Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Autor Wiadomość
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #30
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Scott... uwierz mi, ze próbowałam.

Najpierw rozmawialismy w naszym gronie barmanów i chyba tylko jedna osoba byla skłonna przynajmniej posłuchać co chcę powiedziec.... reszta traktowała to jako sensację, cos niegroznego....
A gdy upierałam się przy swoim zostałam wyśmiana, że naiwna jestem i w bzdury wierzę :/
Rozmawiałam z kierowniczka pięter, ale tylko posłuchała bez chęci robienia czegokolwiek.

Natomiast teraz na dniach niespodziewanie spotkałam prezesa hotelu. Razem ze znajoma ze wspólnoty probowałyśmy mu wytłumaczyć co mialo tam miejsce i jakie moga byc konsekwencje, mówiłyśmy o możliwości odprawienia egzorcyzmu, ale.... patrzył się na nas z niedowierzaniem, stwierdził, że jest sceptykiem i dał do zrozumienia, że nie wierzy w świat duchowy (to akurat nie było dla mnie zaskoczeniem).

Ja już tam nie pracuję i bardzo mnie to cieszy, ale mam świadomość, że problem istnieje....
No ale coz - przeciez nic sie nie dzieje bez celu...mozę właśnie o to chodzi by zaczęły się tam dziac złe rzeczy , by sami tego doswiadczyli i....... poprzez takie niefajne doświadczenia nawet i sie nawrócili....???? - niezbadane przeciez są wyroki Boga .
19-06-2012 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO. - Mała1976 - 19-06-2012 22:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów