Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka
Autor Wiadomość
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Pielgrzymka
ciekawi mni czy ktos z was byl na pielgrzymce i jak ten czas spedzil. Oraz co najwazniejsze jakie sa jego doznania i czy przemienil sie w tym czasie duchowo ??

PS.
1-12 VII 2005
Sulechów - Częstochowa UśmiechUśmiech
juz od piatku ruszam w droge Uśmiech
30-06-2005 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Ja byłem ........i przeżyłem. Duży uśmiech Fajne sie idzie tylko strasznie męcząco i nogi bolą :!: :!: (i to niezmiernie). A pozatym w tym roku ide na 2 pielgrzymki :mrgreen: (fajnie co nie) :diabelek:
30-06-2005 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja na pielgrzymce do Częstochowy byłam tylka raz, dwa lata temu.
Pamiętam, że psychicznie załamałam się po trzecim dniu i chciałam wracać do domu Oczko Tak ciężko mi się szło aż do 6 dnia, bo to było jeszcze dalej niż bliżej, potem już lżej Uśmiech
Szłam z pewną intencją, która zaczęła się spełniać dopiero w tym roku, wtedy, kiedy już o niej praktycznie zapomniałam. To niesamowite uczucie Uśmiech
Szczerze mówiąc pielgrzymka nie przemieniła mnie duchowo. Nic we mnie nie zmieniła, a wręcz niektóre sprawy wyszły mi na złe (nie chcę mówić co).
Ale ogólnie to bardzo miło wspominam ten czas Uśmiech Wszystkich oczywiście zachęcam do wzięcia udziału, bo to jest super przeżycie. I chociaż jest ciężko, to później się świetnie wspomina :mrgreen:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
30-06-2005 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arab Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
A Ty idziesz w tym roku :?: :?: :mrgreen: :diabelek:
30-06-2005 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Hehe, chyba zwariowałeś Język
Ja byłam raz i mi wystarczy Oczko Zresztą wolę zostać tutaj i pomyśleć sobie o was nić iść Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
30-06-2005 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Ja byłam już 3 razy z rzędu (oto dowód z ostatniej Język ) :

[Obrazek: f1000017small0hn.jpg]

i każdą bardzo mile wspominam. Żadna z nich nie przemieniła mnie specjalnie pod względem duchowym. Szłam głównie dla zabicia czasu i dla fajnej przygody, bo jakby nie patrzeć fajną przygodą naprawdę pielgrzymka jest. Nie wiem jak na Waszej, ale na Warmińskiej dużo rzeczy się po drodze dzieje Oczko A moja coroczna grupa - Warmia Serce jest po prostu wybitna. Nie to, że niemal cały czas jakieś jaja odchodzą, gdyż mamy swoich stałych grupowych żartownisiów, to jeszcze zawsze jak ma okazję to się wpycha przed inne grupy biegnąc i wymijając je jak na maratonie Szczęśliwy O matko komedia po prostu. Rok temu byliśmy znani z licytacji. Nasz brat wyprzedawał swoje rzeczy osobiste za grosze Szczęśliwy
Tych pielgrzymek po prostu nie zapomnę. W tym roku niestety nie idę, bo jadę w tym czasie do Krakowa na wakacje z przyjaciółmi, ale już teraz wiem, że będzie mi tej pielgrzymki bardzo brakować. Pewnie za rok znowu pójdę jak Bóg da. Poza tym w zeszłym roku bardzo cieżko pokutowałam swoimi stopami. Pól drogi musiałam przejechać bo po silnym deszczu jaki nas napadł jednego dnia tak mi się sandały zniekształciły, że potem do końca pielgrzymki dzień w dzień musiałam latać do pielęgniarki żeby przebić kolejne bąble i wyleczyć wszelkie otarcia i odparzenia. Bąbli było w sumie 11 :mrgreen: Mimo tego kofam te pielgrzymki Duży uśmiech
W mojej diecezji mamy jeszcze coroczne, jednodniowe pielgrzymki piesze do sanktuarium w Gietrzwałdzie pod Olsztynem i tej na pewno sobie nie odmówię, mimo,że wychodzi się o 5 rano Język

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-06-2005 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja także byłem i to nawet 3 razy :mrgreen: jestem z siebie dumny :mrgreen: :diabelek:
30-06-2005 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
A w tym roku idziesz :?:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
30-06-2005 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Nie w tym roku nie nie mogę, muszę studia załatwiać no i jade jutro na Sekret Pawła :aniol:
30-06-2005 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Hehe, ale ja was podziwiam, że byliście na pielgrzymce tyle razy Oczko
Ja po jednym mam dość :mrgreen:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
30-06-2005 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
no to Daidoss w tym roku Cie przegonie Uśmiech
ja juz bede 4 raz w drodze Uśmiech
jak fajnie ze to juz jutro :mrgreen:
30-06-2005 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Stary ja nie robiłem tego na wyścigi czy dla znaczków Język
Zreszta nie będę się chwalił co robiłem na pielgrzymce Język bleeeeeeeeee
30-06-2005 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Jak ja szłam, to Karol był porządkowym Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
30-06-2005 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Harpoon napisał(a):Jak ja szłam, to Karol był porządkowym
Ooooooooo proszę Duży uśmiech widzisz właściwy człowiek na właściwym miejscu Uśmiech
30-06-2005 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
A tylko raz byłeś porządkowym, czy więcej razy :?: :>

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
30-06-2005 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów