Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierścień Atlantydów
Autor Wiadomość
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Niestety nie jestem wkspertem w tej dziedzinie Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-07-2005 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziobro Adama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 378
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
Harpoon napisał(a):Niestety nie jestem wkspertem w tej dziedzinie Język
Poza producentem Pierścienia Atlantów, kto jeszcze jest ekspertem w tej dziedzinie ?

Always Look on the Bright Side of Life
05-07-2005 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #33
 
tu nie chodzi o to ze ma on szkodliwa moc,tylko ze przez swoja moc która niby ma otwiera nas na demony,szkodliwy jest z religijnego punktu widzenia.
05-07-2005 17:33
Odpowiedz cytując ten post
ziobro Adama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 378
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Majekla napisał(a):tu nie chodzi o to ze ma on szkodliwa moc,tylko ze przez swoja moc która niby ma otwiera nas na demony,szkodliwy jest z religijnego punktu widzenia.
Wlaśnie o to słowo (wytłuszczone przeze mnie) mi chodzi.
Demon jest prędzej na dnie kieliszka, niż w jakimś tam "głupim" Pierścieniu Atlantów.

Always Look on the Bright Side of Life
06-07-2005 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #35
 
no to pisalam przeciez wczesniej ze z ta moca to jest tak ze pierscien ja ma tylko gdy jest zrobiony z odpowiedniego kruszcu(krzemionka) i sa zachowane proporcje!
06-07-2005 14:10
Odpowiedz cytując ten post
ziobro Adama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 378
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Majekla napisał(a):no to pisalam przeciez wczesniej ze z ta moca to jest tak ze pierscien ja ma tylko gdy jest zrobiony z odpowiedniego kruszcu(krzemionka) i sa zachowane proporcje!
Czyli że każdy, kto zna te dane, może wykonać Pierścień, w którym będzie "moc" ?

Always Look on the Bright Side of Life
06-07-2005 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
ziobro Adama, proponuję naprawdę dobrze przeczytać to co napisałem a jak nie wystarczy moge się poświęcić i przepisac cały artykuł, który umieszcze na stronie (bo mam taką zgodę) tylko powiedz, że to jest nie wyraźnie co właściwie zacytowałem.

Nie widzę sensu dalszej dyskusji ponieważ zostało to juz wszytsko wytłumaczone z Katolickiego punktu widzenia. Ty jako protestant masz prawo miec inne zdanie.
06-07-2005 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #38
 
ziobro Adama napisał(a):Czyli że każdy, kto zna te dane, może wykonać Pierścień, w którym będzie "moc" ?
no niby tak ale czytalam ze dokladnie zna te dane tylko jeden czlowiek-jakis francuski jubiler.
07-07-2005 23:49
Odpowiedz cytując ten post
ziobro Adama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 378
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
Majekla napisał(a):
ziobro Adama napisał(a):Czyli że każdy, kto zna te dane, może wykonać Pierścień, w którym będzie "moc" ?
no niby tak ale czytalam ze dokladnie zna te dane tylko jeden czlowiek-jakis francuski jubiler.
I to on produkuje te wszystkie Pierścienie, których używają tysiące ludzi na całym świecie ? Facet musi być nieźle bogaty .... 8)
A jesli ktoś robi podróby, to ten jubiler powinien jak najszybciej opatentować ten wynalazek i ścigać fałszerzy. Szczęśliwy

Jak dla mnie ten pierścień Atlantów, to jeden wielki pic na wodę i fotomontaż. Całą historię skwituję w trzech slowach: "wszystko z dykty !" :diabelek:

Always Look on the Bright Side of Life
08-07-2005 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #40
 
powinienes chyba jeszce raz przeczytac historie tego pierscienia ale rób se jak chcesz.

[ Dodano: Sob 09 Lip, 2005 15:03 ]
aha jakies 2 dni po tym jak wyrzucilam pierscien atlantydów zgubil mi sie pierscionek rózaniec-to na pewno przez ten pierscien atyantydów :twisted: :diabelek:
08-07-2005 18:12
Odpowiedz cytując ten post
ziobro Adama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 378
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #41
 
Majekla napisał(a):powinienes chyba jeszce raz przeczytac historie tego pierscienia ale rób se jak chcesz.
Lubię SF, jednak ta historyjka nie zasługuje na kolejne czytanie.

Majekla napisał(a):[ Dodano: Sob 09 Lip, 2005 15:03 ]
aha jakies 2 dni po tym jak wyrzucilam pierscien atlantydów zgubil mi sie pierscionek rózaniec-to na pewno przez ten pierscien atyantydów :twisted: :diabelek:
W ten sposób pozbyłaś się (świadomie lub nie) rzeczy niepotrzebnych i odciągających twoją uwagę od Zbawiciela. Bravo !

Always Look on the Bright Side of Life
11-07-2005 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
ziobro Adama napisał(a):W ten sposób pozbyłaś się (świadomie lub nie) rzeczy niepotrzebnych i odciągających twoją uwagę od Zbawiciela. Bravo !

Przez różaniec odnalzłem Jezusa dosłownie! No ale przecież katolicy to odstępcy z zasady.... Rozumiem, że tego nie akceptujesz ale daruj sobie, że to odciąga, zabiera Boga! Trochę choć zrozumienia dla nas.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
11-07-2005 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziobro Adama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 378
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #43
 
Gregoriano napisał(a):Przez różaniec odnalzłem Jezusa dosłownie! No ale przecież katolicy to odstępcy z zasady.... Rozumiem, że tego nie akceptujesz ale daruj sobie, że to odciąga, zabiera Boga! Trochę choć zrozumienia dla nas.
Ależ ja rozumiem Wasze przywiązanie do kultu maryjnego, ale nigdy tego nie zaakceptuję, tak jak nie zaakceptuję innych błędnych nauk KRK.

Always Look on the Bright Side of Life
12-07-2005 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
ziobro Adama napisał(a):Ależ ja rozumiem Wasze przywiązanie do kultu maryjnego, ale nigdy tego nie zaakceptuję, tak jak nie zaakceptuję innych błędnych nauk KRK.

Dobrze! Choć nie jestem przekonany czy to rozumiesz.... Skoro ja przez Maryję przybliżyłem się do Jezusa a to kompletnie nie zgadza się z twoją teorią to zapewne jest to niemożliwe. A jednak życie płata figle.... :wink:

Błędne nauki Kościoła? A czy wegług Ciebie ma jakieś dobre nauki....

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
12-07-2005 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ziobro Adama Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 378
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
Gregoriano napisał(a):Dobrze! Choć nie jestem przekonany czy to rozumiesz.... Skoro ja przez Maryję przybliżyłem się do Jezusa a to kompletnie nie zgadza się z twoją teorią to zapewne jest to niemożliwe. A jednak życie płata figle.... :wink:
No to spróbuje przez analogię.
O tym, że narkotyki są złe, można się przekonać na dwa sposoby:
1. nie brać nigdy narkotyków i cieszyć się wolnością od tego nałogu
2. brać narkotyki i po wielu złych doświadczeniach i walce dojść do przekonania o ich szkodliwości i porzucić je

teoretycznie efekt jest ten sam, ale droga zupełnie inna. Mozna nawet powiedzieć, że przez branie narkotyków, ktoś "przybliżył się" do odkrycia ich szkodliwości. A przecież można to wiedzieć bez ich brania.

Gregoriano napisał(a):Błędne nauki Kościoła? A czy wegług Ciebie ma jakieś dobre nauki....
Tak, naturalnie. W końcu KrK wywodzi się z pierwotnego chrześcijaństwa, więc ma także prawdziwe i dobre nauki i zasady.

Always Look on the Bright Side of Life
12-07-2005 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów