Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Autor Wiadomość
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #1
Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Boże Orędzia przed mistycznym wydarzeniem pt. "The Warning" - Wielki Akt Miłosierdzia Bożego

http://www.thewarningsecondcoming.com/me...-messages/

tutaj dużo polskich tłumaczeń :
http://dzieckonmp.wordpress.com/category...-2010-2011

zachęcam wszystkich Uśmiech

z Panem Bogiem
06-02-2012 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Nie wierze w żadne objawienia prywatne póki nie zostaną uznane przez KK, tym bardziej teraz kiedy mnożą się na potęgę te fałszywe. A dwa - nie mam obowiązku wierzyć w żadne objawienia.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2012 23:33 przez Scott.)
06-02-2012 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Jasne, że obowiązku nie masz, ale też nie przesadzaj. W objawienia prywatne wierzyć nie musisz, sam nie uznaje wielu, ale są objawienia uznane przez Kościół i te warto brać pod uwagę, np Fatima czy Lourdes. Nie mniej jednak jak można zauważyć - apel Maryi pozostaje cały czas ten sam: MODLITWA, szczególnie Różańcowa, ten apel względem ludzi raczej się nie zmieni, choćby nie wiem ile razy jeszcze, gdzie i komu Maryja się objawiała. Maryja zawsze pozostanie tą pośredniczka miedzy nami a Chrystusem.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-02-2012 02:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Ja powątpiewam w każde, być może te uznane teraz za 50 lat okażą się nie niedokrwieniem prawej półkuli mózgu lub zaburzeniami psychicznymi, a nawet halucynacjami zbiorowymi.Ale wtedy kto się przyzna do błędu...

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
07-02-2012 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sachmiel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Co znaczy wierzyć w objawienie? Czy jeśli kościół zatwierdzi objawienie to coś zmieni? Wtedy zmienimy swoje życie?
Czy może jest to istotne aby móc rozprzestrzeniać kult miejsca i rozkręcić biznes powołując się na potwierdzenie kościoła?
Czy w tych "objawieniach" są kontrowersyjne treści które mogą nas oddalić od Boga?

To nie są pytania merytoryczne, serio chciałbym poznać na nie odpowiedź.
07-02-2012 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Tak Tomaszu, objawienia uznane przez Kościół są jak najbardziej wartościowe. Ale one mogą nam pomóc dojść do pewnych prawd, odkryć przymioty Boga, naprowadzić na to gdzie popełniamy błędy, a nie dodać coś nowego, nie mówie już o tych które przez KK są odrzucone a niektórzy za nimi idą...

W ramach odpowiedzi na powyższe pytania po kolei:
1. Wierzyć w objawienie to uwierzyć w to o czym w nim jest mowa....
2. Tak może zmienić życie człowieka w sposób o którym wyżej pisałem.
3. Możemy je zmienić. Bóg szanuje wolną wole człowieka.
4. Podwórkowym antyklerykalizmem zalatuje, po pierwsze Kościół [z dużej bo to nie budynek] może uznać objawienie za zgodne z nauczaniem albo nie. A jeśli ktoś chce zostawić pieniądze na cele kultu, bo o biznesie żeby tu mówić trzeba nie wiedzieć o co chodzi, to chyba może co nie?
5. W fałszywych objawieniach są często zwykłe bzdury.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
07-02-2012 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #7
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
A ja powiem jedno - Dla mnie najpiekniejszym było to objawienie w którym sam Bóg objawił się w człowieku - Jezusie, który stał się moim Chrystusem i już żadne inne objawienie nie jest potrzebne. Jednakże doceniam potrzeby innych. I w miejscach np związanych z Maryją, czy jej objawieniami odczuwam wielkie wzruszenie, jako z miejscami związanymi z moją Mamą. Matką mojego Zbawiciela, który stał sie moim bratem. Matką mojego Boga. Choćby dlatego, że to miejsce jest miejscem wiary dla wielu. Miejscem jej czci. Tak było zarówno w Loreto, Lourdes czy La Salette, Podobnie czułem się gdy byłem blisko odsłaniającego się obrazu Madonny z Częstochowy (ponoć pędzla św. Łukasza ewangelisty), jak i przytulając się do ścian jej domku w Loreto, czy w miejscu jej pierwszego w świecie objawienia, na kolumnie w Saragossie.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
07-02-2012 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #8
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
(07-02-2012 14:08 )sant napisał(a):  A ja powiem jedno - Dla mnie najpiekniejszym było to objawienie w którym sam Bóg objawił się w człowieku - Jezusie, który stał się moim Chrystusem i już żadne inne objawienie nie jest potrzebne. Jednakże doceniam potrzeby innych.
Tu mi jesteś bratem i brakuje mi emotikonki "puchar"

Cytat:(ponoć pędzla św. Łukasza ewangelisty), jak i przytulając się do ścian jej domku w Loreto,
...a tu umieszczę tylko emotikonę Zawstydzony by nie pisać przykrych słów...

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2012 20:01 przez Dezerter.)
07-02-2012 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #9
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Ufam, że przyjdzie czas że i za to drugie dostanę pucharek od ciebie. Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
07-02-2012 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
noone, dzięki za tego posta. to sporo wyjaśnia dlaczego jesteś taki zacięty w wątku o sposobie przyjmowania Komunii i tak często nawiązujesz do tego, że Bóg rozliczy skrupulatnie ze wszystkiego z tym jak człowiek ma złożone ręce włącznie. jak by mi Bóg kojarzył się głównie lub wyłącznie z karaniem to też by to dla mnie było istotne w takim stopniu jak piszesz.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
08-02-2012 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #11
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Spiochu - czy chodzi ci o to?: http://dzieckonmp.wordpress.com

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
08-02-2012 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
chodzi mi o całokształt tego o czym pisze i skąd czerpie noone

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
08-02-2012 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
(07-02-2012 22:27 )sant napisał(a):  Ufam, że przyjdzie czas że i za to drugie dostanę pucharek od ciebie. Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
ale będzie to pucharek z gorzką miksturą pobudzającą racjonalne myślenie i usuwającym "babskie bajania" Zawstydzony
a kopytko osiołka, na którym Matka z Synem uciekali go Egiptu też wzbudza w tobie "wielkie wzruszenie" ? Huh
czasami potrafisz zaskoczyć - serio serio
ale i tak cię kocham jak brata w wierze

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
08-02-2012 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #14
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
W miarę swoich możliwości, bardzo skrótowo spróbowałem to wyjaśnić. Wiem, że niekoniecznie mi się udało, ale jeśli przeczytać to w kontekście całości dyskusji z noone, to może.... zrozumie? Tutaj: http://e-sancti.net/forum/showthread.php...#pid168953

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012 20:03 przez Sant.)
08-02-2012 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #15
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
(08-02-2012 20:02 )sant napisał(a):  W miarę swoich możliwości, bardzo skrótowo spróbowałem to wyjaśnić. Wiem, że niekoniecznie mi się udało,

udało
i takiego cię cienię i takiego katolicyzmu pragnę w Polsce i świecie ad 2012
tyle jest rusztowań i drabin do obalenia i odsłonięcia przepięknej świątyni wiary Jezusowej w Duchu i Prawdzie
i dlatego tak bardzo mnie poruszyło to co napisałeś wcześniej - nie mogłem nie skomentować, bo jeśli ty takie rzeczy piszesz to ...

samych "bożych " orędzi nie skomentuje - zbyt wiele ich - nie mi je oceniać - w tym co przeczytałem nie znajduje nic dyskwalifikującego , czy rażącego.

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
08-02-2012 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów