Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Noone, Kościół nie działa tak że każdy kto do Niego wstępuje może sobie dowolnie zmieniać zasady, bo ja mam objawienie jakiegoś "nowego" Jezusa, a KKK pkt 65 mówi że nowego objawienia już nie bedzie, tak jak z otrzymywaniem łaski pafniemu napisałeś że nie wiadomo dlaczego jeden ma łaskę drugi nie, przecież to bzdura. Dalej, z Kościołem nie stanie się nic złego ponieważ działa w Nim Duch Święty i jest na to obietnica Jezusa. Synody faryzejskie świadczą o tym że nawet kard. Wojtyłę jesteś w stanie nazwać faryzeuszem, papieża nie wybierasz bo papież to również Vaticanum II... Pisałem już wielokrotnie że Synagoga w rozumieniu biblijnym oznacza opieranie się na skostniałościach, zaleciałościach i zamyka na Ducha Świętego, obecnie taką postawę prezentują tradycjonaliści.

Rozmawiając z Tobą można dojść do wniosku że robisz to co sekty w kwestiach wiary, najpierw teoria potem sobie znajdujesz żeby się podeprzeć coś. Masz czas jeszcze, na spokojnie przemyśl sobie to.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2012 09:58 przez Scott.)
24-03-2012 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask - Scott - 24-03-2012 23:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów