Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #94
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Możesz się odnieść do konkretów- tego co pisała Omyk? Nie ma nic rozbieżnego pomiędzy wolą Boga a tym czego naucza Kościół. A przypadku Anneliese Michel widzę nie znasz, przynajmniej w całości bo byś wiedział że taka a nie inna śmierć była jej wolnym wyborem.

(12-07-2012 11:54 )noone napisał(a):  czy któryś kapłan jeszcze wierzy że w imię Jezusa może uzdrawiać i demony wyrzucać ?
(oprócz tych 100 kapłanów egzorcystów w Polsce )
a mamy chyba prawie 40tys kapłanów w PL - to potężna armia.. tylko wierzyć trzeba..

btw. ja z kapłanem nie rozmawiam o piłce nożnej,
a i tak jest od Drugim Chrystusem 24h na dobre 7 dni w tygodniu do swojej śmierci ziemskiej, bez urlopu
W ogóle wyściubiasz czasami nos z siedziby swojej sekty? Wiesz co to Odnowa w Duchu Świętym np? Wiesz co to namaszczenie chorych? Wiesz co to modlitwa za wiernych praktykowana obowiązkowo przez każdego kapłana 5 godzin dziennie, i że kazdy kapłan obliguje się do takiej modlitwy za swoich parafian przez biskupem?

Możesz nie rozmawiac o piłce nożnej, nikt Ci nie każe, pozatym nie pisze o tym czy rozmawiasz czy nie ale o pewnym przykładzie[ nie pozwole już na zmiane już ani razu tematu w rozmowie ze mną, kiedy tylko robi się niewygodny dla Ciebie]. Nie jest 2 Chrystusem poza sprawowaniem Eucharystii, po raz kolejny manipulujesz.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2012 16:03 przez Scott.)
12-07-2012 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO. - Scott - 12-07-2012 15:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów