Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupy Forum
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Grupy Forum
Ostatnio siedzi mi w głowie aby założyć na FORUM grupy. Jest taka możliwośc jak wiemy:
http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/groupcp.php

Nie chodzi mi jednak o te grupy jak Admin czy Moderator czy ktoś inny.

Moim zdaniem powinno to wyglądać tak.

Założylibyśmy nowy dział może Grupy lub Kluby sam nie wiem.

Maja to byc takie nowe nasze Forumowe wspólnoty. Może będą osoby, które zechca się modlić w jakiejś intencji. Będa miały stałą intencję np. za nie narodzone dzieci. I będa się codzień modlić np 10 Różańca.

Może być także grupa rowerowa. Jakas taka grupa, która bedzie użadzać rajdy rowerowe.

Może to być grupa, która bedzie się modlić własnie za to Forum... no nie wiem.

Po mysłów może byc naprawdę wiele.

Sam zabardzo nie wiem jak to ma jeszcze wyglądać. Dlatego czekam na wasze zdania. Propozycje grup. Pomoc w rozwiązaniu. Potrzeba ludzi, którzy się zgłosza w te grupy.
21-07-2005 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Jest dobrze tak jak jest ale może być lepiej.
21-07-2005 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
katharsis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry !!!!!!!!!!! Duży uśmiech Uśmiech :aniol:
To swietna sprawa z tymi modlitwami w intencji...."czegos-kogos" =D>

To co robi?...chc? robi? z mi?o?ci, dla mi?o?ci i w mi?o?ci...
21-07-2005 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Gepardzik napisał(a):ale chcesz robić ukryte fora dostępne tylko dla tych grup czy tylko grupy z samej nazwy?
No nie myślałem o tym :-k pomysł nienajgorszy ale nie robiłbym ukrytych grup tylko grupy na hasło. Założyłbym dział na hasło.
Dlatego aby ten dział prowokował innych aby sie zapisywac do takich grup Uśmiech

Choć z drugiej strony ... raczej dział powinen być otwart dla każdego. Aby każdy mógł wejśc zobaczyć za co się ludzie modlą, kiedy sa wyjazdy rowerowe. Dlatego wydaje mi się, że działy zamkniete i ukryte odpadają. ](*,)

No ale to właśnie potrzebuję waszego zadnia jak to ma wyglądać. :coo:

Gepardzik napisał(a):jak dla samej nazwy to myślę nie ma sensu tego robić, bo po co robić grupę fanatyków rowerowych, tylko po to, żeby ich w grupie pokazać?
A dlaczego by nie :?: Uśmiech

Gepardzik napisał(a):to raczej powinienen być podział funkcyjny niż taki sztuczny...
Co masz na myśli :?:

Gepardzik napisał(a):(zobacz jakie grupy mam na swoim forum tutaj )
Nie mogę zobaczyć Język bo jest zablokowane wejście dla niezarejesrowanych Język

Ale Ty możesz zobaczyc idee grup na innym Forum http://www.apostol.pl/index.php?name=PNp...forum&f=17

Czekam na reszte opini :!: Innych uzytkowników :!:
22-07-2005 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Czy może się wypowiedziec ktoś jeszcze :?:
22-07-2005 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Moim zdaniem pomysł ciekawy tylko trzeba głębokiego oraz wspólnego zastanowienia się jak by to miało dokładnie wyglądać. Nie sądzę aby były to fora ukryte ponieważ osoby z poza grup nie mogły by śledzić rozmowy na tym forze co jednocześnie uniemożliwiałoby przyjęcie nowych członków do poszczególnych grup. Jednocześnie trzeba zastanowić się w jaki sposób i na jakich zasadach do poszczególnych grup przyjmowani będą nowi członkowie.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
22-07-2005 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wg. mnie robienie ukrytych for chyba nie ma sensu...
Conajmniej dziwny pomysł...

Ale grupy - ok :!: Ten pomysł mi się nawet podoba...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
22-07-2005 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
No dobrze a w jakich grupach się widzicie :?:
22-07-2005 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ja w tej której posługuje w mojej wspólnocie... czyli muzycznej Szczęśliwy
A tak na poważnie to najpierw trzeba by było zastanowić się najpierw jakie grupy mamy utworzyć.
A co do grupy muzycznej to jest to nawet ciekawy temat w którym muzyczni mogli by wymieniać się swoimi doświadczeniami....

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
23-07-2005 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Zobaczymy co z tymi grupami wyjdzie.
Ja wiem jedno:
Nie mogą to być tematy zamknięte dla wąskiego grona, czy ukryte na hasło. To by raziło w wolność formowiczów.
A tak poza tym to jak ktoś by chciał pogadać z kimś np. o swoich osobistych problemach, to zakładanie tematu na hasło dla kilku użytkowników nie wydaje mi się rozwiązaniem. Z prostej przyczyny:
Np zakładamy taki temat, tylko dla 5 osób. No i tylko one sobie dyskutują i widzą swoje odpowiedzi, nikt inny. Niby OK, ale do czasu. Co np. z nowymi członkami takiej grupy? Bo gdyby do tej grupy dołączyła 6-sta osoba, to od razu by widziała wszystkie wcześniejsze wypowiedzi tego "chronionego" tematu. A ja np. pisząc o swoich prywatnych sprawach z 5 osobami nie miał bym pojęcia kto by się do naszej grupy później dołaczył. Noże ta 6-sta osoba była by tą, przy której bym nie poruszał tych spraw?
Dlatego jak chcecie zakładać grupy prywatne na hasła, to tylko i wyłącznie z zastrzeżeniem, że do raz stworzonej grupy nikt potem się nie może dołączyć.

Ja dlatego jak już będą jakieś grupy tworzone, to jestem za pełną jawnością w czytaniu tego co ludzie z danej grupy piszą, aby wszyscy mogli to czytać. Ew. ludzie do tej grupy nie należący nie mogli by pisać w tych tematach. Ale czytać mogą wszyscy.

A ja się widzę narazie w grupie rowerowej Duży uśmiech
Grupa zajmowała by się organizowaniem wyjazdów rowerowych i krajoznawczych. Może potem ta grupa mogła by się modlić za ofiary wypadków? Nie wiem, to takie spekulacje narazie.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
23-07-2005 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ravenloff napisał(a):A ja się widzę narazie w grupie rowerowej
No i zostałeś Liderem Duży uśmiech

Jakie powinny byc jeszcze grupy :?:

Tomek ptak napisał(a):A co do grupy muzycznej to jest to nawet ciekawy temat w którym muzyczni mogli by wymieniać się swoimi doświadczeniami....

Dobry pomysł warty zrealizowania.
23-07-2005 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
No to czeka na realizację Uśmiech

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
23-07-2005 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
No ale co widzisz się w tym dziale :?: Jako lider :?:
23-07-2005 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek ptak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Może niekoniecznie jako lider ale w tym dziale się widzę.

?WIECIE MOIM MIASTEM
POLPAK MO
IM ?YCIEM
JEZUS MOIM PANEM
23-07-2005 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
No to spoź zrobię go jak się pojawi osoba chcaca byc odpowiedzialna
23-07-2005 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów