Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ale nie każdy lubi takie imprezy jak Ty inis Oczko
Widzisz, ja lubię się bawić w takich miejscach jak Peron5 w ZG czy ABStrakcja.
Ważne, żeby była dobra muzyka i moi znajomi, z którymi się bawię. Chociaż nie miałabym nawet nic przeciwko temu, żeby pojechać na imprezę solo, bez nikogo znajomego. Nie mam oporów nawet przed taka zabawą Uśmiech
Już nie widzę sensu w przejmowaniu się tym, że ludzię są tak schlani i zaćpani. Świata zbawić nie mogę, więc siebie przez to też nie będę pozbawiać przyjemności dobrej zabawy. Mimo że wśród takiech ludzi. 8)

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
08-07-2005 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
no ja nie pije od 4 lat 6 miesiecy i 8 dni i... czesto tez ludzie zastanawiaja sie, jak mozna nie pic i sie dobrze bawic... no i ja czesto pokazuje, ze mozna... zapraszam ludki na bale bezalkoholowe, ostatnio nawet ktos powiedzial mi, ze podziwia mnie za niepicie i... sam przestal pic Oczko

no i szczytem moich marzen jest miec wesele bezalkoholowe Oczko czy sie to kiedys spełni... czas pokaże

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
08-07-2005 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Cytat:no i szczytem moich marzen jest miec wesele bezalkoholowe czy sie to kiedys spełni... czas pokaże

Julcia to jesteśmy dwie!!! Któraś sie jeszcze dopisuje do listy?? :wink: :mrgreen: :mrgreen:
08-07-2005 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Trzeba dać się ludziom wybawić Język
Zabronicie gościom wypić :?: :mrgreen:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
08-07-2005 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
a TAK!! To bedzi MOJE wesele, wiec jak sie komu coś nie będzie podobało to nie muszą przychodzić :mrgreen:

no tylko na szampana zezwole ze względu na....... (tu pozdro dla Geparda:*) :diabelek: :wink:
08-07-2005 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baranka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Taaak!!! zabronie gosciom wypic!!! niech sie napiją przed lub po a najlepiej wcale, a moje zadanie to udowodnic, ze mozna sie bawic bez, i ze mozna byc zadowolonym z tego wesela. Ja po prostu bylabym zkwaszona po takim alkoholowym.
Teraz moj brader ma wesele niedlugo, nie wiem, jak to bedzie. Dzieki Bogu mamy takiego wodzierja (najlepszy w PolsceUśmiech) ze jestem pewna, ze to b.ograniczy ilosc spozytegoalkoholu, bo ludzie po prostu nie beda mieli czasu/sposobnosci by o tym myslec (by sie napic).
Pozdrowki serdeczne!
08-07-2005 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
no ja po rozmowie z najlepsiejszym wodzirejem imprez bezalkoholowych , ks. Andrzejem Waśko powtorze za nim, ze z wesela gośćie zapamietaja moją suknie a nie wujka Kazia, co zapity spał pod stołem, czy innego stryjka, co zapaskudził podłogę...
poza tym byłam na balu prowadzonym przez tego właśnie wodzireja, oczywiście bez alkoholu, a ludki bawiły się do 5 rano i nikt juz prawie nie trzymal sie na nogach, ze zmeczenia oczywiście...
ponadto najdroższy w weselach jest właśnie alkohol, wiec wesele bezalkoholowe z dobrym wiodzirejem to jest to i ludzie nie beda sie nudzic i brak alkoholu nie bedzie przeszkadzał

Daisy, a masz może jakiegoś nadliczbowego kawalera, który też marzy o weselu bezalkoholowym?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
08-07-2005 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Moje wesele też będzie mam nadzieję bezalkoholowe.
Pożyjemy, zobaczymy Uśmiech

A puki co to jakoś mnie ciągnie znów na jakąś dyskotekę. Od początku roku nie byłem na żadnej :?

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
09-07-2005 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
no też bym poszła na jakies disco, ostatnio bylam na balu andrzejkowym, a potem u znajomych na sylwka no i od tamtej pory nigdzie, :oops: bo na miejscu nie ma gdzie, a jechac do Olsztyna też nie bardzo, bo potem nie mam jak wrócić, poza tym sama to się nie ruszę, bo... ale za miesiac z kawałkiem czeka mnie wesele moich przyjaciół, wieć może się troche pobawię... Oczko (ale alkoholowe Smutny )

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
09-07-2005 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
No ja dziś o 6 rano wróciłam z zabawy z ZG.
Najgorsze są powroty kiedy jest się zmęczonym i trzeba czekać do 5:30 na autobus ;/
Ja zawsze ledwo dochodzę do domu.
Nawet tym razem nie była za wielu naćpanych, którzy się przewracali, wogóle nie pamiętam, żeby ktoś się przewracał Język
Zabawa była przednia, kocham imprezki i na szczęście tutaj często mam okazję za impezki Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
09-07-2005 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
A ja bym sobie na koncert Armii pojechał, tylko te koncerty mi uciekają przed nosem. Zawsze coś się zdarzy, że nie pojadę Smutny

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
09-07-2005 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ja sobie własnie wrocilam z koncertui czerwonych gitar w nowym skaladzie, imprezka z okazji dni miasta... A teraz jest disco na ulicy Oczko znaczy na rynku Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
09-07-2005 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Moje imprezy zawsze się źle kończą... Poważnie się zaczynam zastanawiać czy one mają sens Smutny

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
09-07-2005 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
Julia napisał(a):Daisy, a masz może jakiegoś nadliczbowego kawalera, który też marzy o weselu bezalkoholowym?

Julcia ja sama sobie takiego szukam :mrgreen:
10-07-2005 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
no ja takiego poznałam na szkoleniu w Sulejówku Oczko prawdopodobnie będziemy w kadrze tego samego obozu, tylko nie wiem czy w tym samym ośrodku Oczko (mamy 11 ośrodków na terenia Gdańska (9) i Gdyni (2) Oczko ) no ale... wiesz jak jest Oczko (nie wszystkie drogi z Poznania Oczko prowadzą do wesela Smutny )

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
10-07-2005 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów