Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.forumchrzescijanskie.pl
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
www.forumchrzescijanskie.pl
Wlasnie ruszylo nowe Chrzescijanskie Mlodziezowe Forum ,prosimy o silne wsparcie postami Ciekawe tematy. Zagladnij sam

http://www.forumchrzescijanskie.pl

prosimy o dzielenie sie ze znajomymi informacja - moze beda zainteresowani

Pozdrawiam Administrator i cala ekipa forumchrzescijanskie.pl

[Obrazek: forum7xm5fe.gif]
17-07-2005 12:55
Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
dominik_1983 napisał(a):Powinno być poprawnie wg mnie: Jaką rolę w naszej wierze pełni każda z 3 postaci Bożych? Prezcież Bóg jest tylko jeden tyle, że pod trzema postaciami. To nie ulega wątpliwości, więc jakbyś mógł to popraw ten opis na właściwy mniej więcej taki jak Ci podałem.

Dominik Bóg jest Jeden w trzech Osobach. Tak będzie poprawnie Duży uśmiech

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
17-07-2005 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Na tym FORUM znajduje się grupka osób, która użądza sobie kpiny z Katolicyzmu. Dlatego szcególnie NIE polecam tego "Chrześcijańskiego" Forum.
17-07-2005 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Masz na myśli protestantów??

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-07-2005 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Nie wiem kim są, ale nie podoba mi sie ich podejście do sprawy. Co innego podaja w założeniach a co innego pisza.
17-07-2005 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Tak Daidoss, protestanci są obecni na tym forum Duży uśmiechDuży uśmiech

Pozdrawiam.

http://www.okno1040.org
19-07-2005 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #7
 
powiem wiecej... katolicy tez 8)
Daidossie a nie uwazasz ze nie ocenia sie ludzi... to nieladnie :roll: i nie po chrzescijansku :!:
serdecznie zapraszam na http://www.forumchrzescijanskie.pl
owszem sa tam nie tylko katolicy ale czy katolikom nie wolno błądzić?? kazdy z nas cale zycie szuka, osobiscie przyznaje sie ze jestem strasznym grzesznikiem i do idealnego baaaaaaaardzo duzo mi brakuje!! uwazam ze jedynie idealny czlowiek moze oceniac i szufladkowac a reszta raczej nie ma do tego prawa... jedynym sedzią jest Bóg :!:
wiec prosze o wiecej miłosci a mniej krytyki
dziekuje za uwage :!: Duży uśmiech
24-07-2005 12:04
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
ale krytyka tez jest ptrzebna zeby mozan bylo poprawiac te bledy ktore sa wypatrzone bo inaczej jak czlowiek mial by sie poprawic bez znajomosci swoich slabosci
24-07-2005 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Gonzo:
Cytat:ale krytyka tez jest ptrzebna zeby mozan bylo poprawiac te bledy ktore sa wypatrzone bo inaczej jak czlowiek mial by sie poprawic bez znajomosci swoich slabosci
Bez wątpienia, krytyka jest potrzebna. Ale krytyka musi zawierać jakieś uzasadnienie stanowiska krytykującego, żeby mogła odnieść pożądany skutek.
Po drugie po przeczytaniu kilku postów, trudno oceniać całe forum.
Ja też mogłabym na waszym forum wyciągnąć niezłe "kwiatki" i sformułować opinię krytyczną - tylko po co? Czemu to ma służyć?
Jeśli ktoś wierzy w Boga i chce nieść Słowo Boże, tym którzy tego potrzebują, nie powinien atakować tych, którzy wespół z nim to robią.
Biskup Krasicki, bardzo celnie ujął to w maksymę: "Zły to ptak, który własne gniazdo kale".
24-07-2005 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Po prostu nie lubię przebywać w śród chamów i prostaków to tyle. Taki jestem, nie lubię być tam gdzie się źle czyje gdzie mnie nie chcą.

Nie lubię gdy się pisze na chrześcijańskich forach jak prostacy. Gdy ktoś nie lubi o. Rydzyka nie wyraża się o nim w ten sposób w jaki się wyrażono na tamtym Forum.

Koleżanka napisała, ze ma 3 słowa do ojca prowadzonego. Niestety znam ta mp3 z tym nagraniem gdzie słuchacz powiedział 3 słowa ojcu prowadzonemu.
Także czytając takie coś na Forum chrześcijańskim nie jest pochlebne.

Także nachodzenie mnie na stronie i pisząc pierdy w Księdze Gości aby pokazać jaki jestem zły. To miało niestety wymiar sekty to co zostało napisane. Takie nachodzenie.
24-07-2005 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Cytat:Po prostu nie lubię przebywać w śród chamów i prostaków to tyle.
:shock: Te kulturalne słowa nie wymagają komentarza. Ja bym o dyskutantach Waszego forum nie odważyła się czegoś takiego napisać. Nawet gdyby spotkała mnie tu przykrość.
24-07-2005 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
ZosiaII napisał(a):
Cytat:Po prostu nie lubię przebywać w śród chamów i prostaków to tyle.
:shock: Te kulturalne słowa nie wymagają komentarza. Ja bym o dyskutantach Waszego forum nie odważyła się czegoś takiego napisać. Nawet gdyby spotkała mnie tu przykrość.

A może miał powody? Sama też nie raz się nasłuchałam bardzo przykrych rzeczy od protestantów na temat tego, że jestem katoliczką.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-07-2005 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Za mało kochamy naszego Pana Jezusa i za mało się na Niego patrzymy.......

http://www.okno1040.org
30-07-2005 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
sylka napisał(a):Za mało kochamy naszego Pana Jezusa i za mało się na Niego patrzymy.......
A co ma piernik do wiatraka :?:
30-07-2005 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Dyduś, spokojnie. Domniemam, że chodziło o to, iż za mało jesteśmy wpatrzeni w Jezusa, skoro nawzajem się wyzywamy, oskarżamy i wiecznie krytykujemy...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-07-2005 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów