Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Autor Wiadomość
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Google walczy o prawa gejów i lesbijek - zaczyna od Polski
Cytat:Google uruchomił ogólnoświatową kampanię Legalize Love, w ramach której korporacja zamierza walczyć o prawa osób z grupy LGBT, a więc lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych.
(...)
Jak informuje CNN, Singapur i Polska zostały wybrane jako przykładowe kraje należące do dwóch grup. W Singapurze prawo uznaje pewne zachowania homoseksualne za nielegalne i traktuje je jako czyn kryminalny. W Polsce zaś osoby tej samej płci nie mogą w żaden sposób zalegalizować swojego związku.
W ramach kampanii Legalize Love planowanych jest szereg spotkań, konferencji i marszów. W warszawskim biurze Google zaplanowano spotkanie z działaczami LGBT, w tym z Krystianem Legierskim.
Google rozpoczyna walkę z dyskryminacją gejów. Zacznie od Polski
Cytat:Z kolei Polska stała się celem działań Google, gdyż w naszym kraju nie są zalegalizowane związki osób tej samej płci.
Firma jednak zastrzegła w oświadczeniu, że w kampanii nie chodzi o walkę o legalizację związków homoseksualnych.
Diabeł

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
09-07-2012 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Co ma do tego google?!
Już się przyzwyczaiłam do używania gmaila, a tu trzeba będzie zrezygnować. Bez sensu Język

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
09-07-2012 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
To jest znak czasu, jakkolwiek można być przeciw to nieuchronnie wcześniej czy później faktem będą takie małżeństwa. Już teraz kobieta w związku z drugą kobietą w świetle prawa może wychować dziecko. Ale to jeszcze nic w porównaniu z selekcją w genach robiona przez pary hetero. O tym się mniej mówi ale jak kogoś stać to wie gdzie szukać ośrodków aby dziecko miało mniejszą podatność na niektóre choroby.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
10-07-2012 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #4
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Pafni, małżeństw nigdy nie będzie, bo małżeństwo to związek dwóch osób różnej płci Język I tego nie przeskoczysz, tak po prostu jest.
Co do znaku czasów - masz rację, choć Polska na tyle długo odrzuca pomysł "związków partnerskich" (sama nazwa to już manipulacja), że może się ostaniemy...? Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-07-2012 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #5
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
google jest członkiem CFR
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread434066/pg1

to wystarczy, aby unikać tej korporacji jak ognia
10-07-2012 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Weź mnie nie słab. Chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie noone. Inne wyszukiwarki są po prostu słabe, to że szukam czegoś przez google nie znaczy że coś złego robie.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012 18:49 przez Scott.)
10-07-2012 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #7
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Ty nic nie rosumiesz..
chyba młodziak jesteś jeszcze..
10-07-2012 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #8
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
(10-07-2012 20:34 )noone napisał(a):  Ty nic nie rosumiesz..
chyba młodziak jesteś jeszcze..

Owszem, nie rosumiesz, noone Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
10-07-2012 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Noone, jeśli cos może służyć dobru. A google wielokrotnie służyło mi i wielu innym osobom to nie mów mi jakie to zło. Jak się siedzi w swoim świadku ograniczającym się do sekty w Grzechyni, która już grozę budzi to może i nie musisz wyściubiać nosa. Bo po co. Ale są ludzie którzy żyją w tym świecie. I jakoś się w nim muszą odnaleźć. Można w butach takich czy śmakich robić naprawdę dobre rzeczy, można płacić kartą i wyjdą z tego dobre rzeczy. Nie masz nawet pojęcia jakie bo Boga nie znasz. Dla Ciebie jedyne co Jezus ma stałe to Imię i nic pozatym, reszta jest względna jak księdzu Natankowi się uwidzi.

To co wy robicie, typu agitacja strojami sekciarskimi na Mszach, rozdawanie ulotek w czasie procesji w Krakowie[!!] to co w tym dobrego? Nie dostrzegasz zła w postępowaniu na które jeszcze nikt w Polsce nie wpadł tak jest skrajnie niewłaściwe a widzisz je w szperaniu w googlach. To jest tak wypaczony system wartości od wyolbrzymiania bzdur do poziomów rzeczy najgorszych, do promowania właśnie zachowan niewlasciwych. I jest to myślenie sekciarza.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2012 22:13 przez Scott.)
10-07-2012 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #10
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Mi tam się CFR kojarzy z nazwą zgromadzenia Uśmiech Baaaardzo fajnego zresztą, kto zgadnie (BEZ GOOGLE Cyklop ) stawiam Big Milka Uśmiech

Noone, przestać pić colę mogę, latać boeingami nie muszę, z płaceniem kartą mastercard byłby większy problem, no ale dobra, ale czy moja mama musi wyrzucać swoją Toyotę? Szczęśliwy

p.s. To prawda co Scott pisze o procesji... Ja jestem źródłem tej informacji, więc wyjaśnię szerzej: Moja przyjaciółka studiuje teologię w Krakowie. Na tegorocznej procesji Bożego Ciała (tej wielkiej krakowskiej, w której idą przedstawiciele różnych zgromadzeń w swoich strojach) jej uwagę przykuły czerwone płaszcze i to, że zamiast iść "równo" ze wszystkimi, rozdawano ulotki osobom idącym w procesji. Troszkę jakby przeginka. Świadczy samo o sobie...


p.s.2 Żeby nie było tak zupełnie offtopowo, powiem: Ja do google mam okrojone zaufanie od dawna - bo gromadzi takie informacje o mnie, jakich nie ma nawet moja rodzina Uśmiech Gromadzi dane mojego wyszukiwania, skanuje moje maile, zna moje fotki, zawartość kalendarza, pliki, których często używam (google disc)... Ostatnio chciałam odpalić google disc i pomyliłam się, klikając w google plus. Stwierdziłam jednak, że co mi szkodzi - założę sobie konto. Automatycznie google użyło mojego imienia i nazwiska! Okej, no problem, skasuję sobie. Fajnie, usunęłam nazwisko, zyskam przynajmniej ułudę anonimowości. I co? Klikam dalej jak leci, a google+ już w swoich sugestiach wie, kogo powinnam zaprosić do znajomych. Przeskanował sobie moją skrzynkę odbiorczą z gmaila - mnie o zdanie nie pytał. A potem moja rodzina dostawała maile z zaproszeniami do usługi g+. Ekstra, nie? Ot, "nowa polityka prywatności" google. Jeśli masz wspólne konto na gmailu - np. konto grupy studenckiej, roku, redakcji gazetki parafialnej, łotewer - i po sprawdzeniu poczty zapomnisz się wylogować, to w historii wyszukiwania możesz znaleźć perełki; wyszukiwania własne i cudze.
Jeżeli TAK funkcjonują zwykłe serwisy informacyjno-użytkowo-rozrywkowe, to boję się wnikać, jak funkcjonuje Echelon.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2012 08:25 przez omyk.)
11-07-2012 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
NIe pytało czy Twoje maile może przeskanować. A przy akceptacji regulaminu? Język Mnie rozwaliło kiedy nie mogąc wejść na jedną stronę pokazał się komunikat że "inni użytkownicy internetu mają ten sam problem" w przeglądarce chromium, i kazał przeczekać. To skąd on wie akurat teraz co inni szukają i że akurt teraz też nie mogą wejść...

Community of the Franciscan Friars of the Renewal Język

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2012 18:42 przez Scott.)
11-07-2012 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #12
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Ej! Duży uśmiech Bez wyszukiwania i wiedział? Język
No to wiszę Ci big milka Duży uśmiech

Przy akceptacji regulaminu na pewno, bo to była nowa polityka prywatności. Skanowałam to wzrokiem, ale nie wczytywałam się jakoś specjalnie, z góry zakładając, że nowa polityka prywatności google musi być jeszcze jeszcze bardziej dotykać mojej prywatności, niż wcześniej Oczko
A to z chromium... :O Dobre, o żesz...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
12-07-2012 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
widzę scott że nie masz chopie pojęcia czym jest CFR
komisja trójstronna, onz, czy bilderberg group
w swojej młodzieńczej naiwności wierzysz jeszcze w fundacje dobroczynne i w to że google pokazuje Ci to co Ty chcesz znaleźć,
nie przyszło Ci do głowy że gugiel pokazuje Ci to co ONI chcą ci pokazac ? a nie to co ty chcesz znaleźć ?

czytaj chopie coś alternatywnego, nie mainstream, bo żyjesz w baśni zwanej matrix
zacznij choćby :
http://poznajprawde.net/
http://www.monitor-polski.pl/
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/
http://www.prisonplanet.pl/


w gmailu akceptując regulamin (którego nikt nie czyta) akceptujesz że np każde zdjęcie z Twojej poczty jest własnością gugla, gogiel buduje profile kazdego uzytkownika w necie, rejestruje IP z jakiego szukasz i co szukasz, powiązane jest z youtubem i wieloma innymi serwisami globalistów do budowania profili i przeswietlania twojej aktywnosci w necie,
12-07-2012 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #14
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Noone, daj pokój... Uśmiech Szukaj Tego, co w górze.

Oczywiście, że google tak działa jak piszesz - wiemy o tym, to jest wiedza od lat powszechnie dostępna.
O Bilderbergach też wiemy (Scott i ja na pewno).
Wiemy jeszcze jedno: Oni NIC NIE MOGĄ nam - dzieciom Bożym, Jego Świętemu Kościołowi - uczynić Uśmiech
Choćby się wszystkie szychy z wyższych sfer, królowie i książęta, zeszły się przeciw Panu i Jego Mesjaszowi - nie ma czego się obawiać, oni mogą uczynić tylko to, co i tak ręka i myśl Pańska wcześniej zamierzyły.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
12-07-2012 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #15
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
oczywista sprawa..
Bóg Stwórca zniweczy ich plany w pył,
ale na ten moment utrudniają nam życie skutecznie.. i jeszcze przez chwile będą, ale już niedługo..

bo Król nadchodzi Uśmiech
12-07-2012 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów