Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRAWDZIWY mężczyzna
Autor Wiadomość
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
PRAWDZIWY mężczyzna
Ciekawy jestem opinii kobiet / dziewczyn jaki to ma być prawdziwy mężczyna i ewentulanie jakie mają ideały (także żyjące / filmowe) prawdziwego mężczyzny. Jakie cechy psychiczne i fizyczne są uznawane przez kobiety za optimum (jako uroda, jaka inteligencja, wzrost - czy dostosowany do włsnego, czy też zawsze ma być wysoki..). Ale mężczyźni też mogą wpisywać swój wzorzec męskości, jeśli się nie wstydzą.
Ja zaczną:
Prawdziwy mężczyzna, gdy ma bezsenną noc, to zabiera nóż i wychodzi do lasu, a o świcie wraca do domu z upolowanym mamutem na plecach. Ten mniej prawdziwy też wychodzi z nożem do lasu, ale w południe jego żona musi pojechać po leśniczego, bo mąż dzwonił z komórki, że się zgubił, no i trzeba go odnaleźć.

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
24-07-2005 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Judasz napisał(a):Ten mniej prawdziwy też wychodzi z nożem do lasu, ale w połódnie jego żona musi pojechać po leśniczego, bo mąż dzwonił z komórki, że się zgubił, no i trzeba go odnaleźć.
A jeśli zapomniał komórki :?: :roll2:

Mi się wydaje, że każda dziewczyna ma inny ideał męskości. Ale sądzę też, że jeśli się kocha, to już się tak na to nie patrzy.

Mój ideał :?:
Hehe, wyższy ode mnie brunet o ciemnych oczach ;P
Ale i tak ważniejsze jest wnętrze.
Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
24-07-2005 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Harpoon napisał(a):A jeśli zapomniał komórki :?: :roll2:
Zbiera jagody i udaje turystę, dopóki kogoś nie spotka (krzyczeć ,,pomocy !!!" nie będzie - za duży obciach Duży uśmiech Duży uśmiech ) :diabelek:

No dobra, a o ile cm wyższy ma być, to bardzo ważne ?

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
24-07-2005 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Judasz napisał(a):Zbiera jagody i udaje turystę, dopóki kogoś nie spotka (krzyczeć ,,pomocy !!!" nie będzie - za duży obciach )
hehe, ale może się zdarzyć, że nikogo nie spotka Oczko
I tak nie będzie krzyczeć :?: Hehe :mrgreen:


Judasz napisał(a):No dobra, a o ile cm wyższy ma być, to bardzo ważne ?
Nie jest to dla mnie wcale bardo ważne, choć troszeczkę jest.
Ja osobiście czuję się lepiej jeśli chłopak jest wyższy ode mnie (nie ważne o ile cm. ważne aby po prostu był wyższy). Ale to tylko moje własne odczucia.
Ps. Niższego chłopaka jeszcze nigdy nie miałam ;P

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
24-07-2005 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Harpoon napisał(a):hehe, ale może się zdarzyć, że nikogo nie spotka Oczko


Wtedy po 48 h policja zrobi poszukiwania, a on się będzie tłumaczył, że 4-ch chłopa go napadło, ale im nakopał, no ale kiedy tak za nimi ganiał po lesie, to stracił orientację. Honor, to podstawa.

Ok. zakładam, że wg Ciebie facet musi być wyższy o 4-30 cm (. cm to chyba minimum, żebyć od razu pwiedzieć, kto wyższy)

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
24-07-2005 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Judasz napisał(a):Ok. zakładam, że wg Ciebie facet musi być wyższy o 4-30 cm (. cm to chyba minimum, żebyć od razu pwiedzieć, kto wyższy)
Hehehe :mrgreen:
Mój jest ode mnie wyższy, ale nie aż tak bardzo i mi to odpowiada Oczko
Zresztą nie ma co się skupiać na samym wyglądzie i wzroście :roll:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
24-07-2005 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Harpoon napisał(a):Zresztą nie ma co się skupiać na samym wyglądzie i wzroście :roll:

Bez ściemy młoda damo - to on daje pierwszy impuls do zakochania i jeśli np. ktoś z kimś długo nie przebywa z innych powodów (np. w pracy), to brak wyglądu, który zadowoli kobietę, przekreśla wszelkie szansę.

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
24-07-2005 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Moniczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 804
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Judasz napisał(a):Bez ściemy młoda damo - to on daje pierwszy impuls do zakochania i jeśli np. ktoś z kimś długo nie przebywa z innych powodów (np. w pracy), to brak wyglądu, który zadowoli kobietę, przekreśla wszelkie szansę.

Judasz ty naprawde uwazasz ze wszyscy we współżyciu szukają tylko przyjemnosci a w kochanej osobie widzą tylko wygląd? Mylisz się!
24-07-2005 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Judasz napisał(a):Bez ściemy młoda damo - to on daje pierwszy impuls do zakochania i jeśli np. ktoś z kimś długo nie przebywa z innych powodów (np. w pracy), to brak wyglądu, który zadowoli kobietę, przekreśla wszelkie szansę.
Błąd panie Judaszu... :!:
Ja nie patrzę na wygląd. i możesz mi wierzyć lub nie, ale ja zakochałam się w moim obecnym chłopaku dopiero jak go lepiej poznałam, jak staliśmy się przyjaciółmi...
To chyba świadczy o tym, że nie patrzyłam na wygląd.


Moniczka napisał(a):Judasz ty naprawde uwazasz ze wszyscy we współżyciu szukają tylko przyjemnosci a w kochanej osobie widzą tylko wygląd? Mylisz się!
:!: Zgadzam się :!:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
24-07-2005 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Moniczka napisał(a):
Judasz napisał(a):Bez ściemy młoda damo - to on daje pierwszy impuls do zakochania i jeśli np. ktoś z kimś długo nie przebywa z innych powodów (np. w pracy), to brak wyglądu, który zadowoli kobietę, przekreśla wszelkie szansę.
Judasz ty naprawde uwazasz ze wszyscy we współżyciu szukają tylko przyjemnosci a w kochanej osobie widzą tylko wygląd? Mylisz się!

Tematy Ci się troszkę pomyliły. Tutaj napisałem, że WYGLĄD DECYDUJE o atrakcyjności mężczyzny (czy zrobisz do niego maślane oczko, odpowiesz na zaproszenie pójścia gdzieś..), gdy nic o nim nie wiemy, a potem i tak ma jeszcze duże znaczenie. Dorodny facet daje poczucie bezpieczeństwa, a ładny trafia w kobiecy zmysł piękna.
I to prawda. Chociaż smutna.


[ Dodano: Nie 24 Lip, 2005 13:28 ]
Harpoon napisał(a):Ja nie patrzę na wygląd.
Wierzę, że jesteś szczera, ale nie znasz siebie.Żaden, np. niski i grabaty facet nie wzbudzi Twego zainteresowania, a w każdym razie obojętnie minie go 90% kobiet, aż trafi na kogoś podobnego do siebie, jeśli chodzi o atrakcyjnośc.


Moniczka napisał(a):Judasz ty naprawde uwazasz ze wszyscy we współżyciu szukają tylko przyjemnosci
Wg moich rozmów ze znajomymi (płeć męska) - 90%-100% z nich. Ale pewnie są wyjątki.

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
24-07-2005 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Judasz napisał(a):ale nie znasz siebie
Za to Ty mnie lepiej znasz niż ja sama. :roll:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
24-07-2005 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Harpoon napisał(a):Za to Ty mnie lepiej znasz niż ja sama. :roll:
Bardzo możliwe - obejrzeć siebie można tylko w lustrze - nigdy samemu.

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
24-07-2005 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ha ha ha ha ha...

Heh, nie wiem za kogo Ty się masz. Ja dobrze wiem jaka jestem i ogólnikowo nie możesz ocenić żadnej dziewczyny, bo każda jest inna.

Ja wyraziłam swoje zdanie i nic już na ten temat więcej nie będę pisać.

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
24-07-2005 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Judasz Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 109
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Harpoon napisał(a):Ja wyraziłam swoje zdanie i nic już na ten temat więcej nie będę pisać.

Czytaj: :twisted:

,,A oni podnie?li wielki krzyk, zatkali sobie uszy i rzucili si? na niego wszyscy
razem. Wyrzucili go poza miasto i kamienowali..."Dzieje Apostolskie...
24-07-2005 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Judasz napisał(a):ewentulanie jakie mają ideały (także żyjące / filmowe) prawdziwego mężczyzny
nie ma ideałów!!

Judasz napisał(a):Tutaj napisałem, że WYGLĄD DECYDUJE o atrakcyjności mężczyzny (czy zrobisz do niego maślane oczko, odpowiesz na zaproszenie pójścia gdzieś..), gdy nic o nim nie wiemy, a potem i tak ma jeszcze duże znaczenie.
Wg mnie to nie wygląd decyduje o atrakcyjności drugiej osoby. Większość par, które znam to takie, które postanowiły być ze sobą po długiej znajomości. To chyba nie jest tak, że spotykasz nie wiadomo jakiego "boskiego Enrique" na ulicy, umawiacie się na randkę i jesteście parą. :/

Judasz napisał(a):Dorodny facet daje poczucie bezpieczeństwa, a ładny trafia w kobiecy zmysł piękna.
"Dorodny" facet? :coo:
24-07-2005 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów