Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Boję się, że pojąłem swoją siostrę za żonę i straciliśmy razem dziewictwo przez np. leżenie w ubraniu genitaliami na sobie, choć nie wywoływało to podniecenia seksualnego u mnie, tym bardziej myślę, że nie wywołało ono jego u siostry. Boję się, że gwałt nastąpił mimo tego, że:
- nie doszło do penetracji waginalnej
- nie doszło do penetracji oralnej czy analnej
- nie doszło do orgazmu czy wytrysku
- nie pamiętam nawet odczucia przyjemności seksualnej czy erekcji w związku z tym zachowaniem
- i ja, i ona, nie mieliśmy nagich genitaliów, a z tego, co pamiętam, to genitalia obydwojga dzieci były zakryte majtkami i nawet spodniami
- dzieci biorące udział w tym zachowaniu miały ok. 15 lat (chłopiec) i ok. 5,5 roku (dziewczynka).

W związku z tym nasuwa się wniosek, że ja i siostra jesteśmy wciąż dziewiczy i NIE jesteśmy małżeństwem (które byłoby kazirodcze, gdyby było). Oznaczałoby to, że nie mam żony, nie mam za sobą współżycia z kimkolwiek. Wielka szkoda, że do takich wygłupów doszło. Nie chciałbym nie ofiarować dziewictwa swojej potencjalnej żonie, nie chciałbym, żeby moja potencjalna żona współżyła kiedyś z kimkolwiek innym.

Bardzo nie podoba mi się brak dyscypliny seksualnej w dzisiejszym świecie. Szacunek dla dziewictwa i wierności małżeńskiej statystycznie "leży i kwiczy". To bardzo źle.
19-11-2015 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 19-11-2015 16:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów