Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót ....
Autor Wiadomość
Tadeusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Powrót ....
Nie wiem jak zacząć .....
Jestem dojrzałym mężczyzną mam wspaniałą żonę i dwójkę cudownych dzieci (chłopiec 9 lat i dziewczynka 17 )
Życie mnie nie oszczędzało ale zawsze starałem się szukać Boga i zwracać się do niego ze wszystkim , on mnie wysłuchiwał co mnie bardzo dziwiło i jednocześnie uspokajało i napawało nadzieją Uśmiech
Bywałem w różnych wspólnotach Odnowa , Jan Chrzciciel ..... i tu zaczęły się moje kłopoty .....
Chciałbym wrócić do Kościoła ale nie wiem jak to zrobić , bo właściwie wszystko mnie w nim denerwuje , rozprasza i drażni .
W czasie mojego udzielania się w tych wspólnotach dostałem bardzo dużo info. formacyjnych i wydawało mi się ,że jestem dojrzałym chrześcijaninem modliłem się około godz. dziennie czytałem Pismo św i Bóg się do mnie uśmiechał .
Do pewnego momentu , który się zdarzył w Janie Chrzcicielu ....
Zdałem sobie sprawę ,że jestem manipulowany .....
Nie mogę za dużo pisać , mimo że te wszystkie rzeczy działy się 10-12 lat temu nie mogę się otrząsnąć ....
Mieszkam na Pomorzu i cała "ta " sprawa jest bardzo skomplikowana Smutny ponieważ dotyczy mojej najbliższej rodziny dlatego jest to tak dotkliwe .
Chciałbym tez dawać przykład mojej rodzinie , ale jest ciężko ....
W sumie nie wiem dlaczego to pisze ... myślę ,że czas "wakacji" od Boga wreszcie zakończyć .
Tak sobie myślę , że porozmawiał bym z kimś kompetentnym na Pw ... chyba tego potrzebuję , a nie mam na razie odwagi spotkać się z księdzem w cztery oczy .
Niech Bóg Was błogosławi ....
20-02-2012 02:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #2
RE: Powrót ....
(ciach - dział pytań DO KAPŁANA - i z tego powodu właśnie brak potrzeby edycji - tę mają kapłani=modzi)
szanowna administracjo - nie mogę tu edytować posta, proszę o naprawę tego działu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 22:47 przez Annnika.)
20-02-2012 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
o. Wit Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 100
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Powrót ....
Napisałem na priv'a.

z Jezusem +

Niech Jezus Cię błogosławi +
21-02-2012 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tadeusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Powrót ....
To nie jest odpowiedz na mojego posta ..... nie będę wysyłał info na maila komuś kogo nie znam to są za poważne rzeczy Smutny
Tak sobie myślałem , że nikt mnie da mi odpowiedzi na pytanie ..... po co taki dział z pytaniem do księdza Smutny

(22-02-2012 00:07 )Tadeusz napisał(a):  To nie jest odpowiedz na mojego posta ..... nie będę wysyłał info na maila komuś kogo nie znam to są za poważne rzeczy Smutny
Tak sobie myślałem , że nikt mi nie da odpowiedzi na pytanie ..... po co taki dział z pytaniem do księdza Smutny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012 00:08 przez Tadeusz.)
22-02-2012 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów