Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Czy przez te zachowania (nie współżycie) pojąłem siostrę za żonę? Dawniej nie miałem takiej wiedzy na tematy duchowe, jak obecnie. Siostra mnie nawet jakoś nie podniecała seksualnie, była naprawdę młoda, w wieku przedszkolnym, a ja byłem w gimnazjum. Psychologowi mówiłem o tym zachowaniu, stwierdzono, że to świadczy o tym, że jestem chory, z tego, co pamiętam.

Nie pamiętam tych zachowań jakoś bardzo dokładnie, ale były to co najwyżej zachowania kazirodcze, ale nie stosunki, spółkowanie (wtedy to już byłaby o wiele poważniejsza sprawa). I tak nie powinno ich w ogóle być. Jak byłem mały (może jeszcze nie chodziłem do szkoły), to pamiętam, że leżącemu bratu ściągnąłem majtki (na pośladkach, aby była widoczna pupa, ale nie genitalia). Dopiero w szkole średniej na poważnie zajęto się moimi problemami psychicznymi.

Chciałbym iść do seksuologa, jeśli byłaby możliwość bezpłatnej wizyty. Zachowania kazirodcze nie były jedyną anomalią seksualną, jaką miałem w dzieciństwie. Miałem fetysz na punkcie kału czy gazów jelitowych, odoru z odbytu osób płci przeciwnych (pamiętam czynności związane z zaspokajaniem zboczonych potrzeb już w wieku ok. 6 lat). Ostatnio poważniej wziąłem się za eliminowanie tych parafilii. U psychologów ostatnio bywałem nieraz.

Moje głupie zachowania seksualne mogą mi się kojarzyć z wygłupami, wesołkowatością, absurdalnością, dziwacznością spotykanymi w schizofrenii zdezorganizowanej. Czytałem też artykuł o zespole Aspergera, według którego osoby z nim mają "w większości przypadków" prezentować, wyrażać od dzieciństwa perwersyjną seksualność, która może być np. fetyszyzmem czy ekshibicjonizmem, homoseksualizmem i być bezwstydna (czytałem o wielu osobach z zespołem Aspergera i ich seksualność nie była taka, jak moja). Ten opis akurat pasuje do mojego przypadku Smutny Nie czytałem raczej czegoś o zboczeniach seksualnych w okresie dzieciństwa. Wydaje się, że zboczone zachowania u dziecka mogą świadczyć o upośledzeniu psychicznym, któremu nie musi towarzyszyć obniżenie poziomu intelektualnego czy obecność omamów, braku krytycyzmu wobec psychotycznych idei.
25-11-2015 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 25-11-2015 23:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów