Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Autor Wiadomość
santamadonna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Post: #1
Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Kiedy byłam mała, mówiłam, że chcę być aktorką. Parę lat później - tłumaczką hiszpańskich książek. Dalej była pisarka, prawnik, informatyk (informatyczka? Zdezorientowany), aktorka znowu, tłumacz przysięgły, szpieg, żołnierz. Niekoniecznie w takiej kolejności. Co z tego wyszło? Pracowałam jako ratownik WOPR na basenie i nad jeziorem, aktorka w teatrze, konsultantka w call center, prowadziłam karaoke. Wpycham się też wszędzie w Internecie - kierowałam projektem związanym z grą w jednej firmie, pisałam wszelkie możliwe teksty (i SEO, i "wartościowe", i prace trochę- bardziej-naukowe), moderowałam czaty i portale, bawiłam się w social media.
Niewiele się pokrywa, prawda? Właściwie tylko aktorstwo. Informatykę skończyłam 3 lata temu, ale w zawodzie nie pracowałam (chyba że ktoś na siłę podepnie pod to jakieś drobiazgi w html-u przy forach). W związku z tym pytania do Was:
- jak potoczyły się Wasze kariery w stosunku do dziecięcych/młodzieńczych/planów?
- czy stanowisko, na którym się znajdujecie jest Waszym hm... docelowym, czy staracie się o awans/zamierzacie się przebranżowić?
- jak daleko zaszliście od momentu "tuż po szkole/studiach"?
- czy w ogóle odnosicie pojęcie kariery do siebie, czy dla Was jest to po prostu praca - nieważne jaka, byle płacili na czas i był w miarę spokój?
Oczywiście wszystkie inne treści powiązane z tematem mile widziane.

krynica morska pensjonaty
07-01-2016 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafaloelberg Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Praktycznie zaczynam. Dopiero 2 lata jestem w zawodzie programisty.

OPW - mieszkania żoliborz nowe
19-02-2016 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Kariera wiążę się ze szczęściem, znajomościami, podlizywaniem się......taka oto drogę trzeba przejść najczęściej, aha no i jeszcze po trupach do celu.....mało to chrześcijańskie zachowanie.
Chyba, że ktoś ma talent jest artystą ....inaczej patrz wyżej.

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
20-02-2016 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marchpietr Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Ja zawsze chcialem robic cos fajnego.
Kiedys fajne wydawało mi sie brać udzial w bitwach nie wiadomo po co. Moze po to zeby czuc smak zwyciestwa czy jakos tak albo te adrenaline.
To były w kazdym badz razie piekne fantazje.

Po 30 rzucilem co stare w cholere i teraz robie cos innego.
Jestem na etapie ze potrzebuje jednego wiekszego skoku zeby sie juz mniej starac i juz tylko utrzymywac to co mam.
A potem to juz bedzie lekko
Czy praca jest wazna i czy daje satysfakcje ?
Moze jezeli ma sie wplyw na to co sie robi i pracuje sie z ludzmi ktorzy podzielaja ten entuzjam.
Owszem wtedy praca to moze byc taki maly zywioł.

Jednak pracujac z osobami w moim wieku to kazdy ma swoje zycie chce pyknac swoje i zajac sie rodzina i swoim zyciem.
Uwazam to za calkiem naturalne bo ci ludzie nie musza juz sobie niczego rekompensowac praca.

łupież pstry
07-03-2016 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fanubuczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Jako dziecko chciałem zostać astronautą, potem astronomem. Rodzice chcieli zrobić ze mnie muzyka, więc uczyłem się grać na pianinie, gitarze, a dziadek torturował mnie nauką gry na akordeonie. Z wielkim zadowoleniem przyjąłem, opinie nauczycieli, że słuch mam raczej przeciętny. Tak, po kilku latach skończyła się moja przygoda z muzyką. Po maturze nie mogłem się zdecydować co chcę robić. Zacząłem studiować elektrotechnikę i historię równolegle. Zrobiłem inżynierkę z elektro, a historię zostawiłem po półtorej roku. Inaczej sobie wyobrażałem ten kierunek, zawiodłem się strasznie. Obecnie pracuję w zawodzie, w październiku zaczynam informatykę. Wcześniej imałem się wielu prac, głównie fizycznych. Jeżeli czegoś żałuję, to tego że nie nauczyłem się grać na akordeonie, a dziadek już mnie nie nauczy, niestety.

leczenie rwy kulszowej
28-03-2016 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stokrotka21 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Ja skończyłam studia, znalazłam prace w kierunku w którym chciałam. Także mogę powiedzieć, że spełniam się zawodowo. Uśmiech
21-04-2016 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korczar Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Ja już od kilku lat pracuje w zawodzie. Nie jest to moja wymarzona praca, ale daje mi wynagrodzenie dzięki któremu mogę spełniać swoje marzenia, podróżować do różnych miejsc na świecie, wiec jestem zadowolony. Uśmiech

piec do pizzy
09-05-2016 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kasandra16 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Ja zawsze chciałem zostać przedsiębiorcą. I to się spełniło.


tanie firany
17-08-2016 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów