Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biblia Szatana
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #31
RE: Biblia Szatana
Można też spojrzeć wokoło, wiele osób które robią wiele złego i nie widać po nich zniewolenia. A to dlatego że tkwią w tym mocno i nie nawracają się. Objawy zniewolenia zaczynają się kiedy taki ktoś zaczyna się właśnie nawracać i idzie za Jezusem. Chociaż w ekstremalnych przypadkach zniewolenia doskonałego to można lać wodę święconą i modlić się miesiącami, żeby objawy zniewolenia były widoczne ale nie o tym.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2012 21:26 przez Scott.)
09-02-2012 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #32
RE: Biblia Szatana
czy promowanie symboli masońskich (szatana) chocby w avatarach uzytkowników (kolega Oświecony)
jest dopuszczane na tym forum ?
i co oznacza ta "reputacja" pod nickiem ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2012 21:52 przez noone.)
09-02-2012 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #33
RE: Biblia Szatana
Nie wiem noone czy to reklama, ja mam kiwi w avatarze, a jakoś popyt na te smaczne owocki nie wzrósł. Jeżeli ekipa administrująco-moderująca uważa to za reklamę, to przedyskutujmy to w odpowiednim wątku i razem podejmijmy decyzję. Jak dla mnie to nie jest rażący symbol - podobny jest na każdym dolarze, i choć jest to niewątpliwie symbol masoński, pogodziłam się już z faktem, że jest wszędobylski.

Reputacja pod nickiem to punkty przyznawane userowi za jego posty - każdy może dodać albo odjąć max 2 punkty za 1 wypowiedź - dobrze, jeśli z uzasadnieniem za co. Ta zapomniana nieco funkcja pokazuje na ile Twoje wypowiedzi są przydatne dla innych.

A teraz koniec offtopu, wracamy do tematu Uśmiech

Btw. jednym z najczęstszych objawów zniewolenia czy opętania jest awersja do sacrum - dana osoba źle się czuje w obecności krzyża, obrazów maryjnych czy obrazów innych świętych, przestaje w ogóle wchodzić do kościoła, bo źle się czuje, jest jej duszno, albo boli ją brzuch/głowa (najczęstsze miejsca bólu przy problemach ze zniewoleniem - za ks. egz. Amorthem), często czuje się poirytowana w miejscu modlitwy albo kiedy osoby obok się modlą. Szczególnie irytuje takie osoby modlitwa różańcowa, widok sutanny, stuły, kadzidło, woda święcona - a na Najświętszy Sakrament w monstrancji nie mogą patrzeć.
Warto sprawdzić, czy to nikogo z nas nie dotyczy.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
09-02-2012 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #34
RE: Biblia Szatana
jak widzę to kiwi to mi ślinka cieknie od razu jak na grejpfruta Uśmiech
(czyli działa)

a symbole szatańskie na forum katolickim chyba winny byc usuwane..
(na dolarze jest, bo usa masoneria postawiła, tam wszystko na symbolach masońskich stoi)

co do objawów awersji na sacrum - potwierdza się to u moich paru znajomych (którzy sie z tym po dłuższym czasie uporali)
generalnie dramat człowieka w takiej sytuacji..
09-02-2012 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oświecony Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #35
RE: Biblia Szatana
to mi bardziej wygląda na psychikęJęzyk
W każdym razie ja tam tego nie czujeDuży uśmiech

"To Dla CIEBIE PANIE MÓJ..." Anioł
LD-55 Serce
10-02-2012 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #36
RE: Biblia Szatana
http://e-sancti.net/forum/showthread.php?tid=5676 - ostatni post o. Wita, pozwolę sobie skopiować tutaj:
o. Wit napisał(a):Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości to polecam świadectwo Michała, którego osobiście znam:
http://www.fra.franciszkanie.pl/Wit/swiadectwo.mp3

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
14-02-2012 03:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów