Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeżycie ze spotkania Odnowy
Autor Wiadomość
dominik_1983 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Przeżycie ze spotkania Odnowy
Witam!
O to moje krótkie świadectwo z przeżycia spotkania Odnowy.
Otóż u nas w Lublińcu na Odnowie pod koniec modlitwy wstawienniczej a konkretnie po wezwaniu o dar języków o który w niej prosiłem doznałem jak jakaś siła zstąpiła na moją twarz i moje ramiona.

Samego daru języków po tej modlitwie od razu wprawdzie nie otrzymałem, ale proszę o niego w moich modlitwach osobistych i będę dalej prosił na Odnowie w modlitwie wstawienniczej.

Było też na naszym spotkaniu Odnowy czuć duże rozmodlenie i radość Duży uśmiech
a jedna osoba z czterech osób modlących się językami modliła się śpiewem w językach.

Naprawdę te spotkania dużo dają w sensie przemiany duchowej. :aniol:

Pozdrawiam wszystkich Przytulanie

[ Dodano: Nie 26 Cze, 2005 12:41 ]
Oto kolejne świadectwo ze spotkania Odnowy. Tym razem z 25 czerwca. Otóż na spotkaniu tym poczułem namacalne działanie Ducha Świętego.

Zaczęło się podczas modlitwy uwielbienia, kiedy to poczułem poruszenie w moim wnętrzu. Potem ta siła przeszła na ramiona, i wypełniła je aż do dłoni. Następnie zostały napełnione nią moje nogi, a na końcu całe moje ciało.
Aha, jeszcze jedno - uwielbiając Boga zaczął mi się po 15 minutach łamać głos.
Działo się to wszystko w przeciągu 40 minut.
Po tym czasie podałem po raz pierwszy Duży uśmiech :aniol: i uwielbiałem Boga dalej na leżąco.

Po wstaniu w dalszym ciągu czułem się cały przepełniony radością, pokojem. Po kolejnych 15 minutach padłem po raz drugi. Po ponownym wstaniu zakończyliśmy uwielbianie i przeszliśmy do rozważania materiału nt. Etapów wzrostu we wspólnocie.

Po skończeniu rozważania zaczęliśmy modlitwę wstawienniczą. Modląc się nad pierwszą osobą również odczuwałem to ciepło, radość przepełniającą coałe moje ramiona aż do dłoni. Nastęnie modląc się nade mną była podobna sytuacja jak wyżej opisałem.

Chwała Panu Duży uśmiech za to przeżycie dziei któremu nabrałem nowej siły, czułem, że dostałem nowe życie od Pana.

Pozdrawiam

Oblackie Wspólnoty ewangelizacyjne NINIWA - http://www.niniwa.com

"Mówić nieustannie z Bogiem lub o Bogu"

św.Dominik Guzman
19-06-2005 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Drobna korekta: dar języków na pewno otrzymałeś, bo jest to akurat dar, jaki każdy moze otrzymać, wystarczy poprosićDucha Świętego, ale czasami potrzeba miesięcy, żeby nauczyc się nim modlić.

Ja potrzebowałam 7 tygodni, moja znajoma pół roku, a na ostatniej szkole modlitwy chłopakowi od momentu rozeznania, że otrzymał ten dar, wystarczyło 2-3 minuty Duży uśmiech

Wierz i próbuj dalej

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-06-2005 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Annnika napisał(a):żeby nauczyc się nim modlić.

Tego raczej nie da się nauczyć. Możemy co najwyżej mówić o otwarciu się na ten dar :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
28-06-2005 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Przypuszczam że to zwykły brak precyzji z mojej strony. Przepraszam.

Nie traktuję daru języków jako pola do ćwiczeń i warsztatów. Chodziiło mi o naukę baraku skrępowania taką modlitwą. W granicach rozsądku.

To naturalne, ze początkowo każdy się krępuje. Strach może być tak silny, że stanowi swoistą przeszkodę dla Ducha Świętego, który przychodzi w ogromnym poszanowaniu wolności. Trzeba się uczyć otwierać publicznie usta i wydawać dźwięki, któe dla innych brzmią jak bełkot Szczęśliwy , szczególnie trudne jest to, kiedy jest się we wspólnocie od niedawna.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-06-2005 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów