Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy doszło do utraty dziewictwa?
Autor Wiadomość
F84 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa?
Dla mnie czystość jest bardzo ważna. Oburza mnie zachowanie takich chłopaków tacy, co wykorzystują dziewczynę, a po wykorzystaniu ją porzucają. Ich postępowanie nasuwa mi skojarzenia z takim zwierzęciem, co zwykle jest różowe i jest pospolicie hodowane w Polsce... A ich czyn tylko na poziomie tych zwierząt był. Obydwaj małżonkowie powinni być dziewiczy podczas ślubu. Jeśli dziewczyna została zgwałcona i odbyła stosunek płciowy, to ten, co ją zgwałcił, okrutnie wydarł jej dziewictwo i jego zachowanie jest poniżej krytyki. Takie zachowania nigdy nie powinny się wydarzyć.

Nurtująca mnie kwestia: co z poglądem, według którego to WSPÓŁŻYCIE PŁCIOWE oznacza zawarcie ważnego w oczach Bożych związku małżeńskiego?
Postępowanie z wykorzystanymi seksualnie kobietami może wydawać się bardzo surowe - jeżeli niezamężna kobieta została zgwałcona, to dopóki gwałciciel żyje, nie może żyć z mężczyzną. Życie z mężczyzną innym niż gwałciciel byłoby cudzołóstwem, dopóki gwałciciel żyje, ponieważ kobieta współżyłaby z kimś innym niż ten, co pozbawił ją dziewictwa, kiedy ten, co pierwszy z nią współżył, wciąż żyje!!! Spotkałem się z takim poglądem, który mówi, że współżycie płciowe oznacza zawarcie ważnego związku małżeńskiego przed Panem. Nawet wtedy, jeżeli jest bez ślubu (wtedy para ma się pobrać i żyć razem). Wobec tego zgwałcona kobieta niestety musi zostać bez mężczyzny (przynajmniej do śmierci tego, który pozbawił ją dziewictwa). Bardzo trudna jest ta sytuacja, ale nie można robić z biednej kobiety cudzołożnicy.

Ja z pewnością bym nie chciał, aby moja żona współżyła z kimś, kto wciąż żyje przed poślubieniem jej! Sam też nie chciałbym zachować się jak wieprz, który w "idiotyczny" sposób traci swoje dziewictwo i krzywdzi biedną osobę płci żeńskiej! Dla mojej mentalności tacy rozpustnicy jawią się jako czyniący gorszy grzech niż mężczyźni współżyjący ze sobą za obopólną zgodą, bo krzywdzą nie tylko swoją godność, lecz i dokonują zbrodni seksualnej na biednej ofierze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2015 00:44 przez F84.)
07-12-2015 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 01-06-2015, 17:18
RE: Czy doszło do utraty dziewictwa? - F84 - 07-12-2015 00:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów