Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
Autor Wiadomość
Agulinka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1
Post: #32
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
(19-12-2011 09:26 )sant napisał(a):  -Brak modlitwy raczej nie jest grzechem. Oczywiście modlitwa pomaga nie grzeszyć, ponieważ w trakcie modlitwy trudno jest grzeszyć, jednakże jej brak nie powoduje grzechu.

Absolutnie się nie zgadzam. Dla mnie to jest grzech i to większy z tych lekkich. Niekoniecznie chodzi o pychę, a zaniedbanie kontaktu z Bogiem. Tak jak grzechem jest zaniedbywanie męża przez żonę, podobnie z modlitwą. Jak masz zamiar tworzyć relację, bez kontaktów? Modląc się, otwierasz swoje serce na Boga, o On je oczyszcza. Trudniej popełnić grzech nie tylko podczas modlitwy, ale przez cały czas, kiedy wiernie trwasz przy Panu.

(19-12-2011 22:29 )Dezerter napisał(a):  
(19-12-2011 19:47 )agaja napisał(a):  gorzej ze te lekkie wloka sie za czlowiekiem jak ogon Smutny
w spowiedzi powszechnej podczas każdej Mszy Św zostają ci odpuszczone grzechy lekkie , jeśli wyrazisz skruchę, przekażesz wszystkim znak pokoju i przebaczysz im ich winy
ja z kościoła wychodzę "bez ogona"
czego i Tobie życzę Uśmiech

PS
pierwotna odpowiedź była o wiele dłuższa i "głębsza", ale znów mi cała znikła?!?

i co? już nie wracają?

ja mam jak agaja - są takie lekkie grzechy, z których się co miesiąc spowiadam. no masakra jakaś, ilenaście już lat. i się wloką, mimo ciągłych postanowień poprawy. jakże tu mi potrzebna pokora...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2011 22:37 przez Agulinka.)
19-12-2011 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków - Agulinka - 19-12-2011 22:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów