Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sny, czy one coś znaczą...
Autor Wiadomość
suicide Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Sny, czy one coś znaczą...
Mam ”problem” ze snami: #-o

Moje sny zawsze są związane z wiarą, zawsze mają coś wspólnego z Kościołem z Bogiem...Np. Śnię, że jestem na mszy...Czasem nie mogę przyjąć Komunii...Spotykam księdza, który mówi, iż do mnie przyjdzie...Podczas snów często też odmawiam różaniec z moimi przyjaciółmi, z rodziną... śnię o dwóch wejściach na ołtarz i muszę któreś wybrać...

Zdarza się, że słyszę czyjeś wołanie...Ktoś woła moje imię a w pobliżu nie ma nikogo!!!

Co robić, czuje strach, niepokój!!! A czyja powinnam się bać?

Czasem podczas takiego przerażenia, strachu mówię Boże, dlaczego ja...

:-k Boje się... Jak to tłumaczyć?


[shadow=green]Proszę pomóżcie...

Za każde słowo bardzo dziękuję...
[-o<[/shadow]

Przecie? to Bóg i tylko On jest nasz? si?? i nadziej? i cho?by wszystko w naszym ?yciu zacze?o si? wali? On nas nie opu?ci!!!
14-07-2005 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Cześć!

Myślę, że tu nie ma się czego bać. Nie wiem jak stoisz ze sakramentami, bo piszesz o spowiedzi. Może jakoś szczególnie Duch Święty pociaga Cię w tym kierunku, i chce Ci pokazac, że czeka na Ciebie w sakramencie pokuty i pojednania. Nie wiem naprawdę, nie wiem.

Ja nie wierze w jakieś tłumaczenie snów, w senniki, które potrafią wytłumaczyc sen.
Wierzę, że są sny prorocze, że czasem Bóg nas do czegos pociaga w sposób szczególny. Najczęściej do życia rodzinnego, czasem do kapłaństwa i życia zakonnego.
15-07-2005 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mi kiedyś często śnił się Jezus... Że wyciąga do mnie ręce, że mnie woła...
Ja się waham i próbuję się do Niego zbliżyć, ale zawsze mi nie wychodziło...
Potem też zastanawiałam się czy te sny coś znaczą...
A najlepsze, że nigdy w takim śnie nie widziałam twarzy Jezusa... :roll:
Dlatego nie wiem czy one mogą coś znaczyć czy nie..

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
15-07-2005 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suicide Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Witam!!!
Daidoss
W sennikach nigdy nie sprawdzałam, co takie sny znaczą, nie wierzę w gwiazdy i wróżby itp.
Hm mmmmm :-k
Piszesz, że to może chodzi o sakrament, nie myślę, że nie. Nie mam z tym żadnych problemów, ani zaległości.
Harpoon
Ja mam to szczęście, że widzę twarze, znam je dokładnie. Po za tym ja widziałam twarz Boga, Boga, który płakał, widziałam Maryję i małego Jezusa, dokładnie pamiętam jak wyglądali...

Rozmawiałam z księdzem na temat tych snów, owszem pomogło. Powiedział iż Bóg może chce mi coś przekazać. Że te sny zapewne nie są bez powodu... I żebym czekała na wyjaśnienie – ale ile można...

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
[glow=darkblue]Nadal czuje strach i niepokój... :| [/glow]


Dzięki...
Pozdrawiam...
[-o<

Przecie? to Bóg i tylko On jest nasz? si?? i nadziej? i cho?by wszystko w naszym ?yciu zacze?o si? wali? On nas nie opu?ci!!!
15-07-2005 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
Oczywiscie, mozesz w snach widziec ingerencje Boga, jakies slowo, ktore On ci przekazuje. Biblia w koncu pelna jest przykladow snow prorockich... Natomiast sny maja jeszcze jedna wazna wlasciwosc, pozwalaja mozgowi na 'poukladanie' i 'zaszufladkowanie' bodzcow, ktore uzyskalas z zewnatrz (bylas na mszy) lub z wewnatrz (msza byla dla ciebie waznym przezyciem). Nie przejmuj sie tym zbytnio, bo jesli to Bog mowi, to wyrazi to jeszcze na wiele sposobow, jesli to mozg to sam sie upora ze wszystkim i sny ci sie zmienia.
Pozdrawiam Duży uśmiech
15-07-2005 17:23
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
suicide napisał(a):I żebym czekała na wyjaśnienie – ale ile można...

Można. Długo.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-07-2005 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja się nigdy nie dowiedziałam, co moje sny mogły oznaczać :roll:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
15-07-2005 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Bo pewnie nie były prorocze Oczko Nie ma wyjaśnienia zwykłych snów.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-07-2005 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suicide Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
:coo: Jeśli te sny to jedynie sztuczki mózgu, to dlaczego aż tak bardzo się nimi przejmuje. Zastanawiam się czy one mogą mieć jakieś znaczenie, a może mają zmienić coś w moim życiu. #-o
:aniol: Owszem zmieniły, teraz bardziej zastanawiam się co mówię, co raz częściej w rozmowach nawiązuje do Boga, wiary, czasem podaje jakiś cytat z Pisma Świętego a i co najważniejsze o wiele częściej znajduje czas na czytanie Pisma, i nawet kiedy jestem bardzo, bardzo zmęczona wygospodaruje te 10 min.[glow=green]Na Słowo Boże.[/glow]
Czy wasze sny jeśli tak owe macie, coś zmieniły w waszym życiu :?: Co o tym myślicie :?:

[glow=olive]Za każde słowo, nawet za każdą literkę bardzo dziękuję [/glow] Język .

[shadow=olive]Pozdrawiam... i wielki, wielkie dzięki...[/shadow]
[-o<

Przecie? to Bóg i tylko On jest nasz? si?? i nadziej? i cho?by wszystko w naszym ?yciu zacze?o si? wali? On nas nie opu?ci!!!
19-07-2005 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
suicide napisał(a):Czy wasze sny jeśli tak owe macie, coś zmieniły w waszym życiu Co o tym myślicie
Moje sny raczej nic w życiu nie zmieniły Oczko nie miałem nigdy snów proroczych. Wiem,że jak sie naładuję emocjonalnie to potem sie o tym śni. Tak jak pamiętam pierwszy raz wróciłem z Odnowy to ciagle o tym myślałem i śniłem :roll2:

A jesli snisz o cytatach i potem je pamiętasz to myślę, że warto potem do tego sięgnąć Uśmiech
19-07-2005 08:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Moje sny niestety czasami mają duży wpływ na życie realne.
Kilka razy zdarzyłi mi się sny prorocze, ale nie dokładne.
W sumie często śni mi się to, czego się boję, obawiam... Czasami po przebudzeniu ciężko jest oddzielić sen od rzeczywistości, czego bardzo nie lubię...
:roll:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
19-07-2005 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
suicide Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
#-o Nio tak, śni się to, o czym myślimy, tak na maks. rozmyślamy. I tu się nie zgodzę, ponieważ chociażby mój sen o PŁACZĄCYM BOGU, ja nigdy przed tym snem nie myślałam o płaczącym Bogu, nigdy nad tym się nie zastanawiałam, bagatela nawet do głowy mi nie przyszło #-o ... I co dalej.... :coo:

Dzięki za wszystko...
Trzymajcie się...

[-o<

Przecie? to Bóg i tylko On jest nasz? si?? i nadziej? i cho?by wszystko w naszym ?yciu zacze?o si? wali? On nas nie opu?ci!!!
19-07-2005 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Harpoon napisał(a):Kilka razy zdarzyłi mi się sny prorocze, ale nie dokładne.
Skąd taka pewnośc, że to były sny prorocze :-k
19-07-2005 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Daidoss napisał(a):Skąd taka pewnośc, że to były sny prorocze
Wnioskuję po wydarzeniach, które później miały miejsce.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
19-07-2005 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosiek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Ostatnio dowiedziałam sie, ze warto przyjrzec sie snom, ktore sie nam powtarzaja. Gdy spimy do glosu dochodzi nasza podswiadomosc, ktora w pewien sposob moze nam obrazowac sytuacje z przeszlosci, z ktorymi wewnetrznie sie nie pogodzilismy...moze nie przebaczylismy sobie lub komus innemu...nie zaakcepptowalismy tej sytuacji. Kiedy znajdziesz zrodlo tych snow...pogodz sie z ta sytuacja ...Bog wie jak masz to zrobic...dlatego warto zwracac sie do NiegoUśmiech po tym te sny znikaja...
20-07-2005 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów