Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małżeństwo
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #61
 
kasiaa napisał(a):Jesteś brylantem a nie bachorem.Przyznajesz się?

, a chcesz Ty po głowie ?
25-07-2005 00:24
Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #62
 
Judasz napisał(a):Moim zdaniem, byłby jak pierścionek z brylantem ...bez brylantu, niby dalej pierścionek, ale

Twoja skromnosc i chrzescijańska pokora wprost powala z nóg!!
25-07-2005 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Olgaa napisał(a):
Judasz napisał(a):Moim zdaniem, byłby jak pierścionek z brylantem ...bez brylantu, niby dalej pierścionek, ale

Twoja skromnosc i chrzescijańska pokora wprost powala z nóg!!

Ja bym to nazwał pięknie rozwiniętą akceptacją siebie i pogardą dla przeciętności moralnej (czytaj: powszechnej miernoty etycznej, ale dziękuję Ci za wsparcie :* Olgo. Potrafisz dowartościować mężczyznę. Chyba pójdę zrobić trochę pompek, tak mnie radość rozpiera (zaraz wracam).

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
25-07-2005 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #64
 
Rozumiem ze wszyscy poza Tobą są przeciętni? Możę jeszcze powiesz ze jako jedyny pójdziesz do Nieba bo inni nie zasługują?

[ Dodano: Wto 26 Lip, 2005 08:33 ]
Ech, innym zwracam uwagę, a tu sama straciłam cierpliwosc Smutny no ale myślę ze Judasz wspaniałomyślnie się na mnie juz nie gniewa? :wink: Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
25-07-2005 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
+
Każda kobieta to w punkcie wyjścia kwiat cudny niczym Lilia Złotogłów - szlachetna niewinność
Owa lilia jaką widzicie na załączonym obrazku - nie znosi przesadzania. W kontekście mojego posta i tego wątku:
    Kobieta jest przeznaczona mężczyźnie - temu jednemu jedynemu może oddać swój nektar najsłodszy. Może to uczynić tylko jeden raz. Stąd jeśli seks - to tylko małżeński i tylko z jednym mężczyzną.


pzdr

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
12-05-2006 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #66
 
A jak wyjaśnić wtedy np kolejne małżeństwo kogoś owdowiałego Język :?:

Żartuję, pięknie powiedziane Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-05-2006 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #67
 
Ks.Marek napisał(a):Stąd jeśli seks - to tylko małżeński i tylko z jednym mężczyzną. [/list]
pzdr
No a jak się to ma w odniesieniu do mężczyzny?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
13-05-2006 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #68
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):No a jak się to ma w odniesieniu do mężczyzny?

Jak zamienisz słówko "tylko z jednym mężczyną" na słówko "tylko z jedną kobietą", to myślę, że zrozumiesz.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-05-2006 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #69
 
Offca napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):No a jak się to ma w odniesieniu do mężczyzny?

Jak zamienisz słówko "tylko z jednym mężczyną" na słówko "tylko z jedną kobietą", to myślę, że zrozumiesz.
Dobrz myślisz. Ale ja już od dawna stosuję takie zasady Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
13-05-2006 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #70
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ale ja już od dawna stosuję takie zasady
Ja póki co mam takie szczere zamiary Uśmiech Bo do małżeństwa jeszcze pewnie kawał drogi Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-05-2006 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #71
 
Najważniesze jest, aby sie tego trzymać a kiedyś przyjdzie czas na małżeństwo i będzie moża to realizować. Jeśli myśli sie inaczej, jesli ma sie inny stosunek do małżeństwa niż ten, że małżeństwo opiera sie na wierności jednej osobie, z którą się wiąże na całe życie przysięgą to nigdy nie będzie się człowiek trzymał jednej osoby a związków w jego zyciu będzie znacznie więcej i większość będzie tylko wielkim niepowodzeniem i cierpieniem dla innych, a szczególnie dla dzieci - jesli takowe by były.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-05-2006 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów