Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje świadectwo
Autor Wiadomość
anioleczek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 0
Post: #1
moje świadectwo
Witajcie mam na imię Edyta i pochodze z Warszawy. Od 15 roku zycia byłam w oazie ale po pewnym okresie czasu zmieniłam wspólnote na Odnowę w Duchu Świetym. Chciałabym się z wami podzielić świadectwem z rekolekcji jeszcze z czasów oazowych. Kiedy pojechałam na drugie rekolekcjie w 3 klasie liceum postanowiłam podpisać Krucjatę Wyzwolenia Człowieka jest to dobrowolna abstynencja od alkoholu, którą można podpisać dla siebie lub w intencji kogoś. Ja pdpisałamw intencji mojego taty. Nie wiedziałam czy dobrze zrobiłam, gdyż nie wiedziałam jak rodzice zareagują. Ale poszłąm dop Kościoła aby się pomodlić, wziełam ze sobą Pismo Święte i zaczełąm się modlić do Duch Świetego o słowo, które pomoże mi w tym czasie rozterek. Otrzymałąm wterdy wers z Listu do Rzymian Świetego Pawła " Jeśli Bóg z nami, którz przeciwko nam". I wtedy już byłąm pewna swojej decyzji. W Krucjacie trwam do dziś i nie żałuje tego wyboru. I dziękuje Bogu za tamte rekolekcjie i za ludzi, którzy pomoagają mi w trwaniu.A mój tata z dnia na dzień pije coraz mniej. Chwała Panu za to. Chciałam bym jeszcze na koniec poprosić o modlitwę w tej intencji.

anioleczek " Je?li Bóg z nami, którz przeciwko nam"
30-06-2005 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dzięki za świadectwo :!: Chwała Panu :!:

Zapraszamy do częstego udzielania sie na FORUM Uśmiech
30-06-2005 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów