Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #16
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Cytat:dlatego tak bardzo mnie poruszyło to co napisałeś wcześniej
Może jakbyś uważniej przeczytał, to zrozumiałbyś?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
09-02-2012 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #17
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
(09-02-2012 08:53 )sant napisał(a):  
Cytat:dlatego tak bardzo mnie poruszyło to co napisałeś wcześniej
Może jakbyś uważniej przeczytał, to zrozumiałbyś?

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
09-02-2012 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
co powiadasz, Dez?...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
09-02-2012 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #19
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Cytat:Ja jestem Niepokalanym Poczęciem. Ja jestem Dziewicą Maryją, Bożą Matką.
Moje dziecko, ten biedny świat pogrążony jest w chaosie i tak jak będzie to trwało nadal, tak też z dnia na dzień przybliżał się będzie czas Ostrzeżenia.
To zostało przepowiedziane, że nienawiść do Mojego Syna rozszerzy się na Jego Święty Kościół na ziemi. To się już wydarzyło.
Zły nie spocznie, dopóki Kościół Katolicki nie zostanie powalony na ziemię.
Kiedy Kościół załamie się, wyłonią się dwie strony. Bez względu na to, jak bardzo Kościół będzie cierpiał, nie może umrzeć, ani nie umrze. To się nie może stać, dzieci.
Gdyż chociaż Bóg Ojciec może dopuścić, aby Kościołowi na ziemi zadane było takie samo biczowanie, jak to cierpiane przez Jego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa, to tak jak Mój drogi Syn, powstanie on w chwale raz jeszcze.
Nigdy nie opuszczajcie Katolickiego Kościoła.
Nigdy nie odmawiajcie Mojego Syna innym Kościołom Chrześcijańskim. Wszyscy bowiem jesteście wyznawcami Chrystusa.


http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/...na-ziemie/
10-02-2012 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #20
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Proponuję ignorować posty w stylu j.w. (przy szacunku do ich treści)

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2012 11:34 przez Sant.)
10-02-2012 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #21
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Cytat:Przypominam że są to proroctwa dotyczące zbliżającego się wydarzenia które zostało nazwane „Ostrzeżeniem” . Proroctwa te otrzymała wizjonerka z Europy, który otrzymuje przesłania od 9 listopada 2010 do teraz. Proroctwa dotyczą globalnych wydarzeń,miedzy innymi zmian klimatycznych, przewrotów politycznych, kryzysu bankowego i wzrostu władzy antychrysta. Jedna z pilnych wiadomości odnosi się do zdarzenia mistycznego, które odbędzie się w świecie wkrótce. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako ostrzeżenie, oświetlenie sumienia jako akt miłosierdzia. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat. To będzie bardzo silny akt, i nikt nie będzie mógł go zignorować. Każdy uświadomi sobie że Bóg istnieje i każdy pozna swoje grzechy, które ukażą się w oczach Boga. Ludzie, w tym ateiści wreszcie zrozumieją, że Bóg istnieje.Ten dar będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i prosić Boga o przebaczenie. Osobiście nie ponoszę odpowiedzialności za treść przekazów i oczekuje że w odpowiednim czasie Kościół wypowie się co do ich prawdziwości.

Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

O OBJAWIENIACH PRYWATNYCH
Papież Urban VIII UrbanusOctavus
zmarły w 1644 roku napisał takie słowa:
„W przypadkach związanych z objawieniami prywatnymi lepiej jest wierzyć, niż nie wierzyć, ponieważ jeśli wierzycie, a rzecz okaże się fałszywa, otrzymacie wszelkie błogosławieństwa, tak jakby były one prawdziwe. Uwierzyliście bowiem, że są one prawdziwymi.”

http://dzieckonmp.wordpress.com/category...2010-2011/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2012 12:59 przez noone.)
10-02-2012 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #22
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Bez komentarza.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
10-02-2012 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #23
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
(10-02-2012 13:09 )sant napisał(a):  Bez komentarza.

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
10-02-2012 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
O i tutaj noone powołuje się na nieistniejący tekst Urbana VIII. Ciekawa kombinacja ponieważ normalnie mamy imię papieża, a potem nazwę adhortacji, encykliki po łacinie. Nikt normalnie nie pisze Jan Paweł II a potem Ioannes Paulus II, już nie mówiąc że nie spotkałem się żeby cyfra była po łacinie nigdy. Tak więc normalną formę imię papieża i jego tekstu zastąpiono imieniem i imieniem po łacienie z cyfrą po łacinie tak że ciężko wyłapać że autor nie powołuje się na żaden fizycznie istniejący tekst w.w. autora. Żenujące i gorsze niż u śJ, tam można zajrzeć do tekstu źródłowego i wyłapać o co chodzi naprawdę, tutaj jak pytałem się o źródło to miałem...sobie sam znaleźć.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
11-02-2012 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #25
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Może nie wiele, ale warto to uwzględnić jako stosunek Kościoła do objawień prywatnych i innych:

http://kosciol.wiara.pl/Objawienie/Objawienia_prywatne

Uważam, że to jest właściwy kierunek odnoszenia się do sprawy objawień przez katolików. Uznawanie wbrew postanowieniom Kościoła różne objawienia pokazujemy tylko nieposłuszeństwo względem naszych pasterzy, względem władzy udzielonej Kościołowi przez Chrystusa.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2012 13:31 przez TOMASZ32-SANCTI.)
11-02-2012 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #26
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Ale Tomaszu, sedno w tym że osoby podzielające poglądy księdza Natanka często wiedzą co o fałszywych objawieniach mówi KK. Sprawa skupia się do tego, że nie uznają one autorytetu KK w sprawach weryfikacji takich objawień właśnie. Na teraz są oni katolikami, nie doszło jeszcze do ekskomuniki, no ale trzeba pamiętać że ostentacyjne nieposłuszeństwo Kościołowi może doprowadzić również do tego. Jak można przychodzić na msze sprawowane pomimo zakazu, gdzie na kazaniach jest mowa wprost że objawienie o którym ksiadz Natanek mówi jest odrzucone przez KK.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2012 16:38 przez Scott.)
11-02-2012 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #27
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
nie wiem czy jest jakaś możliwość, żeby pomóc takim osobom w przywróceniu prawidłowej hierarchii wartości...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
11-02-2012 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #28
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
Scott
A czy nie uznawanie autorytetu Kościoła nie jest brakiem posłuszeństwa Kościołowi i zarazem Chrystusowi? Czy lekceważenie sobie postanowień Kościoła nie jest brakiem posłuszeństwa?
Ludzie są uparci i wiele rzeczy będą rozumować czy odbierać po swojemu uważając, że wiedzą lepiej co jest słuszne a co nie. Oczywiście wierni także mają prawo do oceny postępowań hierarchi Kościelnej, gdyż dzięki temu wierni mogą ukazywać błędy, negatywne zachowania, które wpływają na ich wiarę i stosunek do Kościoła. Są jednak konkretne postanowienia, przepisy względem których wierni powinni wykazywać posłuszeństwo. Jak owce zaczynają chodzić własnymi drogami to wiadomo co ich czeka. Tylko z ludźmi jest często gorzej: najpierw robią po swojemu a potem aby się bronić zwalają winę na Kościół domagając się jeszcze jakiś praw - to tak ogólnie w oparciu o wiele innych sytuacji.

Sytuacja Kościoła w obecnych czasach nie jest łatwa, wiele popełniono błędów, ale mimo to hierarchia ma odpowiedzialne zadanie prowadzić swoich wiernych a nieposłuszeństwo względem hierarchi powoduje zamęt i rozłamy w Kościele, rozpad wspólnoty wiernych,konflikty. I zamiast pomagać i wspierać Kościół w jego trudnej misji to się go jeszcze bardziej niszczy, tak że praca Kościoła, wiernych może i często idzie na marne. Dlaczego? Ponieważ jak jedni walczą o to, aby ludzi przyprowadzać na łono Kościoła, aby mogli na nowo odkrywać lub umacniać swoja wiarę po przez Ewangelizację to inni to wszystko niszczą i rozwalają te dobre owoce Ewangelizacji.

I nie dość, że Kościół jest prześladowany to jeszcze sami katolicy niszczą Kościół od środka. I czemu to ma służyć? Co przyjdzie z tej próby pokazania swojej mądrości niby większej od tej, która posiada hierarchia Kościoła? Myślę, że wynikiem takiego działania, takiego braku posłuszeństwa może być tylko większy kryzys, rozłam w Kościele co raczej bardziej będzie świadczyło o braku rozsądku niż o większej mądrości, względnie też o pysze.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-02-2012 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #29
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
(11-02-2012 16:55 )spioh napisał(a):  nie wiem czy jest jakaś możliwość, żeby pomóc takim osobom w przywróceniu prawidłowej hierarchii wartości...

Dobre pytanie, napewno wykazywać błędy, to może przynieść owoce z opóźnieniem, sam wiem jak niektóre pouczenia zadziałały na mnie pół roku po ich udzieleniu. Musiałem przetrawić... Do tego spokój, odnosze wrażenie że te wszystkie fałszywe objawienia są niemal wciskane na siłę, pozostale osoby które choć są pobożne i zachowują w pełni nauczanie KK są marginalizowane a nawet jakoś odbiera im się możliwość "wiary pełnej" tak to nazwę. Taki spokój może dużo dać dla kogoś kto żyje a to w euforii, a to w strachu co to może być. I sprowadza go na ziemię jak widzi spokojnie wypowiedzianą, sensowną prawdę. Tym bardziej że zauważyłem że ogólna sensowność wypowiedzi osób pro dla każdego objawienia, jest mała i gdzieś się zatraca po czasie, to chyba największa bariera w porozumiewaniu się.




Tomaszu, w dzienniczku siostry Faustyny Jezus mówi o braciach odłączonych którzy rozdzierają Jego Ciało... I że odwoływanie się przez tych ludzi do Bożego miłosierdzia powoduje zabliźnianie się tych ran. Ranienie Kościoła to ranienie Jezusa jak najbardziej, a ten ruch z księdzem Natankiem do tego dąży. Nie można też uderzać w filar istnienia KK jakim jest posłuszenstwo, to faktycznie ranienie Jezusa...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2012 20:39 przez Scott.)
11-02-2012 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #30
RE: Boże orędzia przed mistycznym wydarzeniem "Ostrzeżenie"
zachęcam do przeczytania tego krótkiego orędzia z wczoraj :

"Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie"

Cytat:Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła.
Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was.
Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem.
Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.
Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.
Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.
Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe.
Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione.

Wasz Jezus

http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/...-w-rzymie/

prawie nikt teraz w to nie wierzy.. większość odrzuca to Słowo Boga,
ale jak się to stanie, co przepowiedziane, wrócicie do tych Orędzi z innym nastawieniem..
http://dzieckonmp.wordpress.com/category...2010-2011/
"SPRAWDZAJĄ SIĘ PROROCTWA Z ORĘDZI MARII MIŁOSIERDZIA BOŻEGO"
http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/02/...ia-bozego/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2012 19:42 przez noone.)
12-02-2012 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów