Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Paruzja nadejdzie tyle wiemy, i o to się modlimy w każdym Ojcze Nasz, ale napewno nie będzie to przyjście zapowiadane przez Twojego guru bo on już tak się pogubił że nie wiem Kim Jezus nawet jest. Nie wiem czy zrozumiałeś o czym ja do Omyka pisałem, jak nie to przeczytaj sobie ze zrozumieniem tym razem jej pytanie i moją odpowiedź na nie. Masz już chyba jakaś obsesje i świata poza nią nie widzisz.

(12-07-2012 01:41 )omyk napisał(a):  Ej! Duży uśmiech Bez wyszukiwania i wiedział? Język
No to wiszę Ci big milka Duży uśmiech

Nie no, nie trzeba. Sam dużo szukałem wspolnoty odpowiedniej dla mnie a ta duchowość była jedną z tych najbardziej mi odpowiadających. Wiedziałem od razu. Oczko

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2012 18:09 przez Scott.)
12-07-2012 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #17
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Może się jeszcze kiedyś spotkamy "u szarych" Język Jak już wymodlę, żeby przyszli do Polski... Duży uśmiech
Czytałeś "Braci z Bronxu"? MEGA!

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
13-07-2012 03:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
No kto wie Język

Braci z Bronxu czytałem dzisiaj częściowo. Język

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-07-2012 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #19
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
(10-07-2012 12:22 )pafni napisał(a):  To jest znak czasu, jakkolwiek można być przeciw to nieuchronnie wcześniej czy później faktem będą takie małżeństwa.

No ale przecież sami homoseksualiści mówią że mają kilkuset partnerów seksualnych. No i pokazują tutaj że bardziej im chodzi o popęd niż o związki. Nie wiem co oni chcą legalizować? Rozpadające się zwiazki?


Poza tym, nie znam przypadku pobicia czy dyskryminacji homoseksualisty w Polsce. Więc o jakie prawa walczy google u nas.Huh

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2012 11:37 przez Scott.)
18-07-2012 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów