Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWA strona o RADIU MARYJA. Zapraszamy
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
NOWA strona o RADIU MARYJA. Zapraszamy
Witamy
Zapraszamy na nowa strone o radiu Maryja, strona jakiej jeszcze nie bylo w internecie.
Informacje o Radiu, ojcu Dyrektorze, ojcach prowadzacych. Zaczynamy dzialalnosc ale bedziemy sie rozwijac.

http://www.radiomaryja.cba.pl

Uwagi mile widziane
ZAPRASZAMY
16-07-2005 21:42
Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Strona o Radiu Maryja, a zawatre są na niej informacje także o LPR, o "szlachetnym" Romanie G. i o "obronie" Polski i Polskości.
Nie podoba mi się takie "narzucanie" poglądów. A poza tym to ostatnio Radio Maryja nie popiera LPRu tylko ten nowy ruch z Macierewiczem na czele, nazywany "partią Maryja".
Czyli wiadomości na stronie nie są zbytnio świeże...

Jeszcze co do tekstu "O naszej ojczyźnie":
W pierwszym zdaniu autor pisze, że najważniejsza jest Polska. Moim zdaniem dla katolika najważniejszy powinien być Bóg i jego przykazania, zwłaszcza przykazanie miłości bliźniego. Poza tym nie odmienia się: "Maryji", ale "Maryi" :] Taki drobny błąd deklinacyjny.

To takie moje drobne uwagi.

Nie wiem, czy to powinno być w tym dziale, ale tak wyszło Oczko

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
17-07-2005 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
mlodzi.rm napisał(a):Uwagi mile widziane
Nie przeglądałem zabardzo strony ale jedno co widac odrazu, strona słaba graficznie.

Mała wskazówka to przeglądaj to co ludzie pisza w Ksiedze Gości bo nie wszystko raczej powinno tam byc.

Pomyśl aby na stronie umieścić licznik
17-07-2005 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Futrzak napisał(a):Strona o Radiu Maryja, a zawatre są na niej informacje także o LPR, o "szlachetnym" Romanie G. i o "obronie" Polski i Polskości.
Nie podoba mi się takie "narzucanie" poglądów. A poza tym to ostatnio Radio Maryja nie popiera LPRu tylko ten nowy ruch z Macierewiczem na czele, nazywany "partią Maryja".
Czyli wiadomości na stronie nie są zbytnio świeże...
I tu zgadzam się w 100% z moim przedmówcą. Jak zajrzałem na tę stronę to równie szybko mi to wpadło w oko Smutny. I niestety muszę powiedzieć, że po takiej stronie tego nie powinno się spodziewać. A wiec ciężko jest mi to komukolwiek polecić. :?
17-07-2005 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Przepraszam,że to powiem, ale Radio zaczyna schodzić na psy... Coraz mniej jestem mu przychylna. Już nie wspomnę o biografii o. Rydzyka. Geniusz? Skromna osoba? :roll: Wybaczcie, ale mną zatrzęsło po obejrzeniu tej strony. Nigdzie nie widze na tej stronie obecności Boga. To strona na cześć Radia a nie na chwałę Bożą. Wszędzie tylko Radio i Radio, to jest najważniejsze w życiu. Dział modlitwa - można się nauczyć jak się modlić, ale tylko za "nasze kochane Radio Maryja"! Pojawia się okreslenie "uwielbione Radio". Bałwochwalstwo nic więcej! Zbiorowa psychoza. Jestem zbulwersowana! Wstyd dla polskich katolików :x Wcale się nie dziwię, że protestanci tak na nas najeżdżają! :evil:
Boże zmiłuj się! :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
18-07-2005 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Moj ostatni post został usunienty z powodu braku słow. Użyłem jednego ktore było adekwatne do tematu według mojego punktu widzenia.

Zenada

nic doda nic ujac.
18-07-2005 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Cytat:Znajdźmy sobie spokojny kącik, ustwamy tam mały ołtarzyk, tak jak miał to zorganizowane nasz ŚWIĘTY PAPIEŻ, na zdjęciu poniżej widać jak może wyglądać, nasze modlitewne miejsce skupienia.
[Obrazek: oltarzyk.jpg]
ok ja też szanuje Ojca Świętego ale czy to nie lekka przesada Smutny
a gdzie na tym miejscu skupienia jest miejsce dla Krzyża Smutny
i to jest strona "katolicka" Smutny
ekhh chyba starczy juz moich komentarzy na temat tej strony i samego radia Smutny


poprostu zal sciska ;( ;( ;( ;(
18-07-2005 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Gonzo chyba na siłę wynajdujesz coś do czego można się przyczepić. Akurat te zdjęcie o niczym nie świadczy... Chyba, że chce się coś widzieć!

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
19-07-2005 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
nie tyle na sile ale takie sa moje odczucia jak juz daja jakis przyklad to moim zdaniem powinnien on byc odpowiedno przygotowany przepraszm jesli ktos to inaczej odbiera ja juz taki poprostu jestem jak sie za cos biore to zawzwyczaj kurde czepiam sie kazdego szczegolu :krzywy:
19-07-2005 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NiewiernyTomasz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Koszmarna strona z koszmarną retoryką - kierując się logiką człowiek pomyśli: "prowokacja" przecież nikt nie może wierzyć w to co jest tam wypisane ale czy faktycznie tak jest?? Obawiam się że mógłbym się niemile zaskoczyć.
20-07-2005 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Nie chce nikogo kopać jak przedmówcy, ale podejrzewam, że to kampania wyborcza LPR-u zakamuflowana. Dlatego mówię, że Pan Giertych stracił de facto zaufanie polityków, którzy bywają w RM z uwagi na - jak to zgodnie mówią - dyktaturę w partii. Obecnie w Radio jest dużo polityków, którzy tworzą obóz wokół koła poselskiego (o ile pamiętam) o nazwie ,,Dom ojczysty". Ta strona jest chyba częścią kampanii wyborczej,a w każdym razie - jeśli ma być aktualna - to trzeba wyrzucić ten LPR.

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
23-07-2005 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów