Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Autor Wiadomość
Rubinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #106
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Myślę, że chłopak jest opętany, skoro traci świadomość. Zniewolenie tego nie powoduje. A jego dziewczyna powinna go wspierać, i wiele się modlić modlitwą różańcową, prosić Maryję o opiekę nad nim, nad sobą i osobami, które będą mu pomagać.
Zły duch nie zrobi krzywdy osobie, która jest blisko Matki Bożej. Egzorcyści mają o wiele ciężej, to on w imieniu Jezusa pomaga osobie opętanej. Koleżanka niech się nie boi tylko zaufa Bogu.

"Wybrałem cię, gdy planowałem stworzenie świata."
Ef 1,11-12 Serce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2012 20:37 przez Rubinka.)
23-08-2012 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #107
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Ona z nim mieszka. Żyją w czystości, za miesiąc mają zaplanowany ślub. Dużo czasu spędza z nim sam na sam i zdarzały sie manifestacje, gdy była sama. obie myslimy, że dlatego, gdyz ona jest osoba praktykującą i modlącą się. I tak też chłopak, który chce ją poślubić np zmienoinym głosem wywrzeszczał jej "nienawidzę cię ty dziw... maryjna". Staramy sie go skontaktowac z jakimś egzorcystą, ale okazało się, że w trójmieście na czas wakacyjny modlitwy nad zniewolonymi sie niestety nie odbywają...więc pozostaje jeszcze ponad tydzien czekania a wiadomo w takiej sytuacji każdy dzień wydaje sie długi.
Ona ze wzgledów osobistych nie moze mieszkać z rodzicami, ja sugeruję by być może na czas uwalniania wyprowadziła się od niego do jakiegoś wynajetego pokoju.... , bo z własnego doświadczenia wiem, że egzorcyzmy tylko potęgują agresję u zniewolonego i dręczenia są mocniejsze, a więc może się dziać sporo i to chyba nie jest najlepszy pomysł by ona sama zostawała z nim w domu.
Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. We wrześniu ma odbyc sie ich ślub - goście juz zaproszeni, sala wynajęta itd...... ale czy to akurat teraz jest dobry moemnt na zawieranie sakraentu małżenstwa? a jak można mieć pewnosć, że np w czasie zawierania małżenstwa taki człowiek nie będzie miał manifestacji? - i wiadomo - sensacja gotowa a tego akurat chcieliby uniknać.....
Nie możemy się doczekac spotkania z egzorcystą i tego co on im poradzi w zaistniałej sytuacji... a tak swoja drogą to zastanawia fakt dlaczego właśnie teraz tuż przed zawarciem sakramentu małżenstwa zaczęło sie to coś ujawniać z taką siłą? Może buntuje się zalegalizowaniu tego związku...???
Jutro idziemy na jednodniową pielgrzymke tu w trójmieście do sanktuarium w Matemblewie. chyba wszystkim nam się to przyda Oczko
24-08-2012 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rubinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #108
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Skąd te opętanie jej chłopaka?
U nas w diecezji też jest jeden egzorcysta i nie mogłam się do niego dostać. A tu pod moim nosem był egzorcysta i nic nikt nie wie.
Szkoda, że nie szukacie pomocy, może jakiś zakonnik jest egzorcystą? Zawsze dobrze jest się zapytać. Powinni przełożyć ten ślub, nikt im nie da gwarancji co będzie się działo w kościele.

"Wybrałem cię, gdy planowałem stworzenie świata."
Ef 1,11-12 Serce
25-08-2012 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #109
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Otworzył kilka 'furtek"... po pierwsze długoletnie życie w grzechach ciężkich, zdarzyło się wywoływanie duchów za małolata no i także (niestety) - narkotyki w przeszłości... I co jeszcze to juz chyba tylko sam Bóg wie.
26-08-2012 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rubinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #110
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Więc musi je zamknąć, i powinien wiele się modlić jak i jego dziewczyna. Nawet jeśli będzie bardzo trudno. Zawierzyć swoje życie Maryi.

"Wybrałem cię, gdy planowałem stworzenie świata."
Ef 1,11-12 Serce
13-09-2012 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polak06 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #111
RE: BYŁAM ZNIEWOLONA - ŚWIADECTWO.
Mała z jednej sekty do drugiej, no nie wiem, z tobą jest chyba coś nie tak.może spróbuj żyć szczęśliwie bez uprawiania sekciarstwa
07-05-2013 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów