Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Magnolia9090 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Okultyzm
Witam!
Nie wiedziałam gdzie zasięgnąć informacji, więc postanowiłam założyć wątek właśnie tutaj. Poradźcie mi jak można definitywnie zerwać z okultyzmem nie pomogła spowiedź ani modlitwa: może nie była odpowiednia bardzo chciałabym z tym skończyć a okazuje się że to cięższe niż by się wydawało co mam robić?
03-02-2014 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Okultyzm
Zerwanie z tym nie jest proste, człowiek upada i się podnosi, po takim upadku warto pójść poraz kolejny do spowiedzi, pomóc też może spowiedź z całego życia i myślę że warto byłoby udać się do egzorcysty.

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 13:41 przez gossia.)
05-02-2014 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magnolia9090 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Okultyzm
Dziękuję za radę. A jak wygląda taka spowiedź z całego życia? Na czym polega?
05-02-2014 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Okultyzm
Spowiedź wygląda zwyczajnie tyle tylko że wyznaje się wszystkie grzechy które się popełniło, w trakcie swojego życia (które się pamięta) niektórzy robią sobie listę.
W trakcie takiej spowiedzi ksiądz może się zapytać o grzechy które popełniłaś ale o nich ie powiedziałaś bo zapomniałaś (ja tak miałam).

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
06-02-2014 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Okultyzm
Musisz mieć mocne postanowienie poprawy i szczerze spowiadać się mimo upadków. Grzechy, które stały się nałogami łatwo nie odpuszczają. Poza tym nie zaniedbuj Eucharystii i modlitwy.

O obronę przed złem

Wszechmogący, wieczny Boże, któryś Jednorodzonego Syna Swego ustanowił Odkupicielem świata i Krwią Jego dał się przebłagać, daj nam, prosimy, godnie czcić zapłatę naszego zbawienia i dzięki niej doznawać obrony od zła doczesnego na ziemi, abyśmy radowali się wiekuistym szczęściem w niebios: Przez tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.


O uwolnienie od pokus

Panie, Boże, zmiłuj się nade mną, Twoim sługą, który z powodu nadmiaru pokus stał się jakby wyrzuconym naczyniem. Wyrwij mnie z rąk moich nieprzyjaciół. Przybądź i odszukaj mnie zagubionego (zagubioną), uczyń na nowo swoją własnością i nigdy mnie nie opuszczaj. Obym we wszystkim mógł podobać się Tobie, skoro swą potężną mocą mnie odkupiłeś. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Objawienia uznane przez Kościół katolicki: Objawienia.info
09-02-2014 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magnolia9090 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Okultyzm
Dziękuję bardzo za radę. Byłam u spowiedzi i myślałam że wszystko się zmieni że już nie sięgnę po karty ale to nie jest takie proste pomimo tego że się modlę i chodzę do kościoła cały czas ciągnie mnie do magii a może tak musi być? Sama już nie wiem.
10-02-2014 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Okultyzm
(10-02-2014 21:25 )Magnolia9090 napisał(a):  pomimo tego że się modlę i chodzę do kościoła cały czas ciągnie mnie do magii a może tak musi być? Sama już nie wiem.

Nie musi. To są pokusy Magnolio. Twoja wola została osłabiona przez długie trwanie w grzechu dlatego teraz nie jest Ci łatwo z nim zerwać. Nie poddawaj się. Walcz do końca a jak upadniesz to idź do spowiedzi chociażby zły duch podpowiadał, że to bez sensu. Naprawdę bez sensu jest trwać w grzechu i z nim nie walczyć.

Zrozumiałem to dopiero kiedy z łaską Bożą udało mi się przezycieżyć pewne grzechy - a borykałem się z nimi latami. Stało się to po spowiedzi, gdzie za pokutę otrzymałem Litanię loretańską ( choć czułem, że po trzech latach bez spowiedzi to kapłan powinien mnie złoić, a nie zadać tylko litanię O matko). Jednak miłosierdzie Jezusa jest niezgłębione. Następnego dnia obudziłem się już bez przymusu do grzechów - zdolny do walki po stronie Pana Boga. Anioł

Objawienia uznane przez Kościół katolicki: Objawienia.info
11-02-2014 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magnolia9090 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Okultyzm
Właśnie twoja postawa jest godna podziwu. Nie ukrywam że ciężko jest kiedy ma się bardzo słabą wolę. Ja wytrzymałam jedynie miesiąc i od nowa to samo. Siloam dzięki wielkie za twoje słowa dają mi nadzieję.
11-02-2014 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Okultyzm
(11-02-2014 20:44 )Magnolia9090 napisał(a):  Właśnie twoja postawa jest godna podziwu.
Nie... ja jestem grzesznikiem. Nie powinienem trwać w grzechu tyle lat. Nadal porzebuję nawrócenia. Naprawdę godnym podziwu jest Pan Jezus, który obdarza nas swoim miłosierdziem Uśmiech

Objawienia uznane przez Kościół katolicki: Objawienia.info
12-02-2014 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Okultyzm
wzywaj michała archanioła

mój chomik
29-03-2014 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Samotnik_Pustelnik Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Okultyzm
Oddaj swoje życie Bogu Ojcu przez Jezusa Mesjasza,który umarł za Ciebie na drzewie krzyża.Musisz się zanurzyć w Jego śmierci i obmyć we Jego Krwi oraz prosić,aby Jego rany i sińce Cię uleczyły i uzdrowiły.Samo wyznanie grzechów nie wystarczy.Proś o Dar Ducha abyś została umocniona i odnowiona.
Uznaj Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela.
Spal/wyrzuć wszystko co nie podoba się Bogu,wszystko co ma choćby pozór zła.
Później pokutuj i pość.
Błogosławię Tobie!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 07:54 przez Samotnik_Pustelnik.)
11-04-2014 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Okultyzm
(10-02-2014 21:25 )Magnolia9090 napisał(a):  Dziękuję bardzo za radę. Byłam u spowiedzi i myślałam że wszystko się zmieni że już nie sięgnę po karty ale to nie jest takie proste pomimo tego że się modlę i chodzę do kościoła cały czas ciągnie mnie do magii a może tak musi być? Sama już nie wiem.

Karty po prostu spal, to nie bedzie jak do nich wracac. W KK egzorcyzm nie sprowadza się tylko do ludzi, ale również przedmiotów. Przez nie też Zły może działać. Jeśli spalisz kompletnie wszystko, to również pokusy powrotu będą mniejsze. Wiem z doświadczenia.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
16-04-2014 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aneta32 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Okultyzm
Mocne postanowienie poprawy i poradzisz sobie, chociaż to trudne. Jeżeli tego naprawdę chcesz to nic Cię nie powstrzyma

http://zarabiamy.tumblr.com/
27-06-2014 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magnolia9090 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Okultyzm
Minęło już sporo czasu a ja dalej w czarnej dziurze dużo mi dały wasze odpowiedzi na chwilę było dobrze a teraz znowu wdepnęłam w niezłe bagno cóż widocznie mam strasznie słabą wolę skoro moje starania idą na marne, może właśnie tak ma być kto wie.
29-06-2014 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Okultyzm
Tak ma nie być, Jezus również upadał pod krzyżem dasz radę. Może dobrze by było kiedy będziesz miała pragnienie uprawiania okultyzmu pomyśleć o tym ile zła ile cierpienia on wywołuje jak bardzo cię niszczy i że stanowi wielką radość szatanowi twojemu wrogowi a sprawia wiele cierpienia Bogu temu który cię kocha i którego ty kochasz. Anioł

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
04-07-2014 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów