Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Uświadomiony Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #31
RE: Wawrzeń
Nikt tu nie mówi o naiwności, to powiedz koleżance że bardzo uważnie studiuje informatykę! A juz nie mam siły na prawdę ;(

fdsfsdfsdfs
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2012 22:34 przez Uświadomiony.)
10-02-2012 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #32
RE: Wawrzeń
Możesz sam jej przekazać Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-02-2012 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uświadomiony Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #33
RE: Wawrzeń
Nie mam zamiaru jeszcze wdawać się w jakaś wgl nie potrzebną dyskusje.!

fdsfsdfsdfs
10-02-2012 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #34
RE: Wawrzeń
Za czysta rozmowę - nie. Za rejestrowanie się bez czytania regulaminu - oczywiście. Czytałeś go? Czemu masz symbol satanistyczny w nicku? Uśmiech

Btw. za rozmowę nie ma ostrzeżeń ani banów, za rozmowę w takim stylu jak Twój - prześmiewanie bez żadnej merytoryki - można zarobić warna, więc zwolnij. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-02-2012 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oświecony Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #35
RE: Wawrzeń
omyk.
Co mamy zrobić żeby to do Ciebie trafiło?
Twoim zdanie jest to dziwne, że mam dwóch kuzynów z jednego miasta z jednym dostawcą internetowym?Dziwne jest to, że mamy te same poglądy? Zaprosiłem ich na te forum. Co w tym dziwnego? Z IP proponuję przeczytac jeszcze raz cały wątek. Miałaś zadzwonić, a nie oczerniąc nas na ślepo.Czemu nie wejdziesz na skapa? Wtedy to Ci udowodnimy! Może chcesz nasze profile na facebook?

"To Dla CIEBIE PANIE MÓJ..." Anioł
LD-55 Serce
10-02-2012 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uświadomiony Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #36
RE: Wawrzeń
aa w niku "666gunit" to zwykła liczba czemu nazywasz to symbolem ? Oczko

fdsfsdfsdfs
10-02-2012 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oświecony Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #37
RE: Wawrzeń
Czemu 666gunit dostał bana?:>
omyk dała mu ostrzeżenie, a po ostrzeżeniu nic nie zrobił.
666 to jego ulubiona liczba i nie traktuje tego jako znak okultystyczny.Może nawet o tym nie wiedział?
Po 2 zamiast perma mogliście mu zmienić nick albo coś...

"To Dla CIEBIE PANIE MÓJ..." Anioł
LD-55 Serce
11-02-2012 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #38
RE: Wawrzeń
Po pierwsze na forum jedna osoba może mieć tylko jedno konto a jeśli jest ich więcej i sposób prowadzenia rozmowy jest prawie taki sam to istnieje uzasadnione podejrzenie, że działa tylko jedna osoba o kilku loginach.

Po drugie: sam login, który został zbanowany nie jest zwykła liczbą, więc łaskawie nie wciskaj nam kitu, bo nie jesteśmy głupi, aby dać się manipulować takimi stwierdzeniami jak twoje. Doskonale wiemy co oznacza liczba 666, więc już za sam login ban się należy, nie tolerujemy tutaj żadnych satanistów.

Po trzecie: jeśli tobie zależy na dyskusji i na dalszym przebywaniu na forum to proponuje nie zapraszać na forum satanistów. Po pierwsze - psuja oni tylko atmosferę i robią zamęt a po drugie- to forum Ewangelizacyjne a nie satanistyczne, więc takie treści sa tutaj zabronione.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-02-2012 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #39
RE: Wawrzeń
proponuje ban dla "promocji szatana"
11-02-2012 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oświecony Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #40
RE: Wawrzeń
oj ojojoj;d
TOMASZ32-SANCTI
1.)Podejrzenie? Co mnie obchodzi podjerzewanie? Czy jeżeli ktoś jest podejrzany w sprawie zabójstwa i nie ma tego udowodnione idzie do więzienia na dożywcoie? Już tyle razy pisaliśmy w tym dziale o IP! Mieliście dzwonić do mojej sieci. Potraficie czytać ze zrozumieniem? Nawet na ich stronie to pisze. ale nie bo po co? Jakie chcecie dowody?
2.)Ja wiem, że Wy wiecie, co to symbolizuje liczba 666<3. Ale co z tego? To jego ulubiona liczba, i koniec, mógł nawet tego nie wiedzieć co to symbolizuje, a choćby wiedział to liczba jak liczba.Czemu nie zmieniliście mu niku?! Czemu dostał bana.Przecież po ostrzeżeniu nic nie zrobił.Apeluje o unban i z zmienienie mu niku.
3.) Ani Ja ani żadna z Osób które tu przybyły dzięki mnie nie są Satanistami. Czym się kierujesz mówiąc tak na nas?
4.)Noone gdzie promuje/promujemy szatana?
5.)Dla katolików jest tyle symboli szatana, które sami sobie wymyślili, że wszystko co symboliczne można uznać za jego symbolOczko

"To Dla CIEBIE PANIE MÓJ..." Anioł
LD-55 Serce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2012 22:43 przez Oświecony.)
11-02-2012 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #41
RE: Wawrzeń
ad.1 gdzie na ich stronie pisze, że wasza miejscowość ma 1/2 wspólne IP zewnętrzne? (podawałeś tylko cytat o możliwości wykupienia stałego IP, co sugeruje, że w pozostałych przypadkach jest zmienne i nic ponad to)
ad.2 to z tego, że regulamin podaje zasady m.in. dobierania sobie loginów/nicków i skoro ktoś klinął, że akceptuje tzn. że będzie się doń stosował. I masz rację: po ostrzeżeniu gunit nie zrobił nic. A mógł zaproponować, że chce zmienić nick
ad.5 katolicy jak każda grupa może mieć poglądy jakie uzna za słuszne, a skoro jest tu gospodarzem, to określa zasady funcjonowania miejsca. Jak się zapisujesz do klubu golfowego, to biegasz za wszystkimi czemu grają kijami a nie np. Rakietą tenisową Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
11-02-2012 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #42
RE: Wawrzeń
Przede wszystkim chcę sprostować: Gunit nie dostał ostrzeżenia = warna. Dostał ode mnie ostrzeżenie słowne, czyli napomnienie, żeby trochę zluzował w formie dyskutowania.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
12-02-2012 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #43
RE: Wawrzeń
Oświecony:
1. Tutaj nie chodzi o jakieś dowody, ale o wasze wspólne działanie. Jakie ono ma cel? Jaki cel miało zaproszenie kogoś, kto z góry wybiera login o symbolice satanistycznej? Zamierzaliście dyskutować na tematy wiary, Kościoła? Czemu miało służyć zaproszenie na forum osoby, która nie dość, że ma takie samo IP to jeszcze używa loginu, który zawiera symbolikę satanistyczną? Mało tego: już w pierwszym poście uwzględnia swój stosunek względem nas - lekceważący jakby nie patrzeć?
Podejrzenie jest uzasadnione, ale to tylko podejrzenie a nie twierdzenie - jak na razie.

2. Już ci pisałem, abyś nie wciskał nam kitu, takie bajki możesz opowiadać dzieciom w piaskownicy, ale nie nam. Czytałeś regulamin? Sam powinieneś wiedzieć co ten symbol oznacza i myślę, że dobrze wiesz co on oznacza a mimo to nie poinformowałeś swojego kolegi, że może dostać bana już za sam login. I nie pisz mi o tym, że to jego ulubiona liczba, bo to żadne tłumaczenie. My nie jesteśmy dziećmi i wiemy doskonale co ta liczba oznacza. I spodziewam się, że twój kolega tez wie.
To nie my mamy mu zmieniać niku, ale on sam powinien to zrobić od razu. Dobra lekcja na przyszłość: za nim twoi inni koledzy się tutaj wpakują to niech zapoznają się z regulaminem forum za nim dostaną warna lub bana. Jako Oświecony powinieneś ich (tzn swoich kolegów) oświecać.

3. A skąd my mamy to wiedzieć - czy wy jesteście satanistami czy tez nie? Ale nawet jeśli nie to regulamin was obowiązuje i nawet, gdy jesteście ateistami, ale używacie symboliki satanistycznej to już za nią ban poleci. To nie jest miejsce na takie symbole i nie obchodzi nas to czy ty lub twoi koledzy takie znaki lub cyfry lubią czy tez nie, symbolika to symbolika, sprzeczna z regulaminem. Gdyby nazwał się Lucyferem to tez ban by poleciał. Rada na przyszłość: najpierw czytasz kolegom regulamin a potem dopiero proponujesz im rejestrację. Tak będzie lepiej i dla nich i dla ciebie. Uśmiech
Pytasz "czym się kieruje?" To chyba oczywiste, że symbolika jest tutaj głównym powodem.

4. Po przez login (nik)

5.To nie my sobie wymyśliliśmy. Poczytaj sobie Apokalipse św. Jana w PŚ. Tam masz nawet napisane co ta liczba oznacza. Dla nas to konkretny powód.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-02-2012 05:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oświecony Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #44
RE: Wawrzeń
Całe 4 strony piszę do samo a do Was to nie dociera! Już z przedszkolaczkiem się lepiej dogadam.
1.Jaki ma ono, cel? Celem miało być podyskutowanie. Napisałem, że zaprosiłem 666gunita? Ja zaprosiłem tylko Uświadomionego. Innym tylko powiedziałem o tej stronie. Zaproszenie kogoś o tym samym IP to też grzech?:> haha;d
2.Gdzie Ci wciskam kit człowieczkq? Napisałem, ze ja Wiem, że Wy wiecie co oznacza 666<3 i ja też to wiem.Ale napisałem, że on MÓGŁ o tym nie wiedzieć. A to po prostu jego ulubiona liczba! Myśleliśmy, ze nicku nie można zmienić po rejestracji.Dlatego pewnie tego nie zrobił.A może nie miał czasu na napisanie, że prosi o zmianę nicku między napisaniem 1. postu a dostaniem bana, co? Czytaliśmy regulamin i co z tego? Jak już napisałem mógł nie wiedzieć o tym 666
3.No to, jeżeli nie wiecie czy jesteśmy Satanistami to nie piszcie, że nimi jesteśmy! -,- Gdyby miał na imię Lucyfer to też nie mógł by mieć takiego nicku? Daj spokój człowieku! Gdyby zarejstrował się tutaj mudzin z plemienia Afrika który jest odosbniony od Chrześcijaństwa i chce je poznać i jego ulubiona liczba to była by 666 też by dostał bana? haha;d Przecież człowiek to tylko człowiek tak? Popełnia błędy.
4.To do nas wszystkich czy tylko do mnie?
5.Wiem, że 666 jest w w Apo. Ale mówię o wszystkich 'sumbolach' szatana. O których SZatanisci nawet nie wiedzą, a Katolicy tak.
W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Abemus Papan Amen! Ave Maria! Dziękuję Dobranoc! :*

"To Dla CIEBIE PANIE MÓJ..." Anioł
LD-55 Serce
12-02-2012 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #45
RE: Wawrzeń
Widzisz, ja podobną sytuację mam z tobą. Tłumaczę ci już po raz kolejny a do ciebie nie dociera.
1. Zapraszanie nie jest grzechem ani też wykroczeniem na forum, nawet o tym samym IP. To akurat nie ma większego znaczenia. Znaczenie ma natomiast fakt zaproszenia osób, które w jakiś szczególny sposób na początku pojawienia się na forum zaznaczają swoja obecność a takim właśnie było użycie tej symboliki. I właśnie ta symbolika daje podstawy aby oceniać sytuacje w taki a ni inny sposób.
2. Twoje wyjaśnienie, że nie jesteś satanistą i twoi koledzy również może być oczywiście przyjęte za prawdziwe, ale jak sam wiesz - na forum obowiązuje kultura i szacunek a więc trzeba pokazać swoja postawą, kultura i sensowną rozmową że to co piszesz jest prawdą. To samo dotyczy to twoich kolegów. Tylko kulturalne zachowanie i dyskusja może zmienić nasze zdanie czy traktowanie.
To chyba jest dla ciebie zrozumiałe - tym bardziej po tym jak zapoznałeś się z regulaminem?
A jeśli ktoś z was jeszcze się z nim nie zapoznał to proponowałbym to zrobić za nim zacznie zadawać pytania typu: "dlaczego "n(nik osoby)" dostał bana?" Nikt u nas bana bezpodstawnie nie dostaje, ostrzeżeń również. Jak się zapoznacie z regulaminem to może dzięki temu będziecie wiedzieli za co tego bana można dostać.

3.Co do tej symboliki: wątpię aby nie wiedział co oznacza ten symbol, ale nawet jeśli to już sam fakt, że lubi tą liczbę świadczy o tym, że jest coś z nim nie tak jak trzeba. Ka rozumiem, że można lubić jakieś szczególne liczby, cyfry, ale akurat taką, która jest symbolem szatana? Raczej mało prawdopodobne, aby to był zwykły zbieg okoliczności. Nie wierze w takie przypadki, w takie zbiegi okoliczności, może jeszcze gdyby chodziło o inna, ale tutaj w to nie wierzę. Dlatego - jak pisałem - istnieje takowe podejrzenie o związek z satanizmem. Ale jeśli kolega nie jest satanistą i jeśli nie ma żadnych powiązań z satanizmem to niech to pokaże po przez swoja postawę, po przez normalna kulturalna rozmowę i szacunek względem nas. Pokazał jednak na samym początku lekceważenie nas, więc nie dziw się działaniu obsługi i takiemu a nie innemu stosunkowi do niego.
Weź tez pod uwagę fakt, że nie macie do czynienia z przedszkolem, ale z ludźmi, którzy posiadają wiedzę i od lat prowadzą tez fora, zetknęliśmy się już z wieloma osobami, w tym też z grupami satanistów okupujących różne fora, w tym nasze, więc z doświadczenia wiemy już co mamy robić i jak postępować z takimi osobami. Nie jesteśmy jednak wredni i dajemy szansę na zmianę swojego zachowania, jeśli rzeczywiście użytkownik pokaże, że zależy mu na uczestniczeniu w dyskusjach i będzie zachowywał się kulturalnie.

4.Jeśli chciałbyś używać takiego niku jak Lucyfer to tez dostałbyś z miejsca bana, gdyż są to nazwy bardzo mocno związane z kultem złego, więc nie dziw się tak, jakbyś o tym nie wiedział, tym bardziej, gdy zapoznałeś się z regulaminem forum. Stąd też takie moje stwierdzenia, że "wciskasz nam kit". Wszelkie korzystanie z treści czy imion szatana jest na forum zabronione, chyba, że tylko uwzględniasz sama nazwę w jakimś opisie i występuje ona tylko okazyjnie, jednorazowo, ale używanie takich nazw w celu szerzenia treści satanistycznych, promujących zło jest zabronione i wiąże się z otrzymaniem bana nawet na stałe.

Co do innych wyznań czy religii: jeśli nie maja one na celu promowanie czy tez rozpowszechnianie złych praktyk związanych z magią, kultem zła to mogą być jeszcze uznane i nie daje nam to jeszcze powodu do wstawiania warna czy bana, ale jeśli osoba zacznie przedstawiać jakieś treści, które są urażające lub szkodliwe to z pewnością będziemy działać aby zabezpieczyć innych przed takim działaniem, nawet po przez warny czy bany. Taka jest nasza rola jako gospodarzy forum Ewangelizacyjnego. Każdy kto się tutaj pojawia powinien zapoznać się z regulaminem i dostosować się do niego jak i do naszych zaleceń porządkowych - jeśli chce uczestniczyć w dyskusjach na forum.

5. Ja piszę ogólnie - więc to odnosi się do każdego użytkownika, ale jak na razie wątpliwości są względem czterech osób o tych samych numerach IP, ale jak widzisz - działanie obsługi zostało przede wszystkim skierowane do twojego kolegi o tym symbolicznym loginie. Zastanów się nad tym kogo zapraszasz a jeśli masz wątpliwości lub kogoś dobrze nie znasz to może lepiej się powstrzymać przed takim informowaniem. Nasze forum nie zbiednieje od jednego użytkownika a może być bezpieczniejsze jeśli taka osoba okazała by się jakimś satanistą czy hakerem - nie uważasz? A jeśli już chcesz informować czy zapraszać to postaraj się zapraszać ludzi, o których coś wiesz i uznajesz je za odpowiednie aby mogły uczestniczyć w dyskusjach na forum EWANGELIZACYJNYM - na którym jakby nie patrzeć obowiązują jakieś zasady i REGULAMIN, o którym każdego powinieneś poinformować, aby się z nim dana osoba zapoznała za nim sie zarejestruje.

Mam nadzieję, że jesteś osoba na tyle kulturalna i chcącą normalnie rozmawiać, że pokażesz na co ciebie stać i razem z kolegami postaracie się nie stwarzać problemów. Czy to co napisałem jest już dla ciebie zrozumiałe i jesteś gotowy, aby temu sprostać? Jako człowiek kulturalny i pragnący dyskutować powinieneś sobie bez problemu z tym poradzić. Bedzie szacunek i kulturalna dysksuja to będzie wszystko ok.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-02-2012 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów