Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Okultyzm
To proste wyzbyć się chęci wróżenia z tarota, i innych rzeczy związanych z okultyzmem, przerabiałem to, wystarczy wyrzucie książki i inne rzeczy w których jak uważasz mogą cię kusić. Jeśli jednak nadal masz problem to także psycholog/psychiatra powinien pomóc.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
06-07-2014 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kufel20 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Okultyzm
Jeżeli nie potrafisz się od tego oderwać to udaj się do psychologa to żaden wstyd
08-07-2014 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Okultyzm
(03-02-2014 15:54 )Magnolia9090 napisał(a):  Witam!
Nie wiedziałam gdzie zasięgnąć informacji, więc postanowiłam założyć wątek właśnie tutaj. Poradźcie mi jak można definitywnie zerwać z okultyzmem nie pomogła spowiedź ani modlitwa: może nie była odpowiednia bardzo chciałabym z tym skończyć a okazuje się że to cięższe niż by się wydawało co mam robić?

Ludzie właśnie często myślą, że jak już coś robili złego, wchodzili w różne grzechy to wystarczy potem iść do spowiedzi i wszystko będzie dobrze. Nie będzie, ponieważ wejście w grzech to nawiązanie kontaktu ze złym, szatanem, który tak łatwo nie odpuszcza i potrzeba wtedy dłuższego czasu, głębszej modlitwy, szczerej spowiedzi i dalszej walki z pokusami. W tym tez pomaga częsta modlitwa. Gdy grzechy są ciężkie to potrzebne jest też zmaganie ze swoimi słabościami.

Ja aby się dowiedzieć o plany Boga względem mojej rodziny wstawałem przez kilka dni w nocy i się modliłem leżąc krzyżem. Najpierw modliłem się o światło, potem wstawałem i czytałem Słowo Boże a potem znowu kładłem się krzyżem i pytałem Boga co chciał mi przez to słowo powiedzieć.

Modlitwa to jedno a zmaganie się ze snem to walka ze swoimi przyjemnościami, słabościami. Mogłem przecież spać a nie wstawać. Ten wysiłek okazał się bardzo pomocny, bo po kilku dniach żona otrzymała oferty pracy a ja miałem zająć się dziećmi. Bóg dał jasną odpowiedź. Dodał nam gratis jeszcze jedno dziecko w ramach swojego błogosławieństwa.

Walcz i nie poddawaj się. Na pewno to bagno okultyzmu trzeba porzucić, wywalić wszystko co jest z nim związane i cały czas się modlić, cały czas tzn. codziennie a nawet w każdej wolnej chwili prosząc Boga o pomoc, o uwolnienie. Dobrym rozwiązaniem i dużą pomocą są wspólnoty parafialne, gdzie można naprawdę więcej się modlić.Dobrym rozwiązaniem dla takich osób jak ty jest wizyta u ks egzorcysty, on może bardziej ci pomoże.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-07-2014 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rubinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #19
RE: Okultyzm
Jeśli w domu masz wciąż przedmioty, książki związane z okultyzmem spal je lub podrzyj i zakop. Jeśli utrzymujesz kontakt z ludźmi którzy się tym zajmują porozmawiać z nimi o zerwie kontakt. Szatan nie odpuszcza tak łatwo, módl się również do św. Józefa jak i na różańcu to potężna i nie zawodzą broń. Nie zawracaj sobie głowy przeszłością idź przed siebie.

"Wybrałem cię, gdy planowałem stworzenie świata."
Ef 1,11-12 Serce
19-07-2014 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów