Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Autor Wiadomość
swat86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
scott, nie mam pojęcia. Dlatego zwróciłem się na forum o informacje.
Całość oparłem o tekst zawarty w modlitewniku "armii chrystusa" Rudolfa Szaffera. Uznając iż jest to sprawdzona informacja.

sant,
Ad komunii. wg mnie godne przyjęcie Jezusa odbywa sie na klęcząco i do ust. Jeśli uważasz, iż można go brać do rąk w których przed 5 minutami paliło się papierosy to twoja sprawa.
(ksiądz po ofiarowaniu obmywa symbolicznie ręce, człowiek nie- i tutaj wlasnie widze problem)
...
Ad. śpiewu. nie powiedziałem, iż nie toleruje pieśni i psalmów. Ale mówiłem o radosnych piosenkach podczas np drogi krzyżowej, zamiast "którys za nas cierpiał rany". To jest czas na przeżywanie misterium męki pańskiej.
Jeśli lubisz piosenki w kościele to może powinienes wybrać kościół babtystów. Oni też chyba na Ojcze Nasz robią falę nad głowami chwytając się za ręce.(tego nie akceptuje)
....
Meritum miało odnieść się co sądzicie o medalionie?? na przykład o jego przesłaniu jakie jest zawarte na awersie i rewersie.
Wiele miejsc i osób świętych zostało uznanych przez watykan dopiero wiele lat później. Być może z tym medalionem będzie podobnie. Tego nie wiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2012 18:58 przez swat86.)
22-03-2012 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask - swat86 - 22-03-2012 18:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów