Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka...
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka...
spioh napisał(a):owszem ktoś im pozwolił. lud wyraził swoją opinię i zaufanie do rządu na wyborach


Nie przesadzaj spiohu. To nie lud im pozwolił a tylko jakaś niewielka cześć społeczeństwa.
I zapewne ta mniejsza, gdyż część społeczeństwa nie poszła na wybory, gdyz nie wiedziała nawet na kogo ma głosować - trudno znaleźć bowiem grupę, która rzeczywiście mogła by coś w naszym kraju zrobić, inni nie głosowali naobecny rząd i do tej pory cierpia z tego powodu, że wygrała ta grupa a nie inna. NIE WSPOMNE JUŻ O MOZLIWOŚCIACH PRZEKRETÓW Z TYMI WYBORAMI, BO I TAKIE OPNIE ISTNIEJĄ. Tak więc to nie jest kwestia ludu, a tylko cześci ludzi, która przyczepiła sie do władzy oraz tych, którzy na nich głosowali i za wszelka cenę walczą o jej utrzymanie, nie chcąc dać innym szansy na to aby mogli coś zmienić, aby mogli coś zrobić, nie dla własnych korzyści, ale dobra innych ludzi.
Ja na tych ludzi nie głosowałem i nie podoba mi sie ich sposób rządzenia i myślę, że jest w naszym kraju wielu takich ludzi, którzy nie maja wpływu na to co sie dzieje mimo że głosowali na inne grupy rządzące. Dlatego nie wypowiadaj się w ten sposób tzn za lud, bo tak nie jest. Wielu ludzi sprzeciwia sie tym rządom i czeka aż ktoś inny przejmie władzę, ktoś rozsądny, ktos kto nie bedzie niszczył swoimi działaniami polskiego społeczeństwa. Poczytaj sobie opinie chocby na Facebooku - jak odbierany jest obecny rząd - czy ludzie są zadowoleni z jego działania?.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2012 17:41 przez TOMASZ32-SANCTI.)
31-01-2012 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Nivli novi? Czyli o ACTA słów kilka... - TOMASZ32-SANCTI - 31-01-2012 17:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów