Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #31
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
No ja znam sytuacje kiedy pozwolono pewnej sekcie na działanie na terenie firmy. Nie będę pisac jakiej bo w Gliwicach dość się o tym mówiło swojego czasu. I konsekwencje były naprawdę tragiczne po czasie.

No ale może masz racje że cała ta sytuacja może doprowadzić do nawrócenia. Byle ktoś nie wpadł na pomysł jak jedna moja bliska osoba że pojdzie do wróżki-"egzorcysty" i ta będzie herbatki parzyć... żeby demona wyrzucać. Potem mi to wszystko jakby zalegało, a zniknęło pod wpływem modlitwy egzorcyzmem.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2012 00:41 przez Scott.)
20-06-2012 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #32
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
witam wszystkich Uśmiech

Scott... mam nadzieje, że nikomu nie przyjdzie szukać pomocy u jakiejś "szeptuchy-egzorcystki"...
Wszystko w rekach Boga. Ja uważam, że próbowałam wyjasniać...na tyle ile potrafiłam do dyskusji. Weszłam na ta strone i okazalo sie , że jest tam wiele osób zajmujących sie okultyzmem ogolnie.
Prowadzę tam dosyc burzliwa rozmowę z forumowiczami i niestety jest tam jeden człowiek - zapalony tarocista... proszę Was (jesli macie ochote) o udzial w dyskusji, bo masakra....
Ja tam widze macki zlego na maxa :/

pozdrawiam

http://www.imladis.p2a.pl Jest tam forum poświęcone min magii pt "Magia wszelaka" - wybrac należy pozycje - tarot. Tam jest post Artura odnosnie skutecznego uczenia sie tarota...cos w tym stylu.
Będę wdzięczna za udzial w dyskusji.

kuuuurcze.... piszac do Was nawet nie zauważyłam, że zjadlo cześć tego co napisałam :/

wiec poprawka :/ Duży uśmiech

Ja uważam, ze próbowałam wyjaśniać... na tyle ile potrafiłam tlumaczyć.

jest sprawa - zostałam zaproszona do dyskusji na pewnym forum poświęconym sprawom duchowym. Weszłam na ta stronę.... itd... Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2012 21:54 przez Mała1976.)
20-06-2012 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #33
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Mała - bez sensu forum, lepiej skupić się na głoszeniu Królestwa Bożego, niż szukać specjalnie w internecie miejsc ezoteryków, często miejsc zamkniętych na Bożego Ducha... Jeśli Pan przysyła takie osoby do Ciebie czy pokazuje Ci, że powinnaś się tym zająć, to idź za tym, ale jeśli nie - to nie pakuj się w miejsca/strony tego typu. Podobnie jak Aniołowie Boży patronują wielu miejscom czy wydarzeniom, tak też jeżeli zbierają się osoby zniewolone czy opętane wokół jakiś "ciemnych spraw", to i demony okupują pewne miejsca czy wydarzenia. Wchodząc na takie forum bądź pewna, że jest powiązane z demonami.

A o skutecznym uczeniu się tarota nie chcę nawet czytać, bo i po co dawać złemu preteksty do nękania później? Dziękuję bardzo, wolę karmić się Słowem Bożym Uśmiech "uważajcie, czego słuchacie!"

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
21-06-2012 02:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rubinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #34
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Mała dobre świadectwo. Ja będąc na Kongresie Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, dałam świadectwo księdzu (z Afryki) i Francuzce, która tłumaczyła na język Angielski, a z Polskiego siostra na Francuzki. Tak więc moje świadectwo będzie na Jego ustach w Afryce i w Irlandii gdzie studiuje. Niezwykły człowiek, sam kult szatana w Afryce jest bardzo praktykowany.

"Wybrałem cię, gdy planowałem stworzenie świata."
Ef 1,11-12 Serce
21-06-2012 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #35
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
No ja podpisze się pod słowami Omyka. Oczko To Bóg faktycznie stawia na naszych drogach przeróżne osoby, i pomoc im, ewangelizacja ich jest jak dla mnie na tyle ciężkim wyzwaniem że wystarczy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
22-06-2012 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #36
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Do Omyk i Scott... z tym, że ja wcale nie szukałam tego forum i tej strony. Właśnie na e-sancti dostałam prywatną wiadomośc a raczej zaproszenie na to forum. Jest to forum poświęcone życiu duchowemu ogolnie i co jest zle to jest tam mnóstwo osób szukajacych odpowiedzi (raczej nie uwikłanych w bagno okultyzmu ) i właśnie ze względu na nich załączyłam tam swoje świadectwo...
No i automatycznie stalam sie obiektem ataku (zbiorowego) ze strony osób chyba już zniewolonych.
Złe jest to, że swymi poglądami i fascynacją magią mogą zarażać tych nieswiadomych problemu:/
U mnie właśnie tak się zaczęło. Przez znajomą tarocistkę :/

Do sedna sprawy - wierzę w to, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Z jakiegos powodu zostałam zaproszona przez obcą mi osobę do rozmowy. A ja czuję wręcz przymus świadczenia o zagrożeniach duchowych i o tym co przeszłam. Żal mi jest osób, które naczytają się tego co piszą okultyści a potem nieświadomi powagi sytuacji dadzą się wciągnąć w to bagno.

Nie wiem co mną kieruje, ale czuje wręcz obowiązek rozmawiania z nimi.... ..(???!)
choć...sama nie wiem... może to nadgorliwość a ta ponoc jest gorsza od faszyzmu... :/

Rubinka... dziękuję. A czy można gdzieś przeczytać Twoje świadectwo?

pozdrawiam wszystkich Uśmiech
22-06-2012 01:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #37
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Dostałaś PW na e-sancti? Od oświeconego/uświadomionego? Czy od kogo?
Taka działalność jest u nas zabroniona, kto propaguje okultyzm - wylatuje.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
22-06-2012 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #38
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
dostalam pw wiadomość od osoby, która jest moderatorem tam ... tak. Ale nie sądzę by bylo tam tylko o okultyzmie. Jest to zbieranina ludzi dzieląca sie poglądami ogólnie odnośnie życia duchowego.
Ojejku... W każdym badz razie ja nie mialam złych intencji wchodząc tam czy pisząc do Was o dialogu, który tam prowadzę. Jeśli niechcący namacilam to przepraszam.
22-06-2012 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #39
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Nie no Mała, nie chodzi o to, że namąciłaś. Chodzi o to, że jeżeli Ty dostałaś taką wiadomość, to być może gro innych osób również - w ten sposób prowadzona jest agitacja w podziemiu, rozumiesz o co mi chodzi?
Ponieważ jest regulaminowy zakaz propagowania okultyzmu, to osoby z nim związane jak widać rozsyłają zaproszenia do siebie przez system prywatnych wiadomości - tak być nie może!

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
22-06-2012 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #40
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Cytat:Ogoliłem nawet głowę, na początku jedynie dready, po czym zapuszczałem włosy, ale gdy były dłuższe, to po kilkunastu napomnieniach postanowiłem ostrzyc się na krótko (co wbrew pozorom nie było łatwe).
Co ma piernik (noszenie długich włosów) do wiatraka (bycia tzw. zniewolonym) ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
22-06-2012 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rubinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #41
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Mała nie ma mojego świadectwa w internecie.

Co do zapraszania na forum czy to nie te było: w-krainie-elfow.com dostawałam je na kilku forach jakich jestem.

"Wybrałem cię, gdy planowałem stworzenie świata."
Ef 1,11-12 Serce
22-06-2012 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #42
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Heysel - nie potrafię tego wytłumaczyć jakoś porządnie. Tak wskazuje doświadczenie mojej byłej wspólnoty przy modlitwach o uwolnienie, że czasem długie włosy u mężczyzny, wiążąc się z przynależnością do subkultury, są znakiem buntu, anarchii, i te de i te pe. Wtedy znakiem końca buntu, powrotu do w miarę poukładanego życia jest ścięcie tych włochali. To tak na chłopski rozum.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
23-06-2012 02:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #43
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Rubinka... nie - to inne forum, ale odwołuję to co wczesniej napisałam - juz nie namawiam do zaglądania tam (zbyt duzo bezsensownej wrogosci i nienawisci - tylko za poglądy). tutaj znacznie przyjemniej Uśmiech
Wiesz ... ja bardzo chciałabym przeczytac Twoje świadectwo. jest gdzieś w internecie? - jesli nie... to może podzielisz sie z nami? Oczko

ooo... przeciez juz pisałaś, że nigdzie w necie nie ma - umknęło mi. Hmmmm szkoda :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2012 14:29 przez Mała1976.)
23-06-2012 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #44
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Zalinkowane forum jak dla mnie jest bezsensownym miszmaszem - nie polecam Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
24-06-2012 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #45
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Na podstawie czego stwierdzacie, ze dana osoba nie jest juz zniewolona ? Jest jakis test do tego ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
27-06-2012 06:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów