Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malarstwo amatorskie
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Jejku, bardzo piękny obrazek! Masz talenta, naprawdę. Też bym się pochwaliła swoimi szkicami, ale wciąż skanera brak ;(

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2005 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
jejq jak dla mnie to.... qrcze nie wiem jak to okreslić, może poprostu napisze, że bardzo mi sie podoba Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
12-09-2005 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Offca napisał(a):Też bym się pochwaliła swoimi szkicami, ale wciąż skanera brak ;(
to nie moglas obrazko do sulechowa przywiesc na zlocie bym Ci zeskanowal Język Oczko


Cytat:Jejku, bardzo piękny obrazek! Masz talenta, naprawdę.
zgadzam sie Uśmiech sorki ze nie moglem Ci szybko pomoc przy jego zamieszczeniu ale mialem przymusowy 2 dniowy odwyk od kompa Smutny
12-09-2005 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Gonzo napisał(a):to nie moglas obrazko do sulechowa przywiesc na zlocie bym Ci zeskanowal

:lol2: Dobrze, następnym razem już będę wiedziała i zabiorę ze sobą wszystkie swoje rękodzieła do skanu u Ciebie :mrgreen: Dziękuję :* ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2005 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #20
 
To faktycznie było arcydzieło Uśmiech - a można wiedzieć, z którego obrazu był pomysł :?: - bo pisałaś, że to była Twoja interpretacja Uśmiech

Congrats Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-09-2005 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Gepardzik napisał(a):Przecież masz aparat cyfrowy

No przecież :mrgreen: Że też nie pomyslałam :roll2:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2005 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Dziękuję za podbudowanie i pozytywne opinie .. malowany na podstawie obrazu Carla Blocha "Chrystus w Getsemani, moim zdaniem to mistrz ..mój obrazek to nic przy jego technice, ale próbowac mozna. Zachęcam was do malowania olejnymi farbami jest to technika w której mozna cały czas cos zmieniać. Jesli ktos jest zainteresowany mogę udzielic inf nt materiałów jakie sie używa przy malowaniu olejnymi.

Ps obrazu juz nie mam Smutny sprzedany, ale cieżko mi rozstawać się z moimi pracami.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
12-09-2005 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
mnie też, ale część moich obrazków na szkle została podarowana przyjaciołom na różne okazje Uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
12-09-2005 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Zrobiłam kilka fotek moich "dzieł", ale zdjęcia są naprawdę fatalnej jakości, jako że mam fatalny aparat cyfrowy Smutny Mam nadzieję, że cokolwiek tutaj dostrzeżecie... :roll:

Zdjęcie numer jeden - szkic zamku olsztyńskiego. Szkicowanie budowli wychodzi mi najłatwiej i chyba najlepiej :roll:

[Obrazek: imag00014ig.jpg]

Zdjęcie numer dwa - szkic kościoła garnizonowego w Olsztynie. Fajny widok na kościół jest z pociągu jak się jedzie z Dworca Zachodniego na Główny, tudzież na odwrót :mrgreen:

[Obrazek: imag00030ln.jpg]

Zdjęcie nr 3 - delfinek Uśmiech Rysowałam z plakatu.

[Obrazek: imag00048gq.jpg]

Zdjęcie 4 - kiepska jakość, ale to tańczący anioł - taki posąg widnieje na ołtarzu jakiegoś kościoła w Polsce, ale nie pamiętam jakiego ;P

[Obrazek: imag00072sg.jpg]

Zdjęcie 5 - a to posąg Apollina prosto z Pompejów :krzywy: Też fatalna jakość Smutny

[Obrazek: imag00085gm.jpg]

Zdjęcie 6 - szkic przedstawiający mojego nie żyjącego już od dawna psa Dakara.

[Obrazek: imag00102br.jpg]

I ostatnie zdjęcie - to szkic przedstawiający Parsifala. Jeśli się nie mylę, był to jakiś mityczny rycerz. Rysując go opierałam się na rysunku z książki od polskiego :mrgreen:

[Obrazek: imag00122gu.jpg]

Rysunków mam oczywiście dużo więcej, ale szkoda je zniekształcać przez ten głupi aparat Smutny

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-09-2005 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Gepardzik napisał(a):że tak powiem: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

No cóż... :mrgreen:

Gepardzik napisał(a):a w tym aparacie nie masz funkcji makro? takiej z kwiatkiem? Razz ja na makro robiłem fotki prac koleżanki (pozdrowienia Olanta Razz ), która chciała tutaj umieścić swoje prace, ale jakoś się na to nie może zebrać Razz więc chyba ja to będę musiał zrobić Razz

Nie mam żadnego kwiatka w aparacie niestety Smutny
Ta cyfrówka jest najprostszą z możliwych i nie ma w zasadzie żadnych porządnych funkcji. Planuję oczywiście zmianę aparatu, ale kiedy to nastąpi to nie wiem :roll:


Gepardzik napisał(a):BTW prace są super

Thanx, mam trochę talenta po mamie :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-09-2005 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #26
 
Najbardzjej podobał mi się piesek, śliczny był Smutny Mam na myśli obie wersje, żywą i rysunek Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-09-2005 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Olanta ladne naprawde Uśmiech
a Te myszki Diddle to ja chyba z kads znam Oczko :roll2:
13-09-2005 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Offca Twoje szkice są dobrze ( patrzę pod kontem walorów artystycznych ) szkoda ze nie widać dobrze kreski. Gdybyś trochę popracowała mozesz pokazac je na wystawie Oczko
MOje rady trochę więcej luzu w ręce kreska bardziej luźna nie wszystko musi byc idealnie dociągniete i dopowiedziane.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
13-09-2005 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
No, no, czuję się oceniona przez fachowca Uśmiech Luźnych krech też używam, ale te rysunki akurat były bardzo szczegółowo wykonne i dopracowane Uśmiech Dziękuję za radę Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-09-2005 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
no no... moze i ja poszukam swoje obrazki sprzed lat, może się jeszcze coś na strychu zachowało.. Uśmiech a Ofieczkowe podobajom mi sie Uśmiech (lubię misie)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
13-09-2005 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów