostać (rezerwacja terminów kilka miesięcy przed wakacjami)

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
05-06-2005 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Jak tak dalej pójdzie, to całe wakacje spędze z Bogiem Język
Sierpien mi tylko po części zostanie Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
05-06-2005 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Tomek ptak napisał(a):Niestety są ... Da Ciecie w tym wieku polecam Szkołę kontaktu z Bogiemto taki przdsionek rekolekcji ignacjańskich ale naprawde bardzo owocny i skierowany właśnie dla ludzi w Twoim wieku.
Mówisz tu o fundamencie :?:

Tomek ptak napisał(a):Są ośrodki które organizują te rekolekcje za "co łaska" w dosłowm tego słowa znaczeniu. No ale w wakacje raczej trudno tam się dostać (rezerwacja terminów kilka miesięcy przed wakacjami)
No domyślam się, ale czy jest to szkoła prowadzona przez Salezjaninów :?: Czy przez kogos innego :?: Bo wiem, że SNE także prowadzi cos takiego i różnica w cenie jest duża ale zastanawia mnie na czym się wtedy traci...
Bo ja myśląc i Ignacjańskim mówię o Ośrodku w Łodzi: http://www.odnowa.jezuici.pl/szkola/index.html
05-06-2005 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Fundamet to "podstawa" Ćwiczeń Duchowych natomiast jak pisałem Szkoła Kontaku z Bogiem to jeszcze jakby wprowadzenie do Fundamentu ale to właśnie skirowene jest do ludzi chyba przed 18 rokiem życia.

Natomiast co do ośrodków które prowadzą rekolecje to ja osobiście jeżdżę do Wspólnoty Matki Wielkiego Zwierzeninia Czyli w skrócie do Zawierzanek. Tam właśnie opłata za rekolekcje wyniosi "????" ale terminy wakacyje chba niestety są już zarezerwowane.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
05-06-2005 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baranka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Daidoss napisał(a):Mówisz tu o fundamencie
Szkoła kontaktu z Bogiem jest przed fundamentem (aczkolwiek, jesli ja ktos odbedzie, to mozliwe, iz potem bedzie mógł pominąć fundament, jechac od razu na 1y tydzien-ale to po uzgodnieniu z opiekunem duch.-z osrodka rekol.)
Tak jak patrzylam, koszt na miejscu to 100-120zł czyli nie tak drogo (mozna wybrac miejsce w Polsce, gdzie taniej/wygodniej dojechac). Naprawde polecam http://www.jezuici.pl/dr
05-06-2005 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grig Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Ja mam zamiar pojechać na Szkołę Kontaktu z Bogiem. Co macie na myśli mówiąc o "fundamencie"? Tzn chodzi Wam dosłownie o podstawy wiary czy jest to nazwa czegoś? :roll:
05-06-2005 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Robi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
Gregoriano napisał(a):
Robi napisał(a):Na zadna formacje wakacyjna nie jade, odechcialo mi sie dwa lata temu po wakacyjnej oazie :/ kiedys juz byla o tym mowa z Gerwazem.

Obraźiłeś się na Pana Boga czy ci nie odpowiada froma. Zresztą oaza to nie cały Kościół....

Forma.
05-06-2005 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baranka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Grig napisał(a):Co macie na myśli mówiąc o "fundamencie"? Tzn chodzi Wam dosłownie o podstawy wiary czy jest to nazwa czegoś?

Nazwa, wlasciwie...ja tez sie zastanawialam, ze taka.. To sa cwiczenia duchowe, jak 1 czy 2 tydzien.
Robilam je jak mialam 22lata, inni mieli po 30, 50, 60...
To taka techniczna nazwa-ot.
Ale WAAARRTOO! Uśmiech))
Szkoła kontaktu z Bogiem z tego co wiem jest podobna
06-06-2005 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów