Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #10
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek
Mi tam się CFR kojarzy z nazwą zgromadzenia Uśmiech Baaaardzo fajnego zresztą, kto zgadnie (BEZ GOOGLE Cyklop ) stawiam Big Milka Uśmiech

Noone, przestać pić colę mogę, latać boeingami nie muszę, z płaceniem kartą mastercard byłby większy problem, no ale dobra, ale czy moja mama musi wyrzucać swoją Toyotę? Szczęśliwy

p.s. To prawda co Scott pisze o procesji... Ja jestem źródłem tej informacji, więc wyjaśnię szerzej: Moja przyjaciółka studiuje teologię w Krakowie. Na tegorocznej procesji Bożego Ciała (tej wielkiej krakowskiej, w której idą przedstawiciele różnych zgromadzeń w swoich strojach) jej uwagę przykuły czerwone płaszcze i to, że zamiast iść "równo" ze wszystkimi, rozdawano ulotki osobom idącym w procesji. Troszkę jakby przeginka. Świadczy samo o sobie...


p.s.2 Żeby nie było tak zupełnie offtopowo, powiem: Ja do google mam okrojone zaufanie od dawna - bo gromadzi takie informacje o mnie, jakich nie ma nawet moja rodzina Uśmiech Gromadzi dane mojego wyszukiwania, skanuje moje maile, zna moje fotki, zawartość kalendarza, pliki, których często używam (google disc)... Ostatnio chciałam odpalić google disc i pomyliłam się, klikając w google plus. Stwierdziłam jednak, że co mi szkodzi - założę sobie konto. Automatycznie google użyło mojego imienia i nazwiska! Okej, no problem, skasuję sobie. Fajnie, usunęłam nazwisko, zyskam przynajmniej ułudę anonimowości. I co? Klikam dalej jak leci, a google+ już w swoich sugestiach wie, kogo powinnam zaprosić do znajomych. Przeskanował sobie moją skrzynkę odbiorczą z gmaila - mnie o zdanie nie pytał. A potem moja rodzina dostawała maile z zaproszeniami do usługi g+. Ekstra, nie? Ot, "nowa polityka prywatności" google. Jeśli masz wspólne konto na gmailu - np. konto grupy studenckiej, roku, redakcji gazetki parafialnej, łotewer - i po sprawdzeniu poczty zapomnisz się wylogować, to w historii wyszukiwania możesz znaleźć perełki; wyszukiwania własne i cudze.
Jeżeli TAK funkcjonują zwykłe serwisy informacyjno-użytkowo-rozrywkowe, to boję się wnikać, jak funkcjonuje Echelon.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2012 08:25 przez omyk.)
11-07-2012 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Google walczy o prawa gejów i lesbijek - omyk - 11-07-2012 08:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów