Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje nawrocienie
Autor Wiadomość
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
moje nawrocienie
W końcu odważyłem opowiedzieć o sobie jak była moja droga Nawrócenia.
Wszystko zaczęło się parę lat temu gdy chodziłem jeszcze do podstawówki pamiętam to była 7 klasa. Był to miesiąc maj, dowiedziałem się że w mojej parafii jest wspólnota Odnowy w Duchu Św. Tak więc postanowiłem pójść na spotkanie. I tak zaczęła się moja droga z Bogiem, w sumie to chodziłem do kościoła co tydzień, ale nie dla Boga tylko dla ludzi. Popatrzeć na dziewczyny. I tak samo było gdy chodziłem na Odnowę. W tym czasie trzymałem Z subkulturami takimi jak Punki ogólnie młodzież alternatywna, a co się z tym wiązało oczywiście alkohol i używki. W wspólnocie udawałem że jest wszystko dobrze bo jak by inaczej, co by ludzie mówili. I tak mijały dni, miesiące... Nawet na jakiś czas przestałem. Szkoła średnia to było już bardziej kolorowo imprezy, alkohol narkotyki ale te już z górnej półki. Czyli amfetamina jakieś tabletki, a wszystko zaczęło się od popalania marihuany. Nawet się nie obejrzałem a już się uzależniłem. Ale jak to ja uważałem się za osobę wierzącego
przecież udzielam się w kościele. Ale znajdowały się też czasy kiedy nie chodziłem na spotkania. Na przełomie 2002/2003 roku zacząłem się interesować ruchem Hare Krishna. Ale jakoś po paru miesiącach przestało mnie to już bawić. I znowu powróciłem do Boga, dowiedziałem się że wspólnota do której należałem rozpadła się. Ale niektórzy z młodych modlili się w domach. Nadchodziły wakacje, więc postanowiłem że pojadę na Przystanek Jezus. I Pojechałem Pamiętam jak we wtorek drugi dzień PJ czułem że Bóg mnie dotyka, modlił się nade mną ks. Robert P. ; przyszedł dzień przenosin z Kunic na ole Woodstockowe do Żar, byłem zadowolony ale do czasu. Spotkałem tam stare towarzystwo. I zapaliłem sobie marihuanę. Zobaczył to ktoś z PJ. Czułem się okropnie. Wiedziałem że źle zrobiłem. Pewien ks. Obiecał mi że pomoże mi z tego wyjść. Ale na obietnicach się skończyło. Zostałem sam, wszyscy moi znajomi mnie odtrącili, czułem się taki niechciany czułem się jak śmieć. Po powrocie znowu zacząłem brać. Miałem taki uraz do księży że nie pomogli i że zniechęcili mnie do Kościoła i Boga. Ale pod koniec wakacji napotkałem w moim mieście grupkę młodych ludzi, którzy uwielbiali Pana Boga na instrumentach i zatrzymałem się i słuchałem, ktoś z nich podszedł do mnie i mówi że chce się za mnie pomodlić więc się zgodziłem. Okazało się że to młodzi ludzie z Kościołów Protestanckich. Od tego Czasu miną już prawie drugi rok, tyle czasu już jestem czysty Dzięki JEZUSOWI i tym młodym ludziom, oni mnie odrzucili przynieśli mnie do Boga, teraz wiem że to było bane mi od Boga ta łaska. I chodziłem tam do zborów. I jak już prawie każdy wie powróciłem do Kościoła Katolickiego, ale czuje że jeszcze przede mną długa droga, ale z Jezusem Ta droga jest piękniejsza wspanialsza Bo kocha nas. To tak w skrócie

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
11-06-2005 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Brawo.........brawo........brawo =D>

[ Dodano: Pią 17 Cze, 2005 ]
Jesteś naprawde odwarzny. Ale dzięki Tobie zrozumialem, że nie tylko Katolicy są chrześcijanami. Duży uśmiech Wielki thx :wink:
17-06-2005 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Arab napisał(a):odwarzny
odważny, odwaga
więc przez samo "ż"

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
17-06-2005 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
SamotnyMis napisał(a):I jak już prawie każdy wie powróciłem do Kościoła Katolickiego

Ja nie wiedziałam :shock: Jeśli faktycznie tak jest, to bardzo się cieszę Misiu Duży uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-06-2005 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Offca wrocilem Uśmiech naprawde

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
19-06-2005 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
no Samotny Misiu oby Twoja droga dalej juz nie miala takich zakretow tylko byla prosta i jak najkrotsza obys jak najszybciej trafil do Pana Uśmiech
19-06-2005 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
SamotnyMis napisał(a):Offca wrocilem Wesoły naprawde

Jak dla mnie to świetna wiadomość :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-06-2005 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
oj chyba nie tylko dla ciebie offca

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
19-06-2005 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Offca, wrócił, wrócił Duży uśmiech miałem okazję się z Miśkiem widzieć w sobotę Uśmiech byliśmy nawet na jednej mszy świetej Uśmiech
19-06-2005 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
no bylismy Daidoss, nawet bylem u komuni

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
19-06-2005 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Pawle Bedziemy O Ciebie Walczyc zebys opamietal sie co robisz w KK, Pamietaj ze i tak Bog Bedzie chcial zebys wrocil do nas, to nie jest zapewne Dobry Pomysl ze wrociles do KK, zastanow sie czy Bog to sie podoba !!!
21-06-2005 13:15
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cytat:to nie jest zapewne Dobry Pomysl ze wrociles do KK, zastanow sie czy Bog to sie podoba !!!

Zastanów się czy Bogu podoba się to, co w tej chwili mówisz.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-06-2005 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #13
 
Offca napisał(a):Zastanów się czy Bogu podoba się to, co w tej chwili mówisz.

Zapewne Podoba sie Bogu to ze o Pawla walczymy, i mam nadzieje ze Bog wyslucha moich i nie tylko moich modlitw i Pawel powroci do nas
21-06-2005 14:42
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
A kim ty jesteś? Świadek Jehowy? Pozwól Pawłowi podejmować samemu decyzje. Jakbyś nie wiedział, Paweł ma wolną wolę. Takie przeciąganie na siłę do innego Kościoła tylko negatywnie o was świadczy. Zachowujcie się jak Kościół Chrystusowy a nie jak jakaś sekta.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-06-2005 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Wierzacy napisał(a):Zapewne Podoba sie Bogu to ze o Pawla walczymy, i mam nadzieje ze Bog wyslucha moich i nie tylko moich modlitw i Pawel powroci do nas
Z tego co wiem Paweł miał doczynienia z protestantami a nie z sektą, wiec sie tak nie zachowuj. :!:
21-06-2005 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów