Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo proszę o modlitwę...
Autor Wiadomość
Mała1976 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Bardzo proszę o modlitwę...
Szczęść Boże,

Kochani bardzo proszę o modlitwę za mnie.

Na dniach dowiedziałam się o tym, że muszę się poddać operacji kręgosłupa!!! :/

Modlę się codziennie o cud uzdrowienia, by Bóg w swej dobroci sprawił by ta operacja nie była konieczna. Jestem przerażona - mam dopiero 36 lat a kręgosłup to nie ząb, by ktokolwiek mi w nim grzebał.... boję się, że coś może pójść nie tak...a z drugiej strony wiem, że przecież nie mogę całe życie funkcjonwać na lekach przeciwbólowych.... - dysk porządnie się wysunął :/

Biorę często udział w Mszy Św o uzdrowienie.... Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.

Z góry Bóg zapłać Uśmiech

Izabela
23-11-2012 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Bardzo proszę o modlitwę...
Każda operacja to jakieś ryzyko, ludzie od wyrywania zęba schodzą z tego świata, sam o mało nie zszedłem. Jeśli ból staje sie nie do wytrzymania, nie pozwala cieszyć się życiem to w mojej ocenie wybrałbym operacje nie zważając na ryzyko zejścia. Natomiast ryzyko powikłań jest ważniejsze do ogarnięcia. Sprawdź statystykę, są fora gdzie ludzie przechodzili podobny zabieg do twojego, sprawdź opinie o lekarzach którzy będą cię operować. I ważna rzecz, stres przed operacją będzie ci towarzyszył, ale gdy już podejmiesz decyzję, zwyczajnie zrozum,że ci ludzie chcą ci pomóc i wiedzą o tym, że się boisz. Także rozważ co możesz stracić a co zyskać.
Nie wiem czy lubisz pływać, ja kiedyś miałem straszne problemy (skolioza oraz rwa kulszowa) i zapisałem sie na basen, a w domu do wanny dodawałem soli i tak leżakowałem, odpukać wszystko się nie tyle cofnęło co wzmocniło mięśnie, poprawiło motorykę. Dziś w co trudno uwierzyć dość ekstremalnie jeżdżę na rowerze i zaliczyłem już jeden wypadek,a kręgosłup wyszedł z niego bez szwanku mimo,że upadłem na biodro. Tak więc sport mnie nieco uratował.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
23-11-2012 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Bardzo proszę o modlitwę...
(23-11-2012 17:25 )pafni napisał(a):  Jeśli ból staje sie nie do wytrzymania, nie pozwala cieszyć się życiem to w mojej ocenie wybrałbym operacje nie zważając na ryzyko zejścia. Natomiast ryzyko powikłań jest ważniejsze do ogarnięcia. Sprawdź statystykę, są fora gdzie ludzie przechodzili podobny zabieg do twojego, sprawdź opinie o lekarzach którzy będą cię operować.
to jak na forum ateistów..
a gdzie oddanie się Panu Bogu ? gdzie zawierzenie mu swojego zycia ?
o te "aspekty" o których piszesz poganie zabiegają,

oddaj się Mała Panu Jezusowi całkowicie i nie przybieraj do głowy statystykami dla pogan
23-11-2012 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Bardzo proszę o modlitwę...
Noone jak będzie cię ząb bolał, pomódl się, może ubytek w miazdze ci się zasklepi. Lub żyj z tym bólem na zawsze wierząc, że tak musi być. O poganach pewnie niewiele wiesz ale wystarczy, że kogoś oczernisz i poczujesz się lepiej.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
27-11-2012 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów