Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
autorytet Kościoła: Watykan kontra papież(?)
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #103
RE: autorytet Kościoła: Watykan kontra papież(?)
Noone. Mantrujesz. Co do herezji- to wybacz, ale nie ja je promuję. Prawie każdy twój post jest albo heretycki, albo schizmatycki, albo wręcz antykatolicki i antykościelny. A w ogóle to nasza dyskusja przypomina trochę golono - strzyżono.
Cytat:Z twoich postów jasno wynikało"
kolejna nieprawda (albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem)
Ciekawe, że nie tylko ja tak je odczytałem.
Co do czytania ze zrozumieniem,.... albo nie... - nie chcę niegrzecznym.
Cytat:klik

pod tym linkiem 4 filmek był pt : Konsekracja Kościoła. Polonez oraz Alleluja
widAc miniaturkę i tance hulance przed Tabernakulum i ks.biskupem Stanislawem.. konsekracja bez relikwii..
agentura juz zdążyła usunąć ten filmek z glorii
Sam widzisz, jak jesteś niewiarygodny. I w dodatku ten portal "Gloria" - eh!

Cytat:czy to pisze Katolik? nie wiesz co to jest Msza Wszechczasow ?
Z katolicyzmem, to raczej ty nie masz nic wspólnego, poza własnym przekonaniem.
Cytat:tu potężnie zaprzeczasz nauczaniu Koscioła sw, Papieżom i soborom,
chłopie ratuj się i czytaj dokumenty soborowe..
A może miast ciągłego nazywania mnie kłamcą, byś wreszcie cokolwiek udowodnił, ale tak by było to czytelne dla wszystkich, a nie tylko dla ciebie.
Cytat:Cytat:Już pomijając że obecny NOM jest o wiele bliższy tradycji apostolskiej

kolejne straszne herezje
NOM jest bliższy ale protestantom
Nie wiem co w tym strasznego i o jakich herezjach piszesz. Chyba że wobec Kościoła lefebrystów i natankowców. Noone- ktoś cię ogromnie oszukuje.
Cytat:"Zechcesz przypomnieć? W tym natłoku twoich odpowiedzi linkami, mogło umknąć. Zresztą o ile pamietam - odpowiadałem. "
rozumiem, że "lecisz w kulki", ok, nie naciskam, ja odpowiedziałem, Ty nie raczyłeś..
(5 postów wyżej
Już gubię sie tym gąszczu twoich mało czytelnych postów.
Proponuję byś jeszcze raz sprecyzował pytanie.

Cytat: Cytat:A to że ty sobie coś tam fantazjowałeś

podałem precyzyjnie dokumenty soborowe, dlaczego nie chcesz przyjąć Świętej Nauki Kościoła ? (dok. Soboru Nicejskiego II)
przyjmujesz co ci wygodne, to co wygodne modernistom..
Ty pływasz w modernizmie, ja podaję orzeczenia Soboru
Z tych linków, które podajesz dokładnie nic nie wynika. Tym bardziej precyzyjnego. Wyczytujesz z nich coś odwrotnego niż tam jest napisane i dopasowujesz do swoich tez.
Co do pływania- to ty pływasz w oparach absurdu.

Cytat:chopie czytaj i koryguj modernistyczne herezje
Spokojnie z tym modernizmem i z herezjami. Jeżeli coś zarzucasz- udowodnij. Jak do tej pory to udowodniłeś jedno- że nie masz nic wspólnego z nauczaniem Kościoła i przypisujesz sobie władzę stricte papieską.
A tak na marginesie- odwrócę role- jesteś strasznym modernistą. I praktycznym jehowitą wyznającym chrześcijaństwo w taki sam sposób w jaki faryzeusze wyznawali judaizm. Stwierdziłem kiedyś, że czas byś spadł z konia, tak jak z konia musiał spaść pewien rabin i faryzeusz prześladujący Kościół. I wtedy gdy oślepł od upadku, dopiero przejrzał. Ten rabin miał na imię Szaweł z Tarsu.
W miarę rozwoju tej dyskusji coraz bardziej utwierdzasz mnie w tym przekonaniu o synagogalnym sposobie twojego patrzenia na chrześcijaństwo.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
16-02-2012 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: autorytet Kościoła: Watykan kontra papież(?) - Sant - 16-02-2012 18:46
RE: OWDŚ- przyneta złego? - Sant - 07-02-2012, 13:18
RE: OWDŚ- przyneta złego? - spioh - 07-02-2012, 20:17
RE: OWDŚ- przyneta złego? - noone - 07-02-2012, 21:51
RE: OWDŚ- przyneta złego? - Sant - 07-02-2012, 22:30
RE: OWDŚ- przyneta złego? - spioh - 07-02-2012, 23:16
RE: OWDŚ- przyneta złego? - noone - 09-02-2012, 11:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów