Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd na wakacje?
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #16
 
Ja miałam mieć jeszcze wyjazd na 10 dni ,a potem ewentualnie zlot, ale na to wygląda że obie opcje padły :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-07-2006 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
u mnie tez pewne zmiany, wakacji pewnie nie bedzie, ale za to dziś wybrałam się do grunwaldu na inscenizacje bitwy. Fajnie było....

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
15-07-2006 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #18
 
Bede mial urlop dopiero we wrzesniu, wiec pojade do Chorwacji, bo tam jest cieplej i ladniej Uśmiech
17-07-2006 07:49
Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
A ja byłam na kolonii nad morzem a dziś spontanicznie wyszło że jade na rekolekcje posługiwać muzycznie Uśmiech Takie wesołe wakacje z Panem Bogiem Uśmiech

Pozdrawiam :*

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
18-07-2006 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
U mnie byc moze nie bedzie wakacji, ale bedzie co Bóg da, tym bardziej, że wczoraj zapadła dość znacząca decyzja co dalej i być może moje życie się radyklanie zmienić. Wiem, że nie będzie łatwo i to może być koniec beztroskiego życia, ale mam nadzieje, że warto będzie ponosic te trudy i w przyszłości to zaowocuje.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
20-07-2006 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baranka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
a ja spedzam kilka dni -dluuuugi weekend -w lubuskim! szczerze-na kooooncu swiata..
pewnie bedzie sie mozna na mnie natknac na dworcu w sulechowie, jak czekam na pierwszy pks Oczko albo cos w tym stylu
20-07-2006 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
ja najblizszy weekend spedze w wawie a potem moze nawet zabaluje, a na koniec zlozenie papierow do pracy i do szkoly, a potem morze rzeczywiscie maly szturm na elblag.pomysle.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
20-07-2006 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #23
 
Żeby tylko "Elblag" przeżył Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-07-2006 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
spoko, "Elbląg" przeżyje, może sie nawet ucieszyć...

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
21-07-2006 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #25
 
Też tak myślę , pozdrów go ode mnie Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-07-2006 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
ok, usciskam pierwsza latarnie, albo dzewko, albo słup telegraficzny, który tam spotkam (hihihi=wiesz co mam na myśli)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
21-07-2006 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #27
 
Oj wime wiem Duży uśmiech :hahaha: Szczęśliwy :roll2:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-07-2006 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jswiec Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 682
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Wielce Szanowni forumowicze,

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na mało znane, atrakcyjne i tanie miejsca wakacyjne

1/ Roztocze, okolice Zwierzyńca, Suśca lub Horyńca. Wspaniały polski krajobraz wyżynny, dziewicze lasy pocięte wąwozami lessowymi, obfitujące w jagody, maliny, borówki itd. A także słynne "szumy", czyli niewielkie progi wodne na strumieniach. Inne atracje: wspaniałe kościoły i cerkwie grecko-katolickie, kapliczki na wodzie, cudowne obrazy w niezliczonych sanktuariach, pamiątki po Żydach [najbardziej wstrząsający jest Bełżec z terenem dawnego obozu zagłady]. Ludzi jest mało, a kapielisk i małych górek do chodzenia też nie brakuje. Ponadto wiele okazji, aby wybrać się tanim autobusem na 1-dniową wycieczkę do Lwowa [zobaczycie najpiekniejsze polskie miasto dawnej Rzeczpospolitej, którego niepowtarzalnego charakteru nawet sowieci nie zdołali usunąć]

2/ Zwiedzajcie Czechy, póki jest jeszcze tanio !!! Jeśli ktoś marzy o zwiedzaniu francuskich zamków nad Loarą, to niech najpierw obowiązkowo jedzie do Czech, aby zobaczyć ok. 250 zamków, które są teraz wspaniale odnawiane, i które zwiedza się z przewodnikiem za dośc nikłe ceny [jak na Zachód - śmiesznie niskie]. 2-godzinna tura po renesansowym zamku we Frydlandzie [tuż za granicą jadąc z Leśnej lub Świeradowa] to jedyne 100 koron (14 zł) [dla studentów bodajże 60], a miejsce jest po prostu wspaniałe [Kafka pisał tam właśnie "Zamek"]. To samo można powiedzieć o zamku Opatovo tuż za Kudową...
Ale prawdziwy raj zamkowy to Ceski Krumlov i okolice - na południe od Czeskich Budziejowic. To już trochę dalej od Polski, ale zapewniam was, że warto właśnie tam jechać zanim wybierzecie się do zatłoczonej [zwłaszcza latem] i drogiej Pragi.
W Czechach tylko noclegi są nieco droższe niż w Polsce, cała reszta jest zdecydowanie tańsza [wyżywienie, transport, wstępy]. To się jednak będzie zmieniać wraz z napływem zachodnich turystów zwabinych wpisywaniem kolejnych czeskich zamków/miast na listy UNESCO. Teraz jest właśnie idealny moment. Nie przegapcie tego !!!

cooperatores veritatis [3J,8]
-----------------------------------
Chcesz przeczytać całą Biblię, ale nie wiesz jak sie do tego zabrać?
Zajrzyj do: http://www.mateusz.pl/duchowosc/wobi/plan/
25-07-2006 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Julka, pospiesz się, bo Elbląg sie może zmyc po 31 lipca. A słupów telegraficznych w nim nie uraczysz - wszędzie światłowody Duży uśmiech

Pozdrawiam wszystkich: szczególnie Gorzów Wlkp - i Panią Przewodnik po nim. Również serdeczności w kierunku Warmii i Mazur \Duży uśmiech/

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-07-2006 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #30
 
Pani Przewodnik odzdrawia.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
25-07-2006 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów