Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #41
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków
Nie rozumiem cię, zwłaszcza tej myśli z wyrzucaniem, zrozumieniem i teoretyzowaniem. Mam pisać zgodnie z oczekiwaniami? Najpierw piszesz że, cytuję: "Każde zaniedbanie dobra jest grzechem", a w momencie, kiedy usiłuję realizować dobro (prostować ścieżki) - ty namawiasz mnie do grzechu zaniechania. Bo czymżę jest delikatna sugestia- ty tu nie pasujesz - spadaj. Oczywiście wyraziłaś tę myśl subtelniej, ale ja jako homo sapiens odebrałem to odpowiednio. I wybacz, ale nie chcąc zaniedbać dobra nie spadnę. I nie zmienię również swoich poglądów, wartości czy sposobu dyskutowania, na taki który się komuś podoba. To by się nazywało brakiem asertywności.

Co do Agai - jeśli coś cytuje, to chyba ma przed oczami tekst? Nie sądzę by była geniuszem i tak na pamięć pisała całe cytaty z JPII. Ja nie znam na pamięć wszystkiego co On powiedział i napisał, a nie mam obowiązku wierzyć na słowo. W dodatku nie odpowiedziano mi na argumenty, tylko zmieniono temat.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
20-12-2011 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Grupa wsparcia dla matek szukających Boga wśród garnków i klocków - Sant - 20-12-2011 14:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Wróć do góryWróć do forów