Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
autorytet Kościoła: Watykan kontra papież(?)
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #2
RE: OWDŚ- przyneta złego?
Noone - nie jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie? Może zamiast skarżyć się i fantazjować na temat relacji w Watykanie podjąłbyś jakąś merytoryczną rozmowę, a nie tylko życzeniowo roszczeniową?
Cytat:Annnika napisał(a): Ty sobie możesz uważać ...
kolejny przykład kulturalnego traktowania rozmówcy
(i to przez admina?)

A cóz ty chcesz od tego stwierdzenia? Tobie, mnie czy Annice wolno uważać, co sie nam żywnie podoba, jednakże jako katolików obowiązuje nas Magisterium i stanowisko Watykanu. Nasze prywatne odczucia czy uważaniania nie mają nic do rzeczy. I doprawdy nie widzę w stwierdzeniu Anniki nic niekulturalnego.

Cytat:wiele głosów jako "stanowisko Watykanu jest uznawane za nieomylne i właściwe choć jest sprzeczne z wolą Papieża,
Papież Benedykt wśród wilków trwa i cierpi bardzo, potrzebuje dużo modlitwy wiernych

Skąd wiesz, co jest wolą papieża- jesteś może jego spowiednikiem lub powiernikiem? Wg mnie takie widzenie jak twoje deprecjonuje Jego rolę, robi z niego bezwolnego starca, a z kardynałów i szefów dykasterii jakichś sekciarzy. Zaiste pogląd godny katolika.

Cytat:jest wiele zagadnień z tym związanych które i Ty wkrótce zrozumiesz..
wszyscy się o tym przekonamy
Skąd w tobie takie sekciarskie przekonanie o własnej nieomylności i głupocie innych? Jeżeli chcesz dyskutować, to dyskutuj na argumenty a nie półsłówka i próby obrażania tutejszej administracji, userów, czy hierarchii Kościoła począwszy od papieża.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2012 20:14 przez spioh.)
07-02-2012 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: OWDŚ- przyneta złego? - Sant - 07-02-2012 13:18
RE: OWDŚ- przyneta złego? - spioh - 07-02-2012, 20:17
RE: OWDŚ- przyneta złego? - noone - 07-02-2012, 21:51
RE: OWDŚ- przyneta złego? - Sant - 07-02-2012, 22:30
RE: OWDŚ- przyneta złego? - spioh - 07-02-2012, 23:16
RE: OWDŚ- przyneta złego? - noone - 09-02-2012, 11:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów