Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja Avatarkowa :D
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #76
 
Ale ja się nie bulwersuję, tylko oceniam według swojego punktu widzenia, ale pytałem tylko o wasze zdanie Offco,każdy może mieć swoje zdanie,prawda? Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-11-2005 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #77
 
Tomasz32 napisał(a):A co myślicie o avatarze sempera?

Mi nie chodzi o to co zawiera tylko o prędkość ukazywania się poszczególnych klatek tego gifu. Te migotanie jest poprostu denerwujące. Kolejne klatki powinny mieć jakiś większy odstęp czasowy, miniumu 10 sekund inaczej jest to irytujące i żle się czyta tekst.

Offca napisał(a):Nie każdy musi mieć avatary z Jezusem, kwiatkami czy aniołkami.

Każdy robi sobie avatara takiego - jak czuje. --> [Obrazek: emotka_1323.gif] _ [Obrazek: emotka_1394.gif] _ [Obrazek: emotka_2052.gif] _ [Obrazek: emotka_1567.gif]

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
07-11-2005 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #78
 
Andrzej napisał:

Cytat:Mi nie chodzi o to co zawiera tylko o prędkość ukazywania się poszczególnych klatek tego gifu. Te migotanie jest poprostu denerwujące. Kolejne klatki powinny mieć jakiś większy odstęp czasowy, miniumu 10 sekund inaczej jest to irytujące i żle się czyta tekst.

Może właśnie z tego powodu ten avatar mi się nie podoba, nie można dokładnie go ocenić,bo miga zbyt szybko i stwarza wrażenie jakby były to klatki erotyczne,a nie jakies modelki czy piosenkarki. Może jak trochę wolniej by się zmieniał to wyglądał by lepiej i nie miałbym zastrzeżeń, a tak jest on trochę denerwujący.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-11-2005 00:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #79
 
Ech Tomaszu naprawdę wszystek Ci się musi tylko z jednym kojarzyć. Jesli grzeszne skojarzenia masz patrząc na mój avatarek to po prostu nie poświęcaj mu zbyt wiele uwagi i nie wyobrażaj sobie nie wiadomo czego.
08-11-2005 00:13
Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #80
 
Heheh, początkowo jak zobaczyłam ten avatarek też sobie pomyślałam, że być może troszkę jest on nie na miejscu... ale zmieniłam zdanie, każdy ma co chce ;P

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
08-11-2005 00:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #81
 
semper_malus napisał(a):Ech Tomaszu naprawdę wszystek Ci się musi tylko z jednym kojarzyć. Jesli grzeszne skojarzenia masz patrząc na mój avatarek to po prostu nie poświęcaj mu zbyt wiele uwagi i nie wyobrażaj sobie nie wiadomo czego.

semper, a nie możesz zmienić czasu zmiany klatki w tym avatarze?,wtedy byłby lepszy,a tak za bardzo miga. Nie chodzi tutaj o jakies skojarzenia, ale o taki efekt, który sprawia,że mozna to tak odczytać.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-11-2005 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #82
 
prosze nie robic tutaj offtopick Uśmiech
ten temat mial sklaniac forumowiczow aby zmieniali swoje avatarki na takie na ktorych sa oni sami a tu co sie dzieje zaczyna sie dyskusja na temat avatarku ktory za bardzo miga co do tego mozna wyslac PW
08-11-2005 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #83
 
khm khm ... Czy tylko ja mam takie omamy wzrokowe ,ale w swoim avatarku YAB wygląda jak by miał niewielik hm hm.. :roll: biuścik Duży uśmiech Duży uśmiech

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
25-11-2005 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #84
 
Offieczka ladny avatarek Uśmiech :* :roll2:
28-11-2005 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #85
 
rzeczywiscie....calkiem calkiem ten avatar offcy Uśmiech witam wszystkich Uśmiech
29-11-2005 00:17
Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #86
 
Gonzo napisał(a):Offieczka ladny avatarek Uśmiech :* :roll2:

No nareszcie. [Obrazek: clap.gif] Offieczko ileż można czekać.[Obrazek: thumbup.gif]

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
29-11-2005 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #87
 
No, no brawo Owca!!!
29-11-2005 07:22
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #88
 
:hahaha: ( ;P )

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-11-2005 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #89
 
Wydaje mi się że to te 3 tyś nie mają szans ....... :mrgreen:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
29-11-2005 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #90
 
Cichociemny napisał(a):Wydaje mi się że to te 3 tyś nie mają szans .......

No a jednak. Chyba, że te 20tys kawalerów lata za tlenionymi, glupawymi blondyneczkami :diabelek: Ach no i część z nich w seminarium pewnie ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-11-2005 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów