Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna Młodzi - Młodym
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna Młodzi - Młodym
:arrow: http://www.przystanekjezus.pl

Jestem ciekaw co myślicie o tej inicjatywie :?:
Czy uważacie, że to co dobrego :?:
Czy bedziecie w tym roku :?: A może byliście w ubiegłych latach :?:
Podzielcie sie z nami Uśmiech
27-06-2005 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Nie ma, że boli, ja w tym roku jadę. To jedyny plan na tegoroczne wakacje Język

A tak na serio, to wydaje mi się, że jest to bardzo dobra inicjatywa. Ludzie, którzy na co dzień błądzą mogą usłyszeć prawdę o Chrystusie. A poza tym sama obecność świadczy, że nie ma miejsca, do którego niemogłaby dotrzeć Ewangelia Jezusa oraz, że jest Ona dla każdego.

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
27-06-2005 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
To niesprawiedliwe, że jest to od 18 lat :cry:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-06-2005 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie wiem dlaczego nie możesz Harpoon zrozumieć, że nikt za Ciebie nie weźmie odpowiedzialności na tym polu kiedy nie masz 18 lat :roll:
27-06-2005 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Nie o to już chodzi. Mi chodzi bardziej o to, że wolałabym jechać na PJ niż na Woodstock w sumie i mojej mamie by to bardziej odpowiadało. Ale z kim ja bym się tam zabrała :?: I chodzi o to, że lepiej bym się czuła jadąc z ludźmi, których znam z Odnowy. Tylko tyle...
W zasadzie chyba lepiej, żebym jechała na PJ niż na Woodstock Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-06-2005 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #6
 
Pomysł super, ja mam egzaminy wstępne w tym roku w tym czasie. Znam mnóstwo osób, które były już i ewngelizowały, bardzo ubogacajace doświadczenie głoszenia mimo trudności i prowadzenia Ducha Świętego

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-06-2005 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Daidoos znasz moje zdanie an ten temat eh.. Smutny

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
28-06-2005 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Znam ale nie ma sie co łamać Oczko
29-06-2005 00:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
ja sie nie lamie bo bede na alternatywnym Przystanku Jezus :wink: :wink:

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
29-06-2005 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
To w takim razie ja się łamię :cry:



:mrgreen:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
29-06-2005 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anula Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Byłam na PJ 2 razy.
w tym roku także jadę. Bóg wlewa w moje srece bardzo konkretne pragnienie-głoszenia Go innym.
To dla mnie niesamowity czas. Oprócz tego, ze nnisę Jezusa innym-to widzę, jak Bóg uczy mnie prawdy o sobie samej, często o moim egoizmie czy lenistwie :oops: To dla mnie naprawdę ważne doświadczenie.Często rezygnacji z siebie na rzecz drugiego człowieka, pokonywanie swoich słabości, zmęczenia. Widzę też, jak ON sam jest tam potrzebny, jak ludzie szukają GO, ale także jak GO odrzucają..
wiem jedno-nie tylko moim pragnieniem, ale też obowiązkiem jest być właśnie tam-by świadczyć o naszym Panu.
Przez cały rok tęsknię za tym czasem, za czasem PJ, za atmosferą, która tam panuje, dlatego bardzo się cieszę, ze w tym roku również mogę tam być Duży uśmiech
07-07-2005 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
No ja także nie moge sie doczekac tego rodzinnego klimatu Przystanka Jezus Uśmiech
07-07-2005 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SamotnyMis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
a ajk bede w polsce to moze sie zjawie na jakies waszej mszy Język

Kp? 26:1
1. Nie b?dziecie sobie czynili bo?ków, nie b?dziecie sobie stawiali pos?gów ani stel. Nie b?dziecie umieszcza? w waszym kraju kamieni rze?bionych, aby im oddawa? pok?on, bo Ja jestem Pan, Bóg wasz.
(BT)
08-07-2005 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #14
 
ja tam będe na pewno! tylko nie wiem jeszcze kiedy mam egzaminy na studia :| co mi oczywiście nie przeszkodzi aby choć na kilka dni przyjechać :wink:
08-07-2005 12:04
Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
No to się zobaczymy Ewcia :mrgreen:
08-07-2005 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów