Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paktofonika
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Paktofonika
Cytat:Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim.
Z oficjalnej strony "Jesteś bogiem". I dodam że- wszelkie pakty, nawet jak w painkillerze [ z Archaniołem Gabrielem], prowadzą do niesamowicie mocnej formy zniewolenia. Ktoś powie- no ale przecież nie ma mowy że z Diabłem przecież. Z tym że - z kim w tym momencie ten pakt? Żaden Anioł nie może go od człowieka rządać! To byłoby oddanie się stworzeniu przecież. Pakt może być zawiązany- niestety tylko i wyłącznie ze złym duchem. A to że diabeł wymyślił taką muzykę- w niczym nie zmienia faktu że akt woli może zaistnieć przy jej słuchaniu.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
25-09-2012 08:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #2
RE: Paktofonika
(25-09-2012 08:08 )Scott napisał(a):  
Cytat:Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim.
Z oficjalnej strony "Jesteś bogiem". I dodam że- wszelkie pakty, nawet jak w painkillerze [ z Archaniołem Gabrielem], prowadzą do niesamowicie mocnej formy zniewolenia. Ktoś powie- no ale przecież nie ma mowy że z Diabłem przecież. Z tym że - z kim w tym momencie ten pakt? Żaden Anioł nie może go od człowieka rządać! To byłoby oddanie się stworzeniu przecież. Pakt może być zawiązany- niestety tylko i wyłącznie ze złym duchem. A to że diabeł wymyślił taką muzykę- w niczym nie zmienia faktu że akt woli może zaistnieć przy jej słuchaniu.
bracie - jesteś winny mojego grzechu - jak przeczytałem twój post to siarczyście zakląłem Zły

Pakt - tylko z dibłem - chyba masz rację blush:: :
Cytat:W stosunkach z Kościołem katolickim faszyści odnieśli zdecydowany sukces. Po długich, trwających od 1923 roku negocjacjach 11 lutego 1929 roku w pałacu na Lateranie podpisano „pakty laterańskie" (traktat, umowę finansową i konkordat). Papież wyraził zgodę na rozwiązanie Włoskiej Partii Ludowej. Otrzymał terytorium o powierzchni 44 ha, stanowiące suwerenne państwo – Citta del Vaticana. Religia katolicka miała być religią państwową. Osobę papieża uznano za świętą i nietykalną.

Cytat:Z tym że - z kim w tym momencie ten pakt? Żaden Anioł nie może go od człowieka żądać! To byłoby oddanie się stworzeniu przecież. Pakt może być zawiązany- niestety tylko i wyłącznie ze złym duchem.
a zły duch to nie stworzenie?!
to nie były anioł?
sam sobie zaprzeczasz
Cytat:A to że diabeł wymyślił taką muzykę
Szczęśliwy O matko
... i dlatego hip -hopu słuchał JPII na specjalnym koncercie w Watykanie - szkoda, że nie przeczytał twych objawień - promował szatańską muzykę ... a świętym go uczynili - pewnie Kongregacja też zniewolona ...
twoja ciasnota poglądów poraża Wykrzyknik
Twoje wypowiedzi bardziej szkodzą KK niż Paligłupa i całej jego partii ...
apeluję o opamiętanie i powrót do rzeczywistości
mocno zszokowany
Dezerter

Ps
na zakończenie trochę tych "szatańskich wersetów"
Paktofonika
Gdyby
- tekst piosenki
RAHIM:
Gdyby cudowne sny się sprawdzały
Gdyby Rahim zbierał pochwały
Gdyby problemy zmieniały się w banały
Gdyby z wszystkich treści morały wypływały
Gdyby partnerki partnerów swych kochały
Gdyby oczy nie płakały
A usta się wciąż śmiały
Gdyby powracały piękne chwile i trwały
Gdyby lepsze czasy nastały
Gdyby kawki nie padały
Gdyby pały nie ścigały
Gdyby składy hip hop grały
Przy tym nie dawały chały
Gdyby gazy nie wybuchały
A pożary nie wyniszczały
Gdyby wody nie zalewały
Kataklizmy nie istniały
Gdyby bratnie dusze się wspierały
I sobie ufały
Gdyby rymy tylko na wolno powstawały
Gdyby farby nie zaciekały
I na murze nie matowiały
Gdyby wielkie nominały
Każdą kieszeń oblężały
Na plakatach by widniały
PFK inicjały
No a konfesjonały
By innowierców pochłaniały
Gdyby wszelkie bariery pozanikały
Gdyby żadne serduszka nie pękały
Gdyby kary winnych spotykały
Gdyby każdy był wyrozumiały

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2012 21:43 przez Dezerter.)
27-09-2012 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Paktofonika
No nie moja wina że klniesz jak czytasz taki tekst.

Nie wiem po co wklejasz jakiś tekst w ogóle mi nieznany. Do tematu Paktofoniki to nie wnosi zupełnie nic. A i można by pogadać w innym temacie, bo faszyzm był skrajnie antykatolicki.

Cytat:Cytat:Z tym że - z kim w tym momencie ten pakt? Żaden Anioł nie może go od człowieka żądać! To byłoby oddanie się stworzeniu przecież. Pakt może być zawiązany- niestety tylko i wyłącznie ze złym duchem.
a zły duch to nie stworzenie?!
to nie były anioł?
sam sobie zaprzeczasz

Ja pisze właśnie że to stworzenie. Szczególnie to zdanie:

To byłoby oddanie się stworzeniu przecież.


Cytat:Cytat:A to że diabeł wymyślił taką muzykę

... i dlatego hip -hopu słuchał JPII na specjalnym koncercie w Watykanie - szkoda, że nie przeczytał twych objawień - promował szatańską muzykę ... a świętym go uczynili - pewnie Kongregacja też zniewolona ...
twoja ciasnota poglądów poraża
No ale czemu czytając bez zrozumienia, od razu piszesz takie bzdury? Pisze o Paktofonice, nie o hip-hopie ogólnie. Jeśli nie ma w nim przeklenstw w stylu "nic z ciebie nie bedzie", "nic nie bedzie z kogostam", jeśli nie ma wulgaryzmów, to może być. De dacto samo spotkanie z JPII nie czyniło ludźmi od razu świętymi, ale dawało tym osobom łaskę. JPII słuchał wielu osób- w tym takich, które miały poglądy sprzeczne z katolicyzmem.


Cytat:apeluję o opamiętanie i powrót do rzeczywistości
mocno zszokowany
Dezerter
a ja proszę żebyś zaczął czytać ze zrozumieniem.

Tekst który wkleiłeś w ustach osób które śpiewają o paktach z diabłem, ma zupełnie inne znaczenie niż chcesz tu udowodnić.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2012 00:13 przez Scott.)
27-09-2012 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Paktofonika
Sory, ale pakt nie musi oznaczać paktu z diabłem, w tym wypadku z foniką.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
29-09-2012 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Paktofonika
Pafni, nazwa zespołu oznacza "pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika", i z tego wynika że chodzi tutaj o to, że pakt ma być zawierany przy odtwarzaniu muzyki.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2012 23:15 przez Scott.)
29-09-2012 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Paktofonika
Kolejna ciekawa teoria.
Świat nie jest czarny ani biały.
Rozumiem, że doszukujesz się zła bo trudno ci nad tym przejść, obyś nie znalazł go tam gdzie go jeszcze nie ma. Możesz wtedy komuś krzywdę wyrządzić.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
30-09-2012 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Paktofonika
To nie jest ciekawa teoria, ale wyjaśnienie nazwy zespołu wzięte z oficjalnej strony filmu "Jestem bogiem".

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
30-09-2012 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Paktofonika
Tak czy siak to teoria , jeśli nazwę zespół katharsissisters i będę rozumiał przez tą nazwę, że pewne siostry doznały oczyszczenia to tak będzie przyjmował to lud, w rzeczywistości jest to tylko nazwa i każdy może sobie dorobić swoją teorie . Ale to jeszcze nie jest taką iluzją jak dalszy bieg myśli na ten temat połączony z moimi przekonaniami to już na manowce prowadzi. Podobna sytuacja wynikneła ze stacją Polsat, otóż wynalazcy tej nazwy nie przyszło do głowy, że ktoś wytłumaczy sobie rozbijając to słowo na pol i sat i wyszło mu polski szatan. Jeśli ktoś nie lubi polsatu to przyklaszcze i bedzie twierdził, że taka jest prawda.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
01-10-2012 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Paktofonika
Nie jestem w temacie, więc nt. w.w. zespołu głosu nie zabiorę. Jednak to co ja pisze nie jest to "tak czy siak teorią". To po prostu fakt. Z faktami oczywiście można rozmawiać, filozofowie starożytni byli w stanie podważyć przecież absolutnie wszystko. Tylko jaki to ma sens?

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
01-10-2012 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #10
RE: Paktofonika
(29-09-2012 12:26 )pafni napisał(a):  Sory, ale pakt nie musi oznaczać paktu z diabłem, w tym wypadku z foniką.

"Kooperacja na mocy PAKTU mocy płynącej z kontaktu"
- a jak ten tekst zinterpretujesz Scott?

trzech młodych ludzi uwielbiających hip hop, słuchających i tworzących własne amatorskie dźwięki w domach postanawia założyć zespół - więc zawierają między sobą Pakt o czym ten takt co jest jego treścią fonia czyli dźwięki jakie będą wspólnie w trójkę tworzyć.
Trzeba być mocno .... brak mi odpowiedniego słowa a nie chciał bym cię Scott urazić ... by widzieć tu gdzieś pakt z diabłem i wywodzić z niego resztę twoich rojeń . Magik , mimo, że popełnił samobójstwo, jest pochowany na katolickim cmentarzu, a na jego pomniku widnieje krzyż.
Pytałem inteligentnego młodzieńca, który był na filmie, czy były tam elementy , teksty antyreligijne, satanistyczne - nie! odpowiedział po zastanowieniu.
Zamilcz więc bracie i się nie pogrążaj O matko

PS. Proszę o opamiętanie Adminów tego forum i wszystkich decydentów - ten watek robi wiele złego dla katolicyzmu jest przykładem najgorszej apologetyki z możliwych Zawstydzony

Nie czyńcie tak, jak ci, przeciw którym występujecie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2012 20:15 przez Dezerter.)
02-10-2012 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #11
RE: Paktofonika
Scott - ten film może dla dzieciaków naprawdę dużo dobrego zrobić. Tyle ode mnie.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-10-2012 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #12
RE: Paktofonika
Cytat:Pakt może być zawiązany- niestety tylko i wyłącznie ze złym duchem

(29-09-2012 12:26 )pafni napisał(a):  Sory, ale pakt nie musi oznaczać paktu z diabłem,
Naturalnie - Pafni - masz rację. Pakt jest po prostu umową wielostronną. Jednym z przypadków takiej umowy może być oczywiście i pakt z diabłem. Ale nie jedynym.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
03-10-2012 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Paktofonika
No może być pakt pokojowy między narodami. Ale jeśli 2 strona jest niejawna, bądź też aniołem- choćby Gabrielem jak w Painkillerze to sprawa wygląda już inaczej. W Paktofonice nigdzie nie ma sprecyzowanego o jaką 2 stronę paktu chodzi. Do tego mamy teksty - "jestem bogiem", mamy tekst "rób co chcesz" i tutaj akurat przewodnie hasło satanistów przecież, mamy finalnie też tekst" na mocy paktu". I jeżeli ktoś zacznie się identyfikować z tymi tekstami, pojawić się może problem.

Annnika- ja wiem jaki wpływ na młodzież ma taka muzyka. Tutułowy utwór z filmu, ma w sobie skrajnie chamską wypowiedź w stosunku do katolickiego księdza. Ja jej tutaj nawet nie zacytuje tak jest prymitywna. Tak jakby ktoś podszedł, napluł księdzu w twarz i to ma mieć wymiar jakiś +?? I może koło tematu nieco- ostatnio ludzie strasznie kombinują, a to Kościół prześladowany, a to satanizm się szerzy.I wymyślają jakieś pogadanki, filmy puszczają...A to nie tędy droga. Znam wspólnotę która stanęła z krzyżem naprzeciwko młodzieży gdzie właśnie satanizm był plagą. I zaczeli z mocą głosić Słowo. I co? Tu uwolnienia, jeden z drugim statnistą uciekają przez drzwi, okna, inni doznają uzdrowienia, uwolnienia- cud na cudzie. To jest droga.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012 11:54 przez Scott.)
03-10-2012 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #14
RE: Paktofonika
Scott, jeśli uważasz, że :
Cytat:No może być pakt pokojowy między narodami. Ale jeśli 2 strona jest niejawna, bądź też aniołem-........

to czemu piszesz w sposób absolutyzujący?:

Cytat:Pakt może być zawiązany- niestety tylko i wyłącznie ze złym duchem

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2012 11:40 przez Sant.)
03-10-2012 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Paktofonika
Mój 1 post tutaj odnosi się tylko do sfery duchowej.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
03-10-2012 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów